Přivýdělek po mateřské prodejem, jak jste úspěšné?

jatatka
15. kvě 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li si někdo po mateřské přivydělává prodejem nějakých výrobků a jak je kdo úspěšný. Děkuji za odpovědi..J.

marta_k
15. kvě 2013

Já zatím sonduju, které MLM by bylo nejlepší...jenže málokdo je upřímný a přizná, že se mu to třeba moc nevyplácí....tak jestli někdo poradí, jak si vybrat, budu ráda🙂

samanka_alice
15. kvě 2013

Podle mě MLM může fungovat jen u někoho, kdo ví, že je schopný udělat pro to vše a extrémně se snažit, jinak to nemá cenu. taky jsem to zkoušela, ale nestálo to zato.

nesco1
19. kvě 2013

Ahoj. Vše je dnes pořádně drahé a ukořistit nějakou tu slevu, se tedy hodí. A co takhle si nechat zaplatit nákup zdarma? Opravdu to jde. Na těchto stránkách máte přehled o všech slevách ve vašem okolí a dokonce za aktivitu na těchto stránkách dostáváte body a ty si pak vyměníte za poukázku do Tesca. Vyzkoušené, opravdu posílají. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super tady je odkaz: kupi.cz

laetti
20. kvě 2013

Po vyzkoušení všeho možného jsem začala dělat Dedru-jsem koordinátorem a prodávám minimálně. A taky jsem kvůli zdravotním problémům začala dělat OKG (firma má spravedlivý marketing, ti co jsou ochotni obětovat trochu času a snahy mohou vydělávat -a i vydělávají mnohdy více než jejich sponzor) a musím říct, že jsem spokojená. Pokud by měl někdo zájem o bližší info, napište mi do zpráv. Hezký večer 😉

yes79
12. zář 2013

Ahoj, nabízím přivýdělek prodejem šperků od české firmy.

krupjana
24. led 2015

Já nabízím katalogový prodej s firmou dedra. Sama nakupujete až s 25%slevou a ostatním prodávám. Jsem spokojená a určitě to každý měsíc hodí nějakou tu korunu navíc (kdyby měl někdo zájem, podám info) 🙂

banitram
25. led 2015

Otevřeně - pokaždé, když se některá má známá zapojí do jedné z těch jedinečných prodejních záležitostí, kde mi místo pokecu u kávy dvě hodiny vymývá mozek, jak se bez těchto skvělých výrobků nedá žít a jaká by to byla pro mě úžasná příležitost, kdybych se nechala naverbovat nebo si alespoň něco koupila - tak se jí začnu vyhýbat. Známou, která se mi na návštěvě pokoušela vnutit pojištění čehokoliv u nějaké neznámé společnosti se sídlem snad někde na Kajmanech, jsem neviděla už 3 roky. Kamarádku, kterou mám fakt ráda a se kterou jsme se hodně vídaly, jsem po jejím posledním "školením" o báááječných výrobcích LR neviděla už víc jak rok.

Dámy, ženy, maminky - to už na trhu skutečně neexistuje normální vedlejší přívýdělek, než jen zapojení se do přiblblých marketingových pyramid a vnucování předražených zbytečností všem svým kamarádům a rodině ???