Přivýdělek na doma, máte zkušenost?

nerreidda
26. dub 2012

Ahoj. Jsme ve finančním skluzu a nemám možnost hlídání našeho bobka. Proto se dívám na pracovní nabídky na doma skládání propisek, plnění obálek propagačním materiálem, atd.. Máte některá s tímto zkušenosti? Je možné si takto opravdu přivydělat? Nebo jde jen o podvod? Díky za příspěvky 🙂

sephorka
20. říj 2015

@adela1409 můžu Tě poprosit o více info?

ivusiscka
20. říj 2015

@kzuz mohu pooprosit k tomu nějaké info?

ivusiscka
20. říj 2015

@ratzkovaa Můžu poprosit info, jak se k tomu dostat? Bydlím kousek od ČB. Moc děkuji. Ivana

kuliseks
20. říj 2015

@adela1409 Můžu poprosit taky o info do zprávy? díky moc

vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sedmiteckas
20. říj 2015

@vypdotaz já jsem teprve na začátku, balíčky zatím nekupuji.

nerreidda
autor
20. říj 2015

@sedmiteckas mužů poprosit o vice informaci? Díky

kzuz
20. říj 2015

@ivusiscka máte zprávu. Ráda jsem poskytla informace.

kzuz
20. říj 2015

U mne se opravdu osvedčili jenom firmy co mají reálne zboží. V domácnosti ušetřím, výrobky mám skoro zdarma a navíc i vydělám. Momentálně je na trhu nová firma s cukrovinkami a vitamínovými nápojmi a to teda frčí.

vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alousek99
22. říj 2015

@janickovai Muzu take poprosit o info?

kometkak
22. říj 2015

Roznos letáku je za málo peněz moc práce. Co ke svému dítku za peníze pohlídat někomu dalšímu. Či ho odvést do školky, do kroužku.. vylepit nabídky občasného hlídání.. Nebo šít věci pro děti a prodávat na netu. Péct dorty, cukroví. Kamarádka dělá kytice doma na mateřské. U nás v obchodě visí nabídka na žehlení prádla. Doučování jazyků, uklízení chodeb v bytovkách. Já jsem jednu dobu (cca 3roky) vyplňovala placené dotazníky na internetu na různé značky, produkty atd. Bylo to ale spíš tak pár stovek měsíčně a dost nárazově. Teď doma vyrábím a prodávám na Fleru. To mi přijde nejlepší, ale zase je problém se prosadit. Trvá to poměrně dlouho. Chce to dobré fotky a dobrý nápad. Ale mnoho lidí to má jako hlavní pracovní činnost.

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mysicka003
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sedmiteckas
29. říj 2015

@mysicka003 a jak dlouho vám to trvalo naklikat to?

ninusch
5. lis 2015

@kometkak Ahoj, můžu se optat, dá se na tom fleru prodat i výrobek určení k pití nebo k jídlu? A jak to funguje s odvodem daní a tak?

kometkak
8. lis 2015

@ninusch Ahoj. Na Fleru se jedná o pravidelný prodej, tak by správně člověk měl mít živnost na to. Ale asi 70% lidí to tam nemá a prodává. Zakázané to ze strany Fleru není, ale odpovědnost si za to nese kadý prodejce sám, v případě kontroly, je to na triko prodejce. Se sociálním, zdravotním i daněmi je to buď bez živnosti na černo.. jak jsem psala výše, nebo jako klasická živnost (na mateřské zdravotní a sociální platí stát.. atd) . Jídlo i pití tam prodávat lze, ale opět by člověk měl splňovat ty potravinářské certifikáty.. Lidi tam pečou cukroví, dorty, prodávají marmelády, domácí sirupy atd..

lennka22
10. lis 2015

@adela1409 Dobrý den mela bych zájem taky o to info opraci na internetu kdyztak prosim na email

marketanovakova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dannyblakely
10. lis 2015

Jak jsem šťastná za celoživotní zálibu v anglickém jazyce.. Krásně se mi to zúročilo. Makám 3 odpoledne v týdnu a mám i s rodičákem patnácku 🙂 Ale byla to náhoda. Doporučila bych se naučit nějaké ruční práce. Háčkované čepičky či hračky taky dost frčí. Učila jsem se sama podle youtube v těhotenství a taky se vyplatilo.. 🙂

vrtule333
15. lis 2015

Nedávno jsem odepisovala na inzerát na domácí vyrábění dekorací, v inzerátu bylo napsané že je to jednoduché a že oni jsou přímí odběratel.Takže jsem odpověděla a přišel mi dlouhý email,no a chtěli za materiál který mi pošlou 2000,-(korálky)-už jsem jim neodepsala🙂))

vrtule333
15. lis 2015

Prosím Vás jak to je, s odvodem zdravotního a sociálního atd. pokud jsem na rodičovské a chtěla bych něco vyrábět a prodávat-myslím tím kdybych si zřídila živnost?

sedmiteckas
15. lis 2015

@vrtule333 myslím, že do určité výše neodvádíte nic. ale nejlíp si zavolat na ŽÚ

nevesta172
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrapy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maminkazdenicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maminkazdenicka
8. led 2016

@vypdotaz smím o tom vědět víc info prosím?

svetlus_pepca
8. led 2016

@vypdotaz Můžu více info?? 🙂