Přivýdělek na doma, máte zkušenost?

nerreidda
26. dub 2012

Ahoj. Jsme ve finančním skluzu a nemám možnost hlídání našeho bobka. Proto se dívám na pracovní nabídky na doma skládání propisek, plnění obálek propagačním materiálem, atd.. Máte některá s tímto zkušenosti? Je možné si takto opravdu přivydělat? Nebo jde jen o podvod? Díky za příspěvky 🙂

soucke00
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marlenpok
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nerthis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarkalada
14. črc 2012

řekla bych, že toto nemá být nabídka práce, ale uživatelka se ptala, jestli jsou právě takovéhle nabídky k něčemu, jestli se fakt dá něco přivydělat, není to podvodné atd. Někoho, kdo s tím měl/má zkušenost.
Taky by mě to zajímalo 😎

hanah11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambule1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elvira
31. říj 2012

V žádném případě bych se nedala do práce, kde po mně chtějí hned na úvod peníze! Já hledám práci kvůli penězům a ne abych je cpala komukoliv, koho neznám za něco, o čem nevím, jestli to půjde.
To je jedna věc.
Mě jedna spolužačka nabízela taky práci na doma - už podle instruktážního videa to byla blbost. Nesnáším, když mi někdo v euforii slibuje auta za miliony a baráky atd. To zavání podvodem taky. Spočívalo to v tom, že musím do toho jejich "podnikání" přivést další lidi - tzn. letadlo jako vyšité. Na to nemám žaludek.
Jiná kamarádka se dala na šití dekorací pro děti - začala s pár kusy pro známé, pak to hodila na net a teď je to slušný přivýdělek - večer dá děcka spát a šije. Další peče dorty - jenže bez hlídání je to dost náročné.
Známá nosí letáky - je to za mrský peníz, ale oni i těch pár stovek potřebují, chodívá s dětma.
A pak mě napadá ještě oriflame apod . - ale to už dělá dost lidí, takže sehnat zákazníky asi nebude jednoduché.

agnes007
2. lis 2012

K otázce zakladatelky, ne, není možné si takto přivydělat. Jsou to všechno podvody. Kdysi před lety, kdy to ještě nebylo tak profláklé, jsem měla zájem o skládání propisek, byla to nějaká německá firma a prachy za to byly taky dobrý. Měl se tam poslat nějaký vstupní poplatek ( prý vratný - haha ) na materiál a měli tam uvedeno tel.č. do Německa na informace. Tak jsem sehnala kolegu, co umí perfektně německy, aby mi tam zavolal. To číslo vůbec neexistovalo. Hřešili na to, že tam nikdo volat nebude. Tak jsem se na to samo vykašlala, nepodporuju podvodníky.
Manuální práce na doma prostě není. Pokud teda něco nevyrábíš a neprodáváš na Fleru nebo podobném serveru.
Jinak jsou práce jen v MLM, sama dělám Dedru a i když jsem se zařekla, že MLM fakt ne, tak stejně jsem u něj skončila a není to tak špatné. Není to kosmetika, které je plno, ale drogérka, dekorace, hadry. Kdybys chtěla informace ohledně Dedry, tak se ozvi. Ale nechci Tě lanařit, je to jen nabídka.
Hodně štěstí při hledání !

teddynko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petaov
3. kvě 2013

@nerthis dělá te ten zumail? Není to podvod? Dělám to už asi rok, nebo aspoň mi to připadá už dlouho. Klikám asi každý den a zatím jsem se nedopracovala k dané částce. Slyšela jsem někde, že jakmile se k ní člověk blíží, přestanou postupně maily chodit... Zajímalo by mě, jestli ty peníze opravdu jednou pošlou, nebo je to blbost.

barcca5
3. kvě 2013

@agnes007 souhlasím, taky si myslím, že není možné si tímto způsobem přivydělat. Já zkoušela OKG...sama jsem některé výrobky odzkoušela a musím říct že z mé strany je 100% spokojenost. Jsou opravdu dobré, ale jsou dost drahé a v mém okolí jsou spíš lidé, co si potřebují přivydělat a ne kupovat a přes internet se tohle prodávat nedá, protože to už prodává každý druhý.

sarkad2856
4. kvě 2013

@petaov taky klikám a jsem na to zvědavá,ale za skoušku nic nedám,můžu doporučit vyplnování dotazníku,bylo mi na učet převedeny peníze,sice asi za půl roku ale aspon něco,kdyby jste chtěla tak pošlu pozvánku

lucyvivien
4. kvě 2013

@nerreidda mám zaplatíš tam za registraciu a potom ti prídu papiere , čo všetko možeš robit ,ale to maju rozne firmy a vačšinou maju obsadené, je to blbost ,podvod :D Zu mail totálna blbost, nepoznám nikoho, kto by tam zarobil tak a,by mu boli nejaké peniaze zaplatené a me chodili tak 4 emaily za den za 0,50 hal. :D OKG no comment , toho je plný internet, diskusi,i samý obch. zastupca je to fakt otravné už. Jediné čo funguje su výzkumy,ale zarobíš tam pár stoviek za pár mesiacov a niekde ani to nie...

sarkad2856
8. kvě 2013

Hojky holky,
narazila jsem na příjemný přivýdělek,nejsou to tisícovky,ale každá stovka se hodí,kdyby jste měly zájem písněte mi do ip email,pošlu Vám žádost 🙂

blahova_andrea
8. kvě 2013

@petaov taky jsem se kdysi zaregistrovala a už to rovnou mažu a ani neklikám...je to ztráta času. nevěřím tomu. posílají pořád dokola ty stejné maily. vždyť to ani nemá logiku. proč by mi někdo platil za to, že každý den otevřu ten stejný mail, který poté hned smažu?

blahova_andrea
8. kvě 2013

@sarkad2856 rovnou žádost? a co třeba nějaké základní info, abychom nedávali mail volně k mání pro další spamy?

petaov
8. kvě 2013

@blahova_andrea ono je to založené na tom, že si třeba něco z těch stránek objednáš, koupíš, vezmeš si půjčku atd., za to mají asi provizi, takže by vlastně získali víc než by dali. Většinou na to klikají lidi, co nemají moc peněz a třeba se časem nechají zlanařit na nějakou tu půjčku. No, tak nějak jsem doufala, že by to mohlo být reálné, ale teď ty maily chodí čím dál tím méně, takže už tomu přestávám věřit, že se někdy dostanu na tu částku.

marta_k
10. kvě 2013

...všechny přivýdělky na internetu jsou založené na tom, že pod sebe musíte shánět nějaké ty lidičky, jinak si moc nevyděláte...ale, když se pod vás někdo přihlásí, už to roste rychleji...na výber je klikání na reklamy-dělám a můžu potvrdit, že se vyplácí, jen jsou to malé částky na to, aby to byl přivýdělek, ale s někým kdo se přihlásí pod vás už to může být i pár stovek měsíčně....čtení reklamních mailu-jako je zumail, masmail, emailing-podvody to nejsou, jen to trvá strááááášně dlouho, takže o přivýdělku se nedá moc mluvit-ale zase jen když někdo kliká pod vámi, to už je rychlejší.....a práce na doma? ta opravdu neexistuje, schválně ještě obcas na něco odepíšu pro info-a hned po mě chtějí peníze....to jsou podvody....schválně jim odepisuju, že peníze nepošlu, ale jestli si materiály můžu vyzvednout osobně-a už se neozvou samozřejmě☹

skupilovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hagyhagy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marta_k
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
morris11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
morris11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
grurad
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skupilovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marta_k
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bibianna13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iveta107
17. čer 2013

Obalky-doma.cz zná někdo tento přivýdělěk? Jedná se o plnění obálek, chtějí ale 790kč za obálky, je to podvod nebo ne?

biba04
Odpověď byla odstraněná
Zobraz