Přivýdělek na mateřské (firma TNS AISA MyMAP)

jajik25
4. bře 2011

Ahojky,jsem na mateřské dovolené a uvažuji o přivýdělku s firmou TNS AISA my MAP.Ráda bych věděla vaše názoru případně vaše zkušenosti s touto firmou.Díky

budry
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
uka1
30. led 2012

Holky,
nekdo se tady ptal na TalkFusion - tak to rozhodně nedoporučuji. Je to hodně drahé a je to MLM. Pokud by vás lákala práce s videokonferencí a živým vysíláním (sedím doma a povídám do kamery, pouštím prezentace ..), alternativně ale za menší peníz a s dobrými affiliate provizemi je iWowWe - o těch se toho u nás moc neví - můžete se doptat na teamiwowwe.cz.
Jinak roztomilé a super videomaily jsou i česky a zadarmo na videopohlednice.cz

1102
11. únor 2012

@gabadan ahoj našla jsem tvůj příspěvek na domácí práci chci se zeptat jestli je to ještě aktuální 🙂

katkaterka
13. únor 2012

No já na Talk Fusion taky slyšela hodně nadávajících. Našla bych do toho 😖 Když jsem se ptala těch, co to mají, konkrétně jsem se vlastně nikdy nedozvěděla v čem je to výhodné. Takže od toho jsem radši dala ruce pryč!!! 😀 Jsem spokojená s klikačkama a s ORIFLAME, za registraci jsem neplatila a peníze jsem měla jisté 😅 , je to známá firma. Měsíční výdělek jistý a kdyby někdo chtěl, taky ho zaregistruji zdarma 😵

agula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkaterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
quida
24. srp 2012

@sherry28 prosím ťa, aká je to stránka???

teckovanaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambule1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pucik
1. bře 2013

@snopyy @zuzau2 ahoj, můžu taky poprosit o informace díky 🙂 😉

snopyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
w.i.w.a
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
w.i.w.a
2. bře 2013

@snopyy \Ahoj, koukala jsem na stránky toho banneru, takže nejdřív musím značně investovat? Potřebovala bych to blíže vysvětlit

snopyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
93mirka1991
8. bře 2013

mám serioznu pracicku, blizie info u mna.. 🙂

annetta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dian2013
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aktiz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katrina82
1. zář 2013

Je jsem začala spoluprací s novou společností, a vypada to moc zajímavě, info u mě

pajak83
31. říj 2013

ahojky holky jsem zaregistrovaná u AISA....i u českého národního panelu, ale v podmínkách je psané, že se člen zavazuje odvádět daně z těchto přijmu???,Chápete to to si jako vydělám 100-200 a mám jít z toho platit daně,???

terkabici
27. bře 2014

@gabcos ahoj, můžete mě prosím napsat víc do IP, také bych měla zájem 🙂

banic
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lafin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fizam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anetinka1593
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wafloid666
22. čer 2016

@93mirka1991 Zašles mi prosím info? Děkuji

koordinatorka_odboje
22. čer 2016

@pajak83 ne, do 4 tis. tusim nedanis. Aspon to tak byvalo, kdovico zas provede Babis

koordinatorka_odboje
22. čer 2016

Nedavno jsem vyplnovala strasne dlouhy dotaznik, jeste k tomu debilne postavene otazky, hodne vypisovacich slohovek a v polovine me to zastavilo, ze uz maji dost takovych respond. jako jsem ja a budu bez odmeny 😠 takze zabity cas

soleja
26. srp 2016

Kdyby jste měl někdo tip na nějaký dobry přivýdělek, pošlete mi, prosím, taky zprávu. Díky

zelena25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz