• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přivýdělek Revoluční příjem, máte zkušenost?

5. dubna 2017 
Ahojky, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemá zkušenost s přivýdělkem - Revoluční příjem, bojim se, aby to nebyl podvod, díky moc za případné rady!
10. říj 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskac ahoj, jen zbezne sem o tom cetla a neco mi tam smrdi :sweat_smile:
10. říj 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
O co tam jde? Jeste jsem o tom neslysela :wink:
10. říj 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskac se bojíš oprávněně..... kdyby něco takového fungovalo, byl by tam zaměstnaný celý svět, všechny matky na mateřské, všichni důchodci, všichni, kdo strádají...a