Přivýdělek na mateřské dovolené. Co emailing tečka cz?

k.jolanka
1. zář 2010

Ahoj holky, hledám něco čím bych si na MD přivydělala...v minulosti jsem se párkrát spálila, tak jsem teď taková opatrnější...chci se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s tímto? http://www.emailing.cz/ že Vám chodí do schránky reklamní maily, za které Vám platí...našla jsem na to hodně inzerátů i tady na MK o tom psala jedna slečna, že se tam registrovala a že jí chodí penízky na účet, tak jsem jí psala ale neozvala se mi...přijde mi to celkem dobré, asi to moc nebude, ale je to bez námahy 🙂 říkám si jen, jestli nejsem moc naivní a nebude to nějaká habaďura, tak uvítám všechny vaše zkušenosti 😉
--------------------------------------

Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na zkušenosti přivýdělkem na emailing_cz. Uvádějte jen svou osobní zkušenost, nikoli informace z "druhé ruky".

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

naty
1. zář 2010

s inzeráty na přivýdělky na MD jedině blbá zkušenost, bohužel...většina lidí chce prachy dopředu, je to "letadlo" apod. ...emailing, no...slyšela sem o tom, ale že bys na tom něco slušnýho vydělala, to asi nehrozí... 😒 ...sou to směšný částky...mám pocit, že pro maminy nic "slušnýho" na doma není, pokud nechceš chodit do práce...jedině nějaký malý podnikání, jinak asi bohužel... 😔

alaprax
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
weweruschka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lv
16. pro 2012

ty reklamní maily jsem si zaregistrovala, hned ti sice naskočí 100kč za registraci, ale e-maily co chodí jsou po 0,5kč, takže mě to po týdnu už jenom štve, že toho mám plnou e-mailovou schránku.

misicka455
16. pro 2012

Tak já jsem zaregistrovaná asi na třech co posílají meily a já klikám. Peníze se načítají pomalu tak uvidíme až tam budu mít částku která se bude moct vybrat , jestli ji pošlou 🙂

misicka455
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kzuz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milfenza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malcherovam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkamalcher
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
medvide1
3. únor 2013

@mamkamalcher Dobrý den mohla bych poprosit info do IP diky 🙂

nicolnik
3. únor 2013

@mamkamalcher muzu take prosim poprosit o info do IP

blahovka.cz
5. únor 2013

@mamkamalcher Dobry den, muzu taky prosim poprosit o info do IP, shanim taky nejaky privydelek,dekuji 🙂

anina32
5. únor 2013

Nemám emailing, ale zřejmě konkurenci. 100 za registraci, 20 za dotazník a až 5 korun za přečteny email plus procenta za přečtené emaily lidí které do systému dohodís, ale to jen za omezenou dobu, myslím že měsíc, pak by měl člověk dohodit další, takže na začátku jsem pár lidí dohodila, teď už nemám koho. Jsem u nich takto zaregistrovana 2 roky. Dotazník za tu dobu byl jenom jeden a emailu je cca 10 týdne, někdy víc někdy míň, ale většina je jen za 0,50 halířu. Ty mi připisují na účet u nich, s tím že se dají vybrat až tam bude minimálně tisícovka, pak jsou ještě vyšší levely, tam se dá vybrat peníze až tam bude tuším 2 tisíce a víš. Ale vzhledem k tomu že za ty 2 roky, ač pečlivě klikám, mám na tom jejich účtu teprve 578korun, asi se nedá mluvit o přívýdělku k mateřské☹

jolanka
5. únor 2013

@milfenza prosim o info dekuji

jolanka
5. únor 2013

@mamkamalcher prosim o info dekuji

pavlabu
21. únor 2013

Ahoj, zkuste toto:
http://www.kupi.cz/?u=2albl

lussius
23. únor 2013

pavlabu a tam se dá něco řividělat, nebo jen upozornění na slevy a akce? jak to funguje?

