Přivýdělek pro maminky. Máte zkušenosti?

majdalenka25
24. říj 2011

Maminky máte zkušenosti s přivýdělkem na md ?...ohledně balení letáku, skládání propisek atd?...Všude jen samé podvody ☹ 😒

timbouctou
7. dub 2013

mimochodem, sousedka zkoušela některá tahle vyklikávání jako je ermail a podobně, dělala to tři měsíce, už je to skoro rok a žádné peníze jí nepřišly. Jediné, že jí začaly chodit divné emaily a má zavirovaný počítač 😀
Takže, kdo za klikačky někdy opravdu dostal zaplaceno, at zvedne ruku 😎

sanchezova
7. dub 2013

já bych si dovolila říct, že dnes je všude MLM. vemte si, že jdete po ulici a někdo vás zastaví a zeptá se kde by našel benzinku . vy mu ji ukážete, on tam pojede, nakoupí benzín, bagetu, pití , cigára a čokoládu. několik firem včetně benzinky z toho ají zisk, ale vy ne. dneska už to není o tom že všechny firmy který dělaj MLM jsou podvodníci. když si vyberete seriozní firmu tak opravdu vyděláte. já sama jsem se tomu bránila, ale jak už tu bylo řečeno prostě práce na doma není. tak jsem spojila příjemné s užitečným a vydělávám a ještě jsem zdravá 🙂

akinan
8. dub 2013

Já mám zkušenost a klikáním na emaily takovou, že když jsem si u jedné společnosti nechávala emaily vyplatit jako zpětnou reklamu ( protože mám ehop, tak jsem si odměnu vybrala jako zaslání mé reklamy ostatním) tak to fungovalo, odměnu jsem si vybrala asi 6 x, ale jak mile jsem zažádala o vyplacení peněz, tak mi zaslaly papír, abych vyplnila své hodně osobní údaje ( dokonce i rodné číslo ), ale to se mi nelíbilo, takže jsem to neodeslala, nicméně, od té doby , je tomu cca 3 roky mi od nich už žádný placený email nepřišel 🙂

Peníze mi poctivě vyplácí z dotazníků Aisa u této firmy jsem už cca 5 let, akorát teď už na vyplňování nemám tolik času a energie, takže už to flákám, ale považuji ji za solidní firmu.

Pak také spolupracuji s Goldenbizem, tam mi taky odměnu vždy poctivě odečetli z mého nákupu, takže se stalo, že jsem nakoupila potraviny a drogérku za 1000,-, ale zaplatila jsem jen 200,-.

Co se týče MLM, tak dle mého názoru je důležité jakou firmu si vyberete, zda - li Vás to bude bavit a jak se k tomu postavíte, Já když jsem takhle zkoušela pár firem, tak jsem nešla tam kde byla vstupní registrace nad 500,- , kde jsem musela mít objednávky v jisté hodnotě, abych dosáhla na provizi min. 30 % ( pokud máte méně například 20% , tak si nevyděláte, to už jsem taky časem pochopila) , kde bylo i dobré ohodnocení za zákazníky , kteří se třeba jen zaregistrují jen proto, že si chtějí sem tam pro sebe nakoupit se slevou a samozřejmě dobré ohodnocení i za kolegy o které se starám.

Někomu sedí parfémy, někomu doplňky stravy, jinému kosmetika, každý z nás je jiný a já jsem si zkusila vše 😀 A zůstala u jednoho, kterému se věnuji naplno. Chvíli jsem uvažovala i tak, že když toho budu mít víc, tak budu mít více peněz, ale mě to takhle nefungovalo, dělala jsem všechno, ale nic pořádně a občas u toho byl trochu chaoz.

