• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přivýdělek na mateřské, víte o spolehlivém?

11. srpna 2014 
Ahoj holky. Nevite nektera o nejakem spolehlivem privydelku pri materske? Budeme mit druhe mimco a potrebovala bych zacit neco delat abysme meli aspon neco malo navic :wink: nepracujete nektera takhle z domova? Popripade nevite jake jsou moznosti? Dekuji moc za odpovedi :slight_smile:
5. lis 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_a_k_k_y koukněte do již zavedených diskuzí.Většinou se tam nabídka točí kolem klikaček,meilů,nějaké obálky a MLM.Taky jsem četla příspěvěk na hlídání dětí a úklid.Myslim si,že se nějaký tip na práci najde,ale pak záleží na srovnání času a peněz co za to jsou :slight_smile:
5. lis 2013 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pracuji na livechatu, takže doporučuju, dá se to skloubit tak aby si neměla nutně denní pracovní docházku
11. pro 2013 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak co,podařilo se něco najít?Spousta nás asi hledá..ale kdoví,jestli se podaří najít..mě by vyhovovala nějaká manuální činnost z domova..ale zatím několik let hledám marně :frowning2: ..kdyby někdo měl nějaký zaručený,osvědčený tip,prosím,dejte vědět :slight_smile:
17. pro 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allcaa co to je prace na livechatu? ceho se to tyka?
17. pro 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. led 2014 v 11:23 • sony12
Pro maminky z Berouna a okolí mám nabídku na přivýdělek - pokud jste komunikativní, ráda pracujete s lidmi, zkuste práci u mladé české firmy, příjemný kolektiv, peníze týdně na ruku emoticon bližší info na tel. 730 575 206 slečna Slavíková
11. srp 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek