Přivýdělek na mateřské (firma TNS AISA MyMAP)

jajik25
4. bře 2011

Ahojky,jsem na mateřské dovolené a uvažuji o přivýdělku s firmou TNS AISA my MAP.Ráda bych věděla vaše názoru případně vaše zkušenosti s touto firmou.Díky

fire85
4. bře 2011

vyplnuju dotazníky přes net,na mateřské nejsem ,ale je to výdělek asi po 100 za měsíc.záleží kolik ti pošlou dotazníků.
jinak měli ještě nabídku na tazatele,ale to už není práce z domu,ale chodit po lidech/ obchodech.

jajik25
autor
4. bře 2011

Nemám s tím žádné zkušenosti tak se potřebuju jen zeptat jestli se to vyplatí.Dá se na tom aspoň něco vydělat?Spíš jde o to že chtějí poslat poštou osobní údaje (např.rodné číslo,číslo bankovního účtu atd.).Jsou v tomto směru spolehlivý?

romana29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fire85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romana29
4. bře 2011

@fire85 no ono to není ze dne na den, je potřeba trošku počkat. Měla jsem zpočátku jenom pár zákaznic, ale časem se to rozrostlo, ta řekla tamté, někdo se někde zmínil atd. Momentálně to mám tak, že mám pro sebe a rodinu veškerou kosmetiku zadarmo a ještě něco navíc. Pravda, kdybych neutrácela, mohla bych mít víc 😎 😀

3325701
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bulinka
16. bře 2011

@jajik25 Přivyděláš si tak sto korun měsíčně, někdy víc a někdy zase i míň. Ale jsou spolehliví, vyplnuji jejich dotaznky už přez rok 🙂

mysiiickaaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beponka
18. bře 2011

já ty dotazníky vyplňuji asi měsíc. vydělala jsem si 110 korun🙂 ale lepší než nic. potřebovala bych si ještě nějak přivydělat, ale nechce se mi nic prodávat.....

luckaa
18. bře 2011

My vyplňujeme s manželem,je to sice pár korun,ale lepší než nic...sem tam přijde nějaká nabídka na delší výzkum a to jsou pak několikastovkové výdělky.
Nic to nestojí,jen pár minut času a každá koruna se hodí.Zaplatili pokaždé všechno a nikdy nebyly žádné problémy 😉

luckaa
18. bře 2011

A jinak co se týká zaslat osobní údaje poštou,tak my nic neposílali,domluvili jsme si přímo schůzku s pracovnicí od nich a s tou jsme to všechno v cukrárně vyřešili.
Spolupracujeme s AISOU už téměř 4 roky,byla jsem těhotná s první dcerou,když jsme začínali.

moudivlacek
18. bře 2011

taky bych nejakou praci na doma uvitala,ale narazim jen na samy prodej 😉 ☹

dotazniky jsou do kvetna pozastavene,takze pro nove prichozi nema ted vyznam 😉

jajik25
autor
18. bře 2011

Holky a nevíte o nějakým jiným přivýdělku kromě prodeje? ☹ 😉

renejaarudolf
28. bře 2011

Ahoj ja vyplnujem u nich od roku2007 a naozaj tam nnezarobis nejak extra velke prachy, obcas 100 obcas 400 podla toho kolko dotaznikov ti poslu, poradim ti prihlas si na domacnost aj manzela a alebo este dakych pribuznich. Mas tak vacsiu sancu ze vam poslu dotaznik 😉, inak su ozaj spolahlivý, ziadny problem som s nimi nemala co sa tyka rod.cisla ci bank.uctu. a peniaze posielaju aspon mne zaciatkom mesiaca 3-4 ako to vinde. Kazda kačka dobrá..

viktorp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vojtisek2007
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xkolie
7. dub 2011

S těmi dotazníky nevím nevím, jsem registrovaná asi na pěti portálech a něco málo vydělám jenom na dvou z nich. Měsíčně je to kolem 400,-, ale někdy míň. Taky jsem dělala oriflame a avon, ale víc jsem utratila než vydělala 😖 a dneska už to dělá snad každej, tak mi to moc výnosný nepřijde. Nějak pořád nemůžu na žádnej pořádnej přivýdělek narazit a formu nákup-prodej dělat nechci.

poupe
7. dub 2011

@xkolie a jaky firmy delaji dotazniky a hlavne plati,diky

xkolie
8. dub 2011

@poupe nejlepší je onlinepanel, onlineklub, od těch mi chodí dotazníky tak 2-3 za týden. Potom ivyzkumy, datamar, casi, cennenazory, oklub, ale ty posílají docela málo dotazníků, protože se moc nehodím, když jsem na MD.

poupe
8. dub 2011

@xkolie diky moc 🙂

j.a.n.i
8. dub 2011

@xkolie Já taky díky, jen ten onlineklub mi to hlásí, že neexistuje ☹

xkolie
8. dub 2011

@j.a.n.i omlouvám se, onlineklub je oklub, napsala jem to špatně

marti73
9. dub 2011

@xkolie Díky za tipy.. také to vyzkouším. 🙂

j.a.n.i
9. dub 2011

@xkolie Jojo, díky, ten jsem našla, už jsem zaregistrovaná, tak uvidíme 🙂

2miky
27. kvě 2011

@xkolie Na jakých portálech jsi konkrétně registrovaná?

xkolie
1. čer 2011

@2miky vypisovala jsem to o pár řádků výš

katynkaz
18. črc 2011

Já jsem zaregistrovaná u dvou firem, ale dotazníky skoro nechodí:( Žádný výdělek! Slyšeli jste o Talk Fusion? Je to novinka na trhu. Sice nejdříve musíte investovat, ale provize stojí za to a chodí kažý týden na Váš účet!!!

renat2
19. črc 2011

Souhlasím s Romčou, mám přivýdělek, kde si měsíčně přivydělám 5-8 tisíc, jak kdy a taky jak pracuji...letos mi firma přispěla 6 tisíc na dovču....
NIkomu nic nenutím, neobcházím s katalogem,. protože jsem na MD, pracuji z 90% na internetu...
Ono se řekne, nechci nic prodávat (Ale taky záleží na komoditě), jenže kde sehnat seriózní přivýdělek v dnešní době bez MLM, prodeje apod.?? Jestli o nějakém víte, sem s ním 😀 dotazníky?? Někomu 100,- jako přivýdělek měsíčně stačí, ale bohužel někdo je v situaci, kdy hledá, kdy by k rodičáku dal aspoň 2 tisíce apod.

ilonap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sherry28
25. črc 2011

já jsem spokojená s tím s čím Ilonap 😉 peníze hned na účtě a dřina žádná, seriózní prácička 🙂 a zisky záleží jen na Vás kolik tomu dáte času.... 😵