Takže pokud se do něčeho chce někdo pustit, tak doporučuji si vybrat jeden tip, který Vás nejvíce zaujme, poslat si nabídky všech firem, kteří MLM nabízí a porovnat si je, pouvažovat, zjistit si info o produktech,.... protože když to budete chtít dělat úspěšně, tak si za tím co děláte budete muset stát, to nejde jako v práci, že nesnášíte práci, nesnášíte šéfa a kolegy, ale dostanete zaplaceno, tady pokud to nebudete dělat samy za sebe, jen někoho opičkovat, tak se domnívám, že výsledek nic moc nebude. Samozřejmě jsou období kdy se nedaří, občas je to jak na horské dráze a začátky jsou hodně těžké, protože se musíte spousty věcí naučit a ujasnit si je v hlavě, ale ten výsledek pak stojí za to a hlavně pokud jste u silné firmy, tak by jste ten příjem ( časem pasivní ) měli mít hodně dlouho. Já jsem to na začátku brala tak, že v podstatě nemám co ztratit, jen nějaký čas a pár korun, ale za zkušenost mi to stálo. V práci Vás mohou vyhodit a nemáte nic, ale to je můj názor, každému sedí něco jiného.
A taky je dle mého třeba se zaregistrovat pod někoho kdo má zkušenosti, kdo je u firmy dlouho a může Vám předat co nejvíce, nebo je Vám sympatický,.... zažila jsem i sponzora, který mě na dotaz odpověděl až po týdnu, nebo stylem si to najděte na netu nebo v materiálech,..... Ne, můj názor je ten, že s touto osobou by jste si měli rozumět, měla by Vám sedět protože pokud chcete uspět tak s ní budete trávit spousty času osobně nebo na internetu. A pokud se na Vás tato osoba vybodne, odejde a vy třeba můžete zůstat samy, tak vás to může stát spousty času a energie a chyb, kterých by jste se mohly vyvarovat, kdyby jste měli u sebe člověka, který si vším již prošel,...

Takže to je pár mých postřehů, které jsem za ty roky nasbírala … No to jsem se zase rozepsala 🙂

kzuz
8. dub 2013

Ahoj holky, já si přivydělávám doma a jsem spokojena. Ráda poradím. Měsíčně si zatím přídu na 6tis. Žádné podvody, klikačky, ani nevkládám dolary. Společnost ale není česká, má však úžasné produkty.

misha2310
8. dub 2013

Já bych o jednom přivýdělku věděla....napiště mi na michaelamencikova@centrum.cz......sama ten přivýdělek využívám

misha2310
8. dub 2013

Já bych o jednom přivýdělku věděla.... Napište mi a pošlu info.....sama to využívám

misha2310
8. dub 2013

@majdalenka25 pojďte si se mnou přivydělat a nestojí to nic..... michaelamencikova@centrum.cz

sanchezova
9. dub 2013

@kzuz ahoj prosím pošleš mi do zprávy info? děkuji

julka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkad2856
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
yes79
12. zář 2013

Ahoj, nabízím přivýdělek prodejem šperků od české firmy 🙂

julka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monikao1234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ldemeterova
24. zář 2013

Milé maminky, vyzkoušejte to, čemu se věnujete na plný úvazek a v čem jste bezesporu nepřekonatelné - tedy hlídání dětí. Umíte-li nějaký jazyk, sport či Vás ve škole obzvlášť zajímal nějaký předmět, vyzkoušejte také doučování. Máte-li rády zvířata, doporučuji přivýdělek venčením nebo hlídáním domácích mazlíčků. Pokud rády uklízíte, i taková služba Vám může přinést slušný přivýdělek do rodinného rozpočtu. Prostřednictvím našich nových stránek si můžete najít slušnou rodinu, které budete vypomáhat a zajistit si tak pravidelný přivýdělek. Přeji hodně úspěchů. 😉

julka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katrina82
1. říj 2013

Zkuste Betterware, mají tam spousta věcí za slušne ceny. dost dobře se prodavají a sice ze záčatku to nejsou kokosy, ale nějaký ten tisíc se vydělát dá, a ještě můžete si nakoupit se slevou. Info u mě 🙂

vladek14
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
catherinat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sipesi
12. lis 2013

