Přivýdělek na doma, máte zkušenost?

nerreidda
26. dub 2012

Ahoj. Jsme ve finančním skluzu a nemám možnost hlídání našeho bobka. Proto se dívám na pracovní nabídky na doma skládání propisek, plnění obálek propagačním materiálem, atd.. Máte některá s tímto zkušenosti? Je možné si takto opravdu přivydělat? Nebo jde jen o podvod? Díky za příspěvky 🙂

hagyhagy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kapodastr
13. led 2015

http://www.databaze-zdarma.cz/informace-a-postup

Prosím poraďte mi, nejsem si jistá, jesti do toho mám jít...Na internetu se dovídám protichůdné informace. Vydělal si tím někdo? 😕

jiri_reznik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bronkahappy
31. led 2015

@zabuskaxxx
Ahoj, zajímalo by mě něco bližšího k tomuto přivýdělku, pokud je to ještě aktuální. Děkuju

evaamy
31. led 2015

Hlavně žádné " klikajici" akce!! Manžel jestě když byl na škole si chtěl privydelat klikanim na nějaké maily či reklamy, stalo ho to hodně času a nic z toho, takže na to bacha! Nebo nedej bože akce typu " letadlo", multilevel marketing se tomu myslím taky říká a vůbec cokoliv, kde musíš nejdřív něco zaplatit/ založit si a pak az mas moznost si " vydělat".

lennus
31. led 2015

Dělám dotazníky pro Median, nějakou korunu to hodí a jde to skloubit i s péčí o dítě. Kdyby to někoho zajímalo, napište do IP, tady bych to mohla přehlédnout, přeposlala bych vám nějaké info, co jsem posílala kamarádkám na mateřské mailem.

sarkad2856
31. led 2015

@evaamy Já jsem poctivě klikala na emaily a fakt jsem požádala 1000 kč na výplatu a ona mi došla a to jsem četla hodně recenzí, že je to podvod, takže pokud sama nevyzkouším nic nenabízím, ale mám spíš sem tam jako dotazníky atd , klasika , jinak v čtení emailu pokračuju dále a ze své zkušenosti prostě mužu jen doporučit není to nic rychlého , ale i po čase se hodí 1000 kč

sarkad2856
31. led 2015

@lennus o co se přesně jená ? a co to obnáší ? prosím info, děkuji 🙂

saminomimino
31. led 2015

@lennus Můžu poprosit info k přivýdělku?Děkuji

lennus
31. led 2015

@sarkad2856
@saminomimino Napíšu do IP.

lostakova
31. led 2015

@lennus Ahoj, taky mi prosím pošli info.

megy
31. led 2015

@lennus mohu požádat taky info? děkuji

gigitom
3. únor 2015

Ahojky, holky @lennus a @zabuskaxxx
Mohla bych vás taky poprosit o blížší info ohledně přivýdělku? Děkuji moc 🙂

mischelkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
virtual
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajinakerl
6. únor 2015

@proximacentauri Ahoj a je to dobry přivydelek, teda jestli to neni zas naky podvod, uz jsem se jednou spalila a nechci znovu

pajinakerl
6. únor 2015

@zabuskaxxx mohla bych take poprosit o info 🙂

kija
6. únor 2015

@mischelkas Jak může někdo psát životopis, když vůbec neví, co bude náplní práce a co tam má tedy vyzdvihnout? Jak může vědět, že bude změna, když neví, o co jde? A jak vůbec může vědět, že to chce dělat, když neví co? Jako fakt mi zůstává rozum stát, na tohle snad nikdo soudný nemůže odpovědět 😒 Takových podobných nabídek mám zaspamovaný celý email.

flair
14. únor 2015

@lennus ahoj, poprosím taky o info do IP. Děkuji!

motorous
15. únor 2015

@kzuz A jaké firmy to jsou? 😀

barusak1
15. únor 2015

@lennus ahoj můžu taky poprosit o informaci? Do sz? Děkuji

barusak1
15. únor 2015

@zabuskaxxx pokud je stále aktuální můžu poprosit info do ip. Děkuji

dondova
19. bře 2015

@sarkad2856
@sarkad2856 prosím o bližší informace, ohledně přivýdělku. děkuji

dondova
19. bře 2015

@lennus prosím o bližší informace k přivýdělku

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anetinka1593
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkad2856
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andrejka087
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
novisv
19. kvě 2015

Obalky-doma.cz Musite si na internetu nebo kdekoliv dat inzerat , ze nabizite praci z domova,pokud se Vám někdo ozve , že má o informace k inzerátu zájem , tak mu zpetne poslete obalku a v tom propagaci, kterou jste dostali od te vasi firmi u ktere si chcete videlat, pokud vam ten clovek ktery se vam ozval na inzerat vyplni a posle vam to opet zpet , tak to teprv pak poslete zpet na firmu a az pak se vam zapocitavaj penize za obalku . Neni to tak jednoduche jak pisi.

studanuska
3. čer 2015

Rozdhodně doporučuji si vyhradit čas a pořádně prolítnout internet, než se do nějaké takové práce pustíš. Padneš-li na nějakou nabídku, zkus se podívat po diskuzích, zda to skutečně stojí za to a zda už někdo nemá s danou prací špatnou zkušenost. Tohle je síle internetu! 😉
Mluvíš-li anglicky, určitě se podívej na tenhle website: upwork.com
Najdeš zde nabídky spousty administrativní prací nebo překlady (mimojiné). Osobně bych spíš hledala něco v tomto směru, myslím administrativa a práce online. Já si sama takto přivydělávám. Mimochodem, o možnostech přivýdělku píšu na svém skromném blogu: studentkapracuje.wordpress.com, ale je to spíš pro studenty. Jelikož jsem ale aktivní tetou, tak hledám spoustu info na modrem konikovi 😎
Nu, ať to klapne!