Přivýdělek na mateřské, víte o spolehlivém?

m_a_k_k_y
5. lis 2013

Ahoj holky. Nevite nektera o nejakem spolehlivem privydelku pri materske? Budeme mit druhe mimco a potrebovala bych zacit neco delat abysme meli aspon neco malo navic 😉 nepracujete nektera takhle z domova? Popripade nevite jake jsou moznosti? Dekuji moc za odpovedi 🙂

hav81
5. lis 2013

@m_a_k_k_y koukněte do již zavedených diskuzí.Většinou se tam nabídka točí kolem klikaček,meilů,nějaké obálky a MLM.Taky jsem četla příspěvěk na hlídání dětí a úklid.Myslim si,že se nějaký tip na práci najde,ale pak záleží na srovnání času a peněz co za to jsou 🙂

allcaa
11. pro 2013

Já pracuji na livechatu, takže doporučuju, dá se to skloubit tak aby si neměla nutně denní pracovní docházku

21288
17. pro 2013

Ahoj,tak co,podařilo se něco najít?Spousta nás asi hledá..ale kdoví,jestli se podaří najít..mě by vyhovovala nějaká manuální činnost z domova..ale zatím několik let hledám marně ☹ ..kdyby někdo měl nějaký zaručený,osvědčený tip,prosím,dejte vědět 🙂

marcinek
17. pro 2013

@allcaa co to je prace na livechatu? ceho se to tyka?

sony12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smilena
11. srp 2014

Pro maminky z Berouna a okolí mám nabídku na přivýdělek - pokud jste komunikativní, ráda pracujete s lidmi, zkuste práci u mladé české firmy, příjemný kolektiv, peníze týdně na ruku emoticon bližší info na tel. 730 575 206 slečna Slavíková

joygiorgo
20. pro 2023

Privydelek: praha, brno, Ostrava