Přivýdělek na doma, máte zkušenost?

nerreidda
26. dub 2012

Ahoj. Jsme ve finančním skluzu a nemám možnost hlídání našeho bobka. Proto se dívám na pracovní nabídky na doma skládání propisek, plnění obálek propagačním materiálem, atd.. Máte některá s tímto zkušenosti? Je možné si takto opravdu přivydělat? Nebo jde jen o podvod? Díky za příspěvky 🙂

vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petka61
29. čer 2015

ja jsem taky nasla praci na doma. pracuju pres internet - nevim, proc to vsichni kritizuji. Asi je na netu spousta podvodniku, ale selskym rozumem a hlavne spoustou diskusii se to da odhalit. Taky bych nikomu nic predem neplatila. Ale prace na internetu je vyborna v tom, ze ji delam, kdyz malej spi.

citun
29. čer 2015

@lennus Můžu poprosit info k přivýdělku?Děkuji 🙂

monunkaaa
29. čer 2015

@sarkad2856 mohu moc poprosit?

monunkaaa
29. čer 2015

@sarkad2856 mohu moc poprosit?
@lennus

vypdotaz
29. čer 2015

Já taky neodsuzuji práce přes internet i když to někdy moc důvěryhodně nevypadá, ale zatím to co dělám vyplácí a to je důležité a hlavně je to zadarmo, žádné poplatky.

salikova
29. čer 2015

Já bych chtěla taky poprosit do IP info k overenemu privydelku na netu.... Děkuji moc😊!

vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konidana
1. črc 2015

@salikova tak já jsem jen tak ze srandy zkusila to klikání na reklamy co tady uvádí @vypdotaz . Něvěřila jsem tomu, ale chtěla jsem to otestovat. Bylo to v českých podmínkách , reklamy a občas vyplnit nějaké dotazníky. Bylo to ohodnoceno asi 1-5Kč za reklamu , dotazníky kolem 10Kč. Výdělek si bylo možno nechat vyplatit po dosažení minimální částky, která byla asi 300 Kč ??. Vydržela jsem u toho maximálně několik desítek minut denně (víc toho stejně nechodilo). Výsledek za měsíc něco kolem 150 Kč (podotýkám, že přesné částky si již nepamatuji) I s počátečními bonusy. Takže podle mne fakt směšná záležitost! Po dvou měsících jsem se odhlásila, takovýhle "prachy" ať si nechaj. Za mne NEBRAT! Je to ztráta času.

Přes internet se mi osvědčilo pracovat pro bývalého zaměstnavatele, s kterým se dohodne nějaká (administrativní) činnost, která jde dělat doma.

vypdotaz
1. črc 2015

je to na každém, já jsem nyní spokojená

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konidana
1. črc 2015

@janickovai tak to je hodně slušný! Mě stačila polovina🙂 ale mluvit ve stovkách fakt nemá cenu.

verdos
1. črc 2015

Já mám zkušenosti s vyplňováním dotazníků (ivyzkumy). Je to "plivanec", ale jednou za čas (až se to nastřádá) se ty peníze hodí. Za 1 výzkum je cca 8 - 12 korun (a i jen za snahu odpovědět (když se třeba v průběhu dotazování zjistí, že nevyhovujete), tak se dostanou nějaké drobáky. Pak klikám na reklamní maily (ZUmail), tam už mi chybí do tisícovky 30 korun, tak jsem zvědavá... (klikám 2 roky, momentálně mi chodí tak 2 emaily týdně, je to bída bídoucí... nemám žádné bonusy za další aktivitu - např. dodatečné registrace, registrace přátel, atp. jen to klikání).
Jinak se dá na netu dobře vydělávat např. psaním reklamních a různých jiných propagačních textů (obvykle na zadané téma) a nebo psaní seminárek na zakázku... (např.). Je toho strašně moc, ale záleží, co člověk umí nebo chce dělat (já mám jako hlavní přivýdělek něco jiného, odborného, všechny tyto ostatní mám vlastně jako placenou zábavu 🙂).

vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
megy
1. črc 2015

@janickovai a mohu se zeptat, čím si přivyděláváš?

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mery96
2. črc 2015

To by mě taky moc zajímalo, hledám práci, kterou bych mohla dělat z domu. Můžu poprosit o bližší info do zpráv? @janickovai

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristyna1088
2. črc 2015

Kdyby jste byly tak hodný,tak mi taky prosím pošlete nějaké info.Děkuji @sarkad2856 @lennus

dagmarj
2. črc 2015

@janickovai mohu také poprosit zprávu o jakou činnost jde? Dekujiii

petka61
2. črc 2015

@janickovai muzu taky info?

pkolin
2. črc 2015

@janickovai Mohu také info do zprávy? Díky

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anetamikulova
15. črc 2015

@sarkad2856 muzu poprosit IP zpravu

anetamikulova
15. črc 2015

@petka61 muzu ppoprosit info, diky

anetamikulova
15. črc 2015

@janickovai muzu poprosit info k privydelku, diky

oliwka11
15. črc 2015

@janickovai Dobrý den, mohla byste mi prosím také zaslat info? Děkuji. O.K.

kenya
15. črc 2015

Dobrý den @janickovai muzu taky poprosit o info do ip?