Přivýdělek na doma, máte zkušenost?

nerreidda
26. dub 2012

Ahoj. Jsme ve finančním skluzu a nemám možnost hlídání našeho bobka. Proto se dívám na pracovní nabídky na doma skládání propisek, plnění obálek propagačním materiálem, atd.. Máte některá s tímto zkušenosti? Je možné si takto opravdu přivydělat? Nebo jde jen o podvod? Díky za příspěvky 🙂

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruna84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
piskac
3. zář 2015

@janickovai Dobrý den, můžu poprosit o více info, děkuji Michaela.

vypdotaz
4. zář 2015

@janickovai klasickým daňovým přiznáním

vypdotaz
4. zář 2015

@janickovai Obecně nepodávají daňové přiznání osoby, které mají pouze příjmy od daně osvobozené, jako jsou nemocenské a sociální dávky, podpora v nezaměstnanosti atd. Daňové přiznání se nepodává ani na příjmy zdaněné konečnou srážkovou daní, tzn. příjmy z dohod o provedení práce do 10.000 Kč bez podepsaného daňového prohlášení nebo příjmy z autorských honorářů do 7000 Kč od téhož plátce a další.

V souladu s § 38 písm. g zákona o daních z příjmů podává daňové přiznání:

Každý, jehož roční příjmy, které jsou předmětem daně z příjmů fyzických osob, přesáhly 15 000 Kč. Daňové přiznání však se podává v případě, že tyto příjmy nepřesáhly 15 000 Kč, ale byla vykázána daňová ztráta.Zaměstnanec s podepsaným daňovým prohlášením, který pobírá příjmy z jednoho nebo více zaměstnání souběžně, dále pokud je jeho jiný příjem z podnikání, pronájmu nebo příležitostného prodeje vyšší než 6000 Kč.

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crazynaa
4. zář 2015

Dělám z domu asistentku obchodním poradcům, obvolávám lidi, co u nás mají spoření, nebo úvěr, a navolávám schůzky, organizuju a plním jejich diáře Jsem placena od schůzky 75 kaček, a za měsíc mám tak 9000. Mám k dispozici notebook i telefon. Většinou ve středu mám hotovo a čtvrtek pátek se flákám 🙂 🙂 🙂

merope
7. zář 2015

@crazynaa Jo, to může být zajímavá brigáda, drtivá většina poradců nesnáší telefonování a mít na to profíka může potěšit. Pro ostatní holky - možná to zkusit nabídnout finančním poradcům, co budou různě volat a "otravovat". Já ani moc nevolala na doporučení (když už jsem je sehnala), protože na druhé straně kupa všelijakých lidí a nic moc volání. Skončila jsem tak, že si obhospodařuji svých pár klientů a jinak učím.

veras11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elialen
11. zář 2015

@crazynaa To bych taky chtěla dělat. Jak se dá k takovému zaměstnání přijít?

martinka565
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinka565
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krocovaz
21. zář 2015

@petka61 Ahoj můžu poprosit o více informací? 🙂 email

sirotkova
21. zář 2015

@veras11 dobry den psala jsem vam info na mail ohledne otazek privydelku, ale bohuzel bez odezvy, tak se na vas tedy obracim zde. Diky

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zdeno25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nahu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamanek86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucaad
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adela1409
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vypdotaz
15. říj 2015

@adela1409 tak to je přesně to, o čem tady mluvím, vidím, že se lidi zapojují 🙂

adela1409
15. říj 2015

@vypdotaz Jee, vidíte, já si ani nevšimla, že už jste o tom psala vy 🙂

lucienn5
15. říj 2015

@adela1409 Jo, já bych určo měla zájem o více info, můžeš dyžtak do soukromé zprávy nebo do mejlu? Díky 🙂

sedmiteckas
15. říj 2015

@adela1409 Také prosím info do soukromé zprávy, moc děkuji.

sedmiteckas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sedmiteckas
16. říj 2015

@vypdotaz Trafficmonsoon - myslím, že to není tajné, je to oficiální, vyplácené přes PayPal.