anneta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
annetta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
akinan
9. dub 2013

U Emalingu jsem byla zaregistrovaná emaily chodily a dokud jsem si odměnu vybírala tím, že jsem svou nabídku nechala zaslat zase dalším lidem ( protože mám eshop ), tak vše fungovalo. Jednou jsem chtěla odměnu vybrat v hotovosti a to mi firma zaslala papír kde jsem měla vyplnit své údaje ( i r.č,.... ) a to se mi nehchtělo, každopádně od těch dob mi už žádná nabídka nepřišla je tomu už přes 2 roky ... takže to je má zkušenost 🙂

marta_k
9. dub 2013

Já jsem se zaregistrovala asi u sedmi emailingů....chodí každý den, ale určitě nemám přeplněnou schránku🙂) klidně bych jich odklikla i víc...z těchto mi přijde nejlepší asi:

http://www.azetemail.sk/signup.php?r=121682
Za email: 0.03 EUR/za měsíc si vydělám až 38 Kč, pokud se Vám nechce čekat jen na emaily, můžete si zvýšit výdělek klikáním na reklamy na jejich stránkách v sekci Platené kliky. Registrační bonus 5 EUR. Výplata je na Paypal od 10 EUR. Ačkoliv dávají registrační bonus, skutečně vyplácí. Ve výsledku jim to nakonec vrátíte, protože za převod peněz na Paypal si účtují 1 EURO.

aktiz
12. dub 2013

Klikačka..Chodia každý den platené maily a aj po prihlásení na stránku tam najdete platené kliky. Za zaregistrovanie máte 5€ a po dosiahnutí 10 € si môžete sumu vybrať. A vyplatenie mám overené... Dala som si pred troma dnami žiadosť o vyplatenie a dnes mi vyplatili 10 €. Registrovať sa dá tu : www.azetemail.sk/signup.php?r=114061

nesco1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petra.a
11. črc 2013

mamky, našla som zaujímavý sposob privyrobenia...nečakajte teda žiadne veľké čiastky, ale každá kačka dobrá. Zvlášť, keď tomu nemusite venovať svoj čas, pretože princíp je v tom, že prepožičiavate výkonnosť svojho PC, ktorý musíte mať zapnutý. Nemám zatiaľ osobnú skúsenosť, ale vraj vyplácajú od 1 USD a nie je potrebný žiadny počiatočný vklad, takže nič neriskujete. Bližšie info samozrejme ráda napíšem 🙂

yes79
11. zář 2013

ahoj, nabízím přivýdělek s Česku firmou, info do zpráv.

iva1984
11. zář 2013

@yes79 Ahoj, napiš mi prosím k přivýdělku více. Děkuji.

rendulka83
11. zář 2013

Byla jsem u emailingu.cz zaregistrovaná dlouho (rozhodně několik let), když jsem si chtěla vybrat peníze, tak po mě chtěli vyplnit rodné číslo. Pokud si to dobře pamatuji, tak se mnou chtěli uzavřit dohodu o provedení práce nebo něco podobného. Takže jsem jim poděkovala a ukončila členství 🙂

kristis
12. zář 2013

Ahoj ja som to robila a zial vyse roka asi a mali my vyplatit 100korun tak som poziadala o vyplatenie a chceli odo man obcansky prukaz poslat emailom tak som sa na to vykaslala a nechala im aj tych 100 korun a zrusila som si to je to figa takato praca.Ja som skor hlidala deti a tam som si zarobila krasne k materskej.

monikao1234
18. zář 2013

Ahoj, vyzkousejte toto, sice za to nejsou tisice, ale pri materske aspon neco a hlavne nic se za to neplati
http://masmail.cz/sign/up?uid=d311f12faaafe7001...
http://www.erlink.cz/klik/Umdecg1i
www.zumail.cz/jsemzuu/b9eff2d0bc5c1a1f