Přivýdělek na doma, máte zkušenost?

nerreidda
26. dub 2012

Ahoj. Jsme ve finančním skluzu a nemám možnost hlídání našeho bobka. Proto se dívám na pracovní nabídky na doma skládání propisek, plnění obálek propagačním materiálem, atd.. Máte některá s tímto zkušenosti? Je možné si takto opravdu přivydělat? Nebo jde jen o podvod? Díky za příspěvky 🙂

radkakucharova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
angyel
23. kvě 2017

@radkakucharova Nebyla jsem v této realitce, ale v podobné a začátek byl o tom volat inzeráty v novinách a volat na ně a pokoušet se lidi okecat, abych jim zrovna já za provizi mohla pronajmout byt.. Pro mě strašný, protože většina mě posílala všude možně.. 🙂

deathy
29. kvě 2017

Já už veškerý snahy po x letech hledání domácí práce vzdala... nikdy jsem nenašla nic co by nebyl podfuk, mělo to reálnou šanci vydělat nebo to nebylo otravování lidí a vnucování jim čehosi.
Nakonec to dopadlo tak, že jsem si našla pár baráku a chodím lidem uklízet. Není to samozřejmě pro každého když není hlídání. Já musím zaklepat, že u nás to zatím možné je.
A až jednou...jestli vůbec... narazím na něco kloudnýho na doma, snad vystřelím rachejtle.

lejla95
30. srp 2017

já vyplňuji dotazníky asi na 4 portálech (ze 3 už jsem si zažádala o vyplacení a peníze přišly), rozhodně se na tom nedá zbohatnout, ale jako přilepšení je to super. Čas na jejich vyplnění se vždycky najde.

marketa11112
30. srp 2017

lejla95 date prosim tip na portaly? dekuji

amalik
1. zář 2017

Z mých zkušeností mohu říct, že tyhle nabídky "práce" jsou ve většině případů podvod

klarkaamalka
18. zář 2017

Nevíte někdo o Domácí práci?Dekuju Klara

martinaiwd
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lennus
20. zář 2017

Dělala jsem dotazníky pro agenturu Median, práce nárazová, ale občas to hodilo slušné peníze, můžu více napsat do IP

soniq
20. zář 2017

@lennus mohu poprosit taky více info atd? Děkuji 🙂

maminkazdenicka
20. zář 2017

@lennus mohu také poprosit o informace?

marcii84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miatka
14. říj 2017

@marcii84 muzu poprosit vice info? treba na mail mlynmi@seznam.cz dekuju

lendules1
15. říj 2017

Mohu také poprosit o informace, prosím? 🙂

joanullinka
15. říj 2017

Mohu také poprosit o informace? děkuji

veerunk_a
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denisek2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denisek2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verunka159
5. lis 2017

@lejla95 mohla bych taktez poprosit o tipy? Dekuju

marketa11112
5. lis 2017

@lennus prosim info

kotatovi
5. lis 2017

Pokud umíte perfektně anglicky, můžete dělat proofreading pro jednu významnou českou firmu. Jedná se o korekturu překladů různých produktů. Je to na živnostenský list. Mám to k rodičáku jako vedlejší činnost. Můžete dělat kdykoliv máte čas. Pokud máte zájem, pošlete mi zprávu. Nechci tady dělat reklamu... 🙂

mysolink
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
biedronka10
8. lis 2017

@mysolink ahoj, prosim zpravu. Diky

verunka159
9. lis 2017

@mysolink taktez bych poprosila o typ, dekuji

aneetkka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mysolink
12. lis 2017

Já pracuji s alticor.com a jsem spokojená, nemusím nikoho otravovat a něco mu vnucovat. Navíc používám kvalitní výrobky, o kterých se nám u nás v republice může jen zdát. Takže za mě super, navíc jsem se seznámila s lidmi, kteří díky této práci jsou už dnes finančně někde jinde. Je to skvělá a ne žádný podfuk.

tvojekucharka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronika075
19. zář 2018

@sarkad2856 mohu vědět víííc? 🙂

veronika075
19. zář 2018

@kaciiik3 dobrý den,mohu se dozvědět víc?

miguela88
23. zář 2018

Holky, mate s tím zkušenosti https://www.plneni-obalek.cz?? Jedna se těž podvod?? Děkuji