Přívydělek od firmy Just, prodáváte?

wamp22
23. bře 2013

Ahojte holky,

mám dotaz...dostala jsem do mailu nabídku přívydělku od firmy JUST. Slyšela jsem jen samou chválu natuhle firmu, ale jediný co mě teda docela šokovalo, je cena za registraci 2.500 😲 , docela bych chtěla vyzkoušet jejich přípravky, ale nevím, nevím, nějak se mi nechce platit (zatím) za registraci tak šílený peníze.

ajina17
23. bře 2013

U nás prodává jedna paní 🙂 Co by jsi chtěla konkrétně?

wamp22
autor
23. bře 2013

Ráda bych vyzkoušela Tymiánový krém, levandulový krém a levandulový olej 🙂

jpetraa
23. bře 2013

@wamp22 najdi si na netu dealera pro tvoje město...třeba u nás v Brně jsem jich našla několik, jednu paní jsem si vybrala, dovezla mi zboží až domů, takže super servis. Mámvyzkoušenou jn tymiánovou mast a můžu doporučit.

wamp22
autor
23. bře 2013

@jpetraa jj, díky mrknu, to mě nenapadlo 🙂

kasa
1. dub 2013

ahojki chodím tady na konika už hodně dlouho,mám 2,5 letého syna a just jsem začala používat asi v jeho 3 měsících,konkrétně tymianovou mast a eucasol.Ted jsem se zaregistrovala k justu v únoru kdy měli akci ,registrace pouze za 1000kč ale výrobky co jsem touto registrací získala,a plně je využívám jsou asi za 5000kč,a opravdu kvalitní,stačí malinko .Pokud budeš chtít klidně mi můžeš nechat zprávičku a just ti objednám a pošlu poštou,ted ho taky budu posílat holkám kamarádkám do čech,co se známe tady s koníku a jezdíme s dětmi na dovči.

kfitecko23
1. dub 2013

@wamp22 ja delam,kdyztak pisni do zpravy,jinak v unoru te uv

marketinkakopretinka
19. dub 2013

Kdyby nekdo potreboval poradit jaky prirodni produkt z Justu by potreboval, tak just delam jiz nekolik let. 😉

millyh
25. čer 2014

kolik ten krém tak stojí?
Díky Em

komokate
15. črc 2016

@wamp22 Dobrý den,
vím že už jdu asi s křížkem po funusu, ale stejně si dovolím odpovědět na tento dotaz.
2500 se neplatí Justu za registraci, registrace je zdarma. Tato částka se platí za kufr produktů, které si každý nový poradce musí pořídit, celková hodnota produktů je myslím 5500. Tyto produkty jsou určené na vyzkoušení novým poradcům, aby věděli, co nabízejí, jaké účinky mohou čekat a naučili se je používat.
S pozdravem Kateřina

chloe86
17. črc 2016

Ahoj, máme vyzkoušenou tymiánovou mast a slézovou kuličku a nedám dopustit.... Vážně uvažuji, že se stanu dealerem....

petaov
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vevoki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
perefa
11. črc 2017

Ahoj mužů více info?giaca@seznam.cz

evikpokec
Odpověď byla odstraněná
Zobraz