Přivýdělek na mateřské, aneb máte zkušenosti s OVB?

jmalko
30. lis 2009

Dobrý den, skoro rok jsem na MD a hledám přivýdělek. Kontaktovala mě finanční poradkyně OVB a nabídla mi spolupráci. Chtěla bych se Vás zeptat na Vaše názory a hlavně zkušenosti s touto firmou. Děkuji.

hannah23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
myschka
8. lis 2010

Firma je to slušná ale musíš počítat s tím, že nejdřív bude spousta školení a pak si budeš muset vytelefonovat schůzky- spousta lidí ti praští telefonem hned po představení a i ty co je ukecáš, že se sejdete nakonec můžou couvnout. Pokud uzavřeš dost smluv je to slušnej výdělek ale začátky jsou těžké a časově je to celkem náročné. Přítel je schopný vydělat cca 40tis za tři měsíce- dělá to při zaměstnání. Provize se vyplácejí po nějaké době- to je různé podle produktu, aby si neschrábla peníze a ten dotyčný to po měsíci nezrušil atd.

myschka
8. lis 2010

Jinak Dedru mohu jen doporučit 😉

bari1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leena24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deyana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romana29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
len
2. únor 2011

Tato firma mě loni oslovila na veletrhu pracovních příležitostí, hned mi nutili zaškolení, můj životopis je absolutně nezajímal. Na můj dotaz, jak si vůbec můžou troufnout předpokládat, že zcela neznámý člověk bude mít dostatečnou mozkovou kapacitu na takovouhle práci, mi odpověděli, že se hezky směju a od pohledu působím důvěryhodně, to je asi základní předpoklad. Já možná, ale oni na mě teda vůbec důvěryhodně nezapůsobili, raději jsem utekla 😉 Pak jsem se dozvěděla, že tuhle práci dělá spolužák, co propadal z matiky a nedal si dohromady 1+1, takže když mě teď nějaký poradce osloví, bohužel už si u mě důvěru podkopali hodně dávno... Jistě jsou mezi nimi i vysoce kvalifikovaní lidé, ale budu já to riskovat, když vím, jak je nabírají? 😒

meo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
werule
7. únor 2011

@meo Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na jakém principu je tento přivýdělek. Děkuji Verča

apetit
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
d.h.86
27. črc 2011

dobrý den,začla jsem teď s novým přivýdělkem,kdyby měl někdo zájem,písněte mi do IP

iva_kucerova
18. únor 2013

chápu tedy dobře,že jde o okrádání lidí,kteří uzavřou smlouvu??? Platí si třeba pojistné a něco jde tomu,kdo smlouvu zprostředkoval?? Nebo jak je to? Já si dneska něco takového sjednala (uzavření spoření) a dala jsem kamarádce všechny potřebné údaje a teď jsem si na netu něco přečetla a chci to vzít zpátky,tak doufám,že to půjde

anneta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
superjija
22. kvě 2013

@iva_kucerova Dobrý den, obávám se, že chápete spíše částečně. S poradci totiž uzavíráte naprosto stejné smlouvy jako v bankách a pojišťovnách. Jen provize nejde osobě na pobočce nebo společnosti ale poradci. I v OVB potkáte poradce, kteří Vám skutečně poradí. Nicméně ta pravděpodobnost je asi nejnižší ze všech významných společností. Každou smlouvu lze do 2 měsíců bez problémů zrušit.

crriss
29. kvě 2013

Dobrý den, se společností OVB spolupracuji už nějakou dobu, beru to zatím při mateřské jako přivýdělek..v lednu mi mateřská končí, tak uvidíme, kam mě vítr zavane..vím, že když je čas, tak jsou i peníze a naopak 🙂

chesterbloom
1. črc 2013

Moje zkušenosti jsou spíše negativní... upřímně mi přišlo, že berou každého jenom proto, aby měli lidi, to proškolování bylo tak... jakože aby se neřeklo... určitě to není špatný přivýdělek, ale myslím, že to dost těží z lidské blblosti

yes79
12. zář 2013

Ahoj, nabízím přivýdělek prodejem šperků od české firmy.

catherinat
6. lis 2013

také nabizim privydelek, pokud mate zajem psinete mi 🙂

anetinka1593
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jiriprochazka
9. kvě 2016

@iva_kucerova to nechápeš vůbec teda 😀 😀 😀

lacika65
31. bře 2022

@myschka Dobrý den , mohu Vám nabídnout skvělou možnost práce z domova ,možnost skvělého přivýdělku nebo časem Vašeho hlavního příjmu.
Vhodné pro lidi, kteří se chtějí někam posunout, něco změnit, nebo mají rádi nové výzvy a hlavně si potřebují vylepšit domácí rozpočet.
Neomezenou možnost příjmu, dle Vašich možností, česká firma,vyplácení každé pondělí,mnoho motivačních bonusů.Záleží pouze na Vás, kolik času tomu mužete věnovat, podpora a zaškolení je samozřejmostí.
Skvělý pracovní tým, který Tě podpoří v čemkoliv bude třeba.Vše Tě naučíme.
Potřebujete pouze Pc, telefon, ochotu se něco nového naučit a 2-3 hodiny denně.
Pokud Vas to zaujalo,více info pošlu do emailu.Přeji hezký den.Lada.G