Přivýdělek pro maminky. Máte zkušenosti?

majdalenka25
24. říj 2011

Maminky máte zkušenosti s přivýdělkem na md ?...ohledně balení letáku, skládání propisek atd?...Všude jen samé podvody ☹ 😒

tera87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tera87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korcula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moniluk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adidasik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beatris292
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wamp22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laetti
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambule1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dian2013
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karasim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marta_k
28. bře 2013

Ahoj,
já hledala dlouho nějaký přivýdělek z domova...většina věcí je hloupost,(domácí práce-chtějí peníze předem a to už zavání průšvihem)....ale už mám dvě dobré zkušenosti- přepisuji zakodovaná slova u jedné americké společnosti-všechno je přes internet, platí mi přes paypal elektronickou peněženku...taky jsem se dala na klikání reklam-chtěla jsem to vyzkoušet, pravda je, že ze začátku jsou výdělky malé-asi dva měsíce minimum, ale pak jsem si za ty dolary, co jsem naklikala koupila referály a najednou mi konto začalo růst...můžu říct, že to funguje...ale těch stránek je spousta-chce si nejdřív přečíst, které jsou vyzkoušené a kde se platí...

..už jsem docela spokojená, na plínky a nutrilon mi to vyděláemoticon)

bjoucik.15
28. bře 2013

@karasim ahoj můžu se zeptat,co je to za výdělek? Chtějí tam vyplnit nějaký formulář a abych řekla pravdu tomuhle nevěřím. Mohla by jsi mi tedy popsat více informací?třeba do IP. Díky

zelva
28. bře 2013

@karasim Mohu také poprosit o info do IP?

skupilovam
1. dub 2013

ahojky, zkus toto je to bez poplatku, sice zadne zavratne sumy nevydelas, ale na materske aspon neco 🙂 http://www.erlink.cz/klik/Umdecg1i

vendik84
1. dub 2013

@karasim Mohu také porposit o info do IP??

mosvo
2. dub 2013

@marta_k Ahoj můžeš mi prosím napsat víc o tom přepisování slov do IP? Díky

dolce12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dolce12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
akinan
5. dub 2013

Já pracuji doma už cca 5 let, na rodičovské jsem hledala na netu nějakou tu kačku, vyzkoušela jsem dotazníky, klikačky, emaily, prodej oblečení přes eshop a inzerci,.... postupně jsem vše zrušila protože bylo málo peněz nebo jsem prodělala úplně, ale na plno jsem zůstala u jednoho MLM. Vychystávám objednávky, starám se o zákazníky, jsem svým kolegům na blízku a předávám jim své zkušenosti aby se jim dařilo, protože když se bude dařit jim tak se bude dařit i mě.

Ted pro ty co si myslí že MLM je letadlo a podvod,....

Sbírám pravidelně zkušenosti od svých zákazníků, takže od nich jsem přesvědčená, že to co si sami koupí v mém eshopu jim pomohlo – a za jakých okolností, znám výsledky ( toto bylo to co mě na začátku a v mé nedůvěřivosti a pochybnostech ujistilo, že to co dělám má smysl,.. ) a když vidím, kolik lidí si díky tomu, že jim pomáhám měsíčně přivydělá a když u nich vidím jejich nadšení a elán, tak to je pro mě také signál, že je to dobré 🙂

At se Vám všem daří.

PS: protože jsem kdysi strávila tolik hodin hledáním práce na doma a prošla nespočet nabídek, tak vím, že klasickou práci domů Vám nikdo nedá. Mohlo by Vám pomoci, obejít si firmy v okolí zeptat se jich přímo, zda – li by neměli pro Vás něco co by jste mohly dělat doma. To znám pár lidi, kteří si tak našli přivýdělek, ale to chce jít a ptát se, jít se svou kůží na trh a snažit se i když to pro mnohé lidi není moc příjemné.. Seriozní firma vám práci domů zasílat poštou nebude. Teda já osobně jako podnikatel, bych jen tak někomu svůj materiál neposlala. I když jsem o pár případech slyšela, ale tito lidi od rána do noci i s celou rodinou něco montovali, aby pak na konec nedostali nic a nebo do slova pár korun.

hav81
6. dub 2013

Můžu se zeptat co to je MLM?

napolitano
6. dub 2013

ahojky,multilevelmarketink 😀 ,taková malá pyramidka,čím víc lidí přivedeš jako své spolupracovníky tím víc vyděláš,velmi zjednodušeno,jsou podvodné firmy ale i fungující. 😉

hav81
6. dub 2013

jo jo,tak to vim,taky mám zkušenosti s jednou fungující 😉

napolitano
6. dub 2013

@hav81 s tím ti můžu pomoc ale nevím jak to funguje,kvůli reklamě ☹

napolitano
6. dub 2013

tedy že by jsme si pomohly vzájemě 😀

hav81
6. dub 2013

@akinan je pravda,že když lidé slyší MLM,tak si představí pyramidu,ledadlo...a rovnou to zavrhnou.Ale neuvědomí si,že i takový Oriflame,Avon...je MLM. 😉 a tomu "všichni"věří.

sarkad2856
7. dub 2013

Tak já jsem taky něco vyzkoušela,je fakt že pár stovek za nějáké měsíce mi došly na učet třeba jako vyplnování dotazníku,kde se Vás ptají třeba jaké mléčné výrobky kupujete,na ruzné informace o životním stylu,ale i jíné.Nic co bych nezvládla a za pár stovek po pár měsících je taky dobré,nikomu nic necpu.Ale kdyby jste něco měly tak sem s tím 🙂

timbouctou
7. dub 2013

@akinan zkoušela jsem Amway, ale to je pro silné povahy. Co mi nabídneš ty? Napiš mi, prosím, do IP 🙂 V srpnu nastoupím do práce a protože můžu kvůli otevírací době školky jen na částečný úvazek, tak budu mít míň jak na mateřské 😅