Přivýdělek na doma, máte zkušenost?

nerreidda
26. dub 2012

Ahoj. Jsme ve finančním skluzu a nemám možnost hlídání našeho bobka. Proto se dívám na pracovní nabídky na doma skládání propisek, plnění obálek propagačním materiálem, atd.. Máte některá s tímto zkušenosti? Je možné si takto opravdu přivydělat? Nebo jde jen o podvod? Díky za příspěvky 🙂

ratzkovaa
30. zář 2013

@megy to nevím

bosorkaxy
1. říj 2013

Holky, omlouvám se, moc to tady nepatří, ale našla jsem další klikací stránku, kde se dají získat poukázky do různých supermarketů: kompasslev.cz. Vypadá to, že nasbírat nebude až tak těžké:

Základní registrace – 30 bodů
Úplná registrace – 20 bodů
Odběr newsletteru – 20 bodů
Návštěva 1x za den – 2 body
Návštěva nad 30 stránek – 2 body

Hlídání základní – 40 bodů
Hlídání 5+ položek – 20 bodů
Přístup nového návštěvníka – 2 body
Registrace nového návštěvníka – 100 bodů
Like na facebookovém profilu Kompasu Slev – 20 bodů

Tak jestli to některá chcete taky zkusit, tak se přihlašte (budu vděčná, když přes ten můj odkaz). Pokud vám to tady moc vadí, tak se omlouvám, jen jsem si říkala, že to třeba některá oceníte

iveta107
9. říj 2013

znáte někdo firmu Arabella bijoux Prague (můžete mrknout na jejich stránky), nabízí práci na doma, jedná se o výrobu bižuterie, vše se dělá na takovém tkalcovském stavu který úplně náhodou doma mám a už jsem s ním pár tkaných náramků dělala, takže to znám a vím, že jako práce by to nebylo moc náročné a spíše je to zábava, ale jako vždy je tu háček, materiál na výrobu posílají poštou a chtějí předem částku 1750kč, nemá tady někdo s nimi zkušenost?Já bych to ráda zkusila, ale právě když nevím jestli to není jen podvod ☹

lin55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lin55
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katie82
12. říj 2013

@iveta107 osobně bych asi nikomu předem peníze neposílala... všude se právě před takovýma nabídkama varuje, takže bych se fakt bála... když je to pro firmu, ať si nějak ošetří jinak, že se jí vrátí peníze za materiál (smlouva, hmotná odpovědnost apod.), ale vybírat předem peníze... to fakt smrdí

iveta107
12. říj 2013

@katie82 jo je to nějaké podezřelé, můžou po zaslání materiálu taky napsat ať si udělám e-shop a prodávám to tam, kdo to, ale bude pořád kupovat, že jo.Taky jsem jednou četla nabídku jednalo se o vyšívání obrázků, po zaplacení částky zašlou materiál, ale výrobky už si musí každý prodat sám a to je jasné, že tohle nikdo kupovat nebude.

helulicek
30. říj 2013

Milé maminky, i já jsem uvažovala a dlouho brouzdala po netu než jsem na něco nedávno narazila... původně se mi do toho vůbec nechtělo, ale nic mě to nestálo, tak jsem to riskla - minimálně pro mou potřebu emoticon.... je to prodej kosmetiky a parfémů za opravdu příznivé ceny!!! Prodávám hlavně přes net - bazar, FB a mám alespoň malé přilepšení k mateřské. Zatím žádné velké sumy, ale i tak nám to pomůže....Pravdou je, že každá žena chce vonět, takže pokud voníte pěkně vy, tak to jde už pak samo emoticon
Kdyby jste chtěly bližší info, pište do IP.

hpavla
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tiandenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leryl
7. dub 2014

Není Vám to ani trochu blbé zaplácat tady tolik diskuzí tímto??????????????????????????? 😠 😠 ☹ ☹

mataharyy
7. dub 2014

@leryl Není, jak se říká tonoucí se stébla chytá... Svědčí to o báječné prosperitě 😎 😀 😀

janasan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miladanovotna
12. dub 2014

Zkus se zaregistrovat na http://www.databaze-zdarma.cz/ je to slušná stránka se skvělým přístupem ,žádné lži. Měsíčně se dá pěkně přivydělat. 🙂

proximacentauri
10. čer 2014

@nerreidda Kompletaci propisek? Přeci nejsme v Číně 🙂 zkus raději databaze-zdarma.cz Je to rozhodně lepší možnost. Já si tam přivydělávám. Je to práce z domu přes internet a třeba tu sedmičku měsíčně na tom trhneš 🙂 Jen to chce slušnou vyřídilku a trochu pečlivosti :D

martinrr
19. čer 2014

Dobry den,zaujimava praca z domu,netreba nic predavat len posuvat informaciu a rozsirovat medzi ludi,ide tam hlavne o zivotne prostredie,ako usetrit a zarobit si...pozrite si stranku WWW.FLORA.PLEJA.TV stranku zadajte uplne hore do ramceka,nie do googlu.Pre pozretie si informacneho videa TEST DRIVE neni potrebne davat udaje maily a telefon,staci len meno a priezvisko.Venujte chvilku casu a mozno vas to zaujme,tento biznis zmenil osudy vela ludom nielen na Slovensku.Vsetko sa dozviete na internetovej stranke.Odporucam to kazdemu.Ak mate otazky,alebo by ste potrebovali pomoct kludne ma kontaktujte,rad sa Vam odpoviem na vsetky otazky.Dakujem zelam Vam pekny den

wrapy
25. čer 2014

@petaov : mám ho, i haldu dalších a přijde mi že jak jsem se dostala nad 500,- , jsou částky k připsání snad čim dál nižší, že se k té částce nedohrabu. Ermail, The Mail, Conformail, Mášmail, Infopokorunce - ani na jednom se nemůžu dohrabat přes těm penězům na vybrání. Conformail navíc měl maily hodnocené korunou a při pravidelném klikání i 3,- , ale už mi to zase spadlo na 1,-, tak netuším. Ale chlap říkal, že jeho známý to už vybral, proto jsme s tím začali. Tak nevím. ..

arku
10. zář 2014

@ratzkovaa písní do IP

kristi121
10. zář 2014

ahojte maminky, vopred sa ospravedlňujem ak sem môj príspevok nepatrí...
ale ja som začala pracovať pre rakúsku firmu RINGANA ktorá vyrába prírodnú kozmetiku a výživové doplnky bez chemikálií. Firma má 18r. ale jej výrobku nie sú na slov/českom trhu rozšírené, čo je super pre nás, ktoré výrobky ponúkame, keďže s tým nie je zaplavený trh ako napr s avonom,oriflamom a aj provízie sú tam oveľa vyššie. Ak by ste mali záujem rada poskytnem info 🙂

kam18
14. zář 2014

!!!! POUKÁZKY ZDARMA !!!!Sbírejte body a získejte zdarma poukázky na nákupy ve Vašich oblíbených obchodech.Zaregistrujte se a začněte sbírat body,které pak vyměníte za poukázky do obchodu i ušetříte díky kompasu čas i peníze. - albert,billa,globus,spar,peny,tesco,kaufland, Jak získávat body?Registrace - 30 bodů,Odběr newsletteru - 20 bodů,Hlídání základní - 40 bodů,Hlídání 5+ položek - 20 bodů,Návštěva nad 30 stránek - 2 body vše se dozvíte na stránečkách..OVĚŘENÉ!!!! http://kompasslev.cz/?reference=279

jirnov
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kuzelka_sm
24. zář 2014

Ahoj, nechci tu dělat žádnou reklamu, ale já jsem si už při prvním dítku ( dcerka letos 5 let ) začala přivydělávat katalogovým prodejem a dneska je z toho pro mne báječný přivýdělek, který mohu opravdu na 100% doporučit každému. Funguje to tak, že každý po registraci nakupuje za členské ceny a prodává koncovému zákazníkovi za ceny uvedené v katalogu. Princip stejný jako Oriflame, Avon a spousta dalších firem. To se mi jako jediné vyplatilo a chodí mi na účet pravidelné měsíční provize. Všude jinde jsem jen prodělávala a platila nesmyslné vstupní poplatky bez efektu.
Tak třeba zkus něco takového.

lucbram
2. říj 2014

Zkus připravovaný www.mimimag.cz - platí za recepty nebo návody pro hry s dětma.

zabuskaxxx
28. říj 2014

Achuj cholky pokud shanite praci z domu staci mi napsat.jedna se o jednoduchou praci pres pc.je to overene. zadny podvod ani platby predem 🙂

terry1512
29. říj 2014

@zabuskaxxx Můžu poprosit o info do IP o co se jedná.Díky 🙂

lucfuja
1. lis 2014

@zabuskaxxx taky bych měla zájem o info do IP o co se jedná...DÍKY

mosvo
2. lis 2014

@zabuskaxxx Ahoj, to by mě zajímalo, můžu poprosit o info. Díky

prchalkaesi
18. lis 2014

@miladanovotna ahoj, potřebovala bych poradit, snažila jsem se zaregistrovat na databazezdarma.cz a pri registraci to po mě chce nějaké předplacené období(půl roku nebo rok 390/490,-) a nějak se mi to nezdá, to má být nějaká poplatek nebo co? děkuji za radu 🙂

pajulka855
20. lis 2014

@zabuskaxxx Můžu taky poprosit o info do IP, pokud je to ještě aktuální.Díky

marty724
21. lis 2014

Jedna známá světová finanční společnost nabízí odměnu za doporučení nového klienta. Dá se vydělat od 600 - 19500 Kč. Nejedná se o podvod a vše je zcela zdarma. Akce platí do konce roku 2014. Pro detaily mě kontaktujte. Vše v klidu z domova přes internet.