Milé maminky, já přidám svůj příspěvek ohledně práce doma. Jsem maminka 3 dětí a jsem v ČID . Dlouho jsem se probírala podvodnými nabídkami na internetu. Nakonec jsem to po roce vzdala. Dcera začala mít zdravotní problémy a já po dlouhých měsících byla zoufala z tolika léků, že jsem začala hledat opět na internetu, ale nyní pomoc pro dcerku. Našla jsem! Je to česká společnost se sídlem v Brně a zabývá se přírodními doplňky stravy. Objednala jsem a od té doby máme naprostý pokoj. Jsem moc šťastná. Jelikož jsem produkt objednávala podruhé a pak potřetí, milá paní mi nabídla registraci, kde jsem ihned získala na 12 měsíců slevu 40% na všechny produkty. Dnes už to je rok, co spolupracuji s touto společností, jsem doma, pracuji po internetu, někdy i osobně a věřte mi, že nic lepšího jsem nemohla najít. Všichni doma užíváme bylinkové produkty a jsme spokojení. Můj příjem se odvíjí od toho, jak moc pracuji. Je pravda, že pokud se do toho zakousnete, výdělek se pohybuje potom v řádech tisíců a výše. Pokud byste chtěly nějaké informace, napište a já vám vše vysvětlím. Přeji krásný den

jana8
28. pro 2013

@kzuz mohla bych poprosit o info do IP.... moc děkuji 🙂

paklicek
6. led 2014

@kzuz Můžu taky poprosit o info do IP? Předem díky!

zabaly
13. led 2014

ja jsem taky hledala vsude mozne, nejlepsi je mit svuj napad, ted se mi moc libi strollering, ale ja na predcvicovani moc nejsem. 😉 zacinam nabizet zestihlovaci zabaly, uvidim jak to pujde, ale jsem do toho zazrana i vcetne jidelnicku, tak snaha je.

renusiq
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
palkovaadela
28. led 2014

@kzuz Můžu poprosit o info do zpráv o co se jedná =) Moc děkuji

mazgutka
29. led 2014

@kzuz Ahoj, mohu také poprosit do zpráv oč jde? Každá koruna dobrá na MD 🙂 děkuji

evaviki
29. led 2014

Praha a okoli - obcasny privydelek, kdyby jste chteli info, tak mi napiste do zpravy..

kzuz
29. led 2014

Odepsala jsem všem, děkuji za Váš zájem.

veru324
1. únor 2014

Ahoj, nabízím přivýdělek pro 2–3 maminky, odkudkoli z ČR. Spolupráce na DPP. Podmínkou je:
výborná znalost češtiny
dobrý psaný projev
samostatnost
schopnost věnovat se práci alespoň 3× v týdnu (hodinu, dvě, v denních i nočních hodinách, to je na vás) – na dohodě, ale jedná se o pravidelnou práci, ne nárazovou jednou za týden
komunikace!! (obvykle mailem)

Práce spočívá v psaní textů pro internetový magazín. Kdo má s něčím podobným zkušenost, skvělé. Počítejte však s nižší odměnou zpočátku – okolo 40–50 Kč/1 normostranu. Do konce března cca potřebuji těch textů okolo 300. Nejedná se o žádné náročné články, spíš takové, kde můžete čerpat ze svých zkušeností nejen na mateřské, ale i v domácnosti, s financemi atd.
I po tom březnu je však zajištěn (minimálně pro 1 maminku) dostatek práce.

Prosím, ozývejte se mi do soukromé zprávy. Zároveň poprosím, aby nepsaly ty, které nesplňují výše uvedené požadavky. V každém případě budu po uchazečkách požadovat krátký zkušební text (0,5 stránky) na zadané téma, a to ideálně do neděle. Ten (i následné všechny ostatní od vybrané redaktorky) projde kontrolou, nepřípustné je jakékoli kopírování jiných článků či částí článků.
Děkuji.