Přivýdělek na mateřské (firma TNS AISA MyMAP)

jajik25
4. bře 2011

Ahojky,jsem na mateřské dovolené a uvažuji o přivýdělku s firmou TNS AISA my MAP.Ráda bych věděla vaše názoru případně vaše zkušenosti s touto firmou.Díky

elvira
25. črc 2011

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli jste opravdu s firmou talk fusion spokojení? Mě to nabízela kamarádka, pustila jsem si jakýsi úvodní text na jejich stránkách a upřímně mě otrávily ty kecy už při první minutě, tak jsem to vypnula...
V čem tedy tkví to kouzlo?

sherry28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tutu1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tutu1
6. srp 2011

@bulinka Ahoj, můžu se zeptat, jedná se o přivýdělek AISA? Já jsem na e-mailingu a za 3 měsíce mám 70,-. Je to děs, jde to pomalinku, jak bych se mohla k AISE přihlásit??? A nebo přivítám ještě nějaké rady na přivýdělek. Moc děkuji.

jajik25
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
carculka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanickacb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucy82
13. srp 2011

přivýdělek s Talk Fusion můžu jen doporučit 🙂 Penízky každý týden, a pracuji jen na pc 🙂 Přivýdělek bez MLM jsem ještě neviděla, dotazníky taky dělám, ale jde to hooodně pomalu, a výdělky nic moc.

iwca75
16. srp 2011

@lucy82
Dobrý den ,
chtěla jsem se zeptat jak bych se mohla přihlásit na Talk Fusion-přivýdělek.
Děkuji

talkfusion
17. srp 2011

@iwca75 poslala jsem ti vzkaz

gabcos
15. zář 2011

tak i já našla přivýdělek skoro bez práce...🙂 POkud máte zájem o více info, neváhejte mi písnout...🙂

miskadis
15. zář 2011

@gabcos Ahoj, mohla bys mi do IP napsat o co jde?Díky

semrousek
22. zář 2011

@gabcos ahoj i já prosím o více informací o přivýdělku.Děkuju

katkaterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kimm88
18. říj 2011

@gabcos Ahoj, mohla by jsi mi prosím do IP také napsat o jaký přivýdělek jde? Díky

gabcos
18. říj 2011

@katkaterka taky mám emaling, ale to je vydelek tak 100 kc za měsíc.....nebo máš nějaký co vydělává více??

katkaterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cuddle
4. lis 2011

taky by se melo napsat, ze vyplaci az castky nad 1000 CZK ( rmail konkretne), coz je opravdu velmi dlouhy kolotoc klikani , a ty penizky za doporuceni nebo za lidicky co jsou pod tebou jsou platne jen urcitou dobu, pokud nenasbiras castku nad 1000 czk aby sis to vybrala v poukazkach nebo co tam davaji, do ty doby ti to stejne propadne, je to holt jen marketing, kterym se vydelat opravdu neda.....navic ziskavaji fikane posledni dobou veskere udaje, je sice hezke, ze za 1 email daji i 9,- ale vyplnis vse, jmeno, prijmeni, adresu, telefon , email, pomalu cislo bot - to mi fakt za 9,-. K nestoji, aby mi pak co 2 dny nekdo volal, posilal dopisy s nabidkama, nabizel kreditni karty se supr urokem a ja nevim co jeste, holt spolehaji na to , ze lidi neuvazuji a doufaji, ze takto se da " zbohatnout " , urcite si vydelate vic sberem letaku co chodi do schranky, kdyz je odnesete do sberny nez Rmailem 😀 😀 😀 😀

sari_nka
4. lis 2011

@katkaterka Ahoj, mohla bys mi poradit typ přivýdělku, o kterém jsi psala v diskusi od AISE? Moc děkuju

katkaterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabadan
26. lis 2011

Ráda pomůžu s přivýdělkem maminkám. Bez práce to není, ale rozhodně je to serióznější než Talk Fusion a lépe placené než dotazníky 🙂
Já si přivydělávám kolem tisícovky a mám další provize z lidí, které zaregistruji - vše podrobně a nezávazně vysvětlím.
Bližší info na mejlu dedra.party seznam.cz 😉

katkaterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkaterka
29. lis 2011

Taky jsem narazila na přivýdělek který mě baví a navíc dostávám každý měsíc dárečky 🙂 Dělám si v klidu a přivydělám si. Před vánocema se to hodí 😵

snopyy
19. pro 2011

Já také vyplňuji dotazníky už jsem si vydělala cca 400,-. Vyplňuji pro 3 subjekty a je to celkem fajn, ale není to bůh ví jaký přivýdělek. Ale teď jsem se zaregistrovala do jednoho projektu a jsem celkem spokojená a hlavně fakt to funguje, stačí jen chvilka práce denně a je vyděláno.

ined77
19. pro 2011

@snopyy 🙂 ...a napsala by jsi mi prosím do IP něco víc o té práci?

lenkaccc
2. led 2012

snopyy dala by jsi mi prosím taky víc info o tom projektu? Moc děkuji 🙂

crca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzau2
18. led 2012

@jajik25 Ahojky, taky vyplňuju, ono hodně záleží jaká jsi ,,cílová skupina,,....na začátku po registraci vyplníš dotazník, který firmu informuje o tom, jaký ruh dotazníků ti budou posílat. Můžeš si vydělat třeba i 500 měsíčně, ale taky třeba jen 100. Ale každá stovka dobrá a nic tě to nestojí.

maruja
18. led 2012

@snopyy @zuzau2 ahoj, můžete mě prosím napsat víc do IP, měla bych zájem si přivydělat 😉

kopretina82
23. led 2012

@snopyy @zuzau2 ahoj, můžu taky poprosit o IP? Díky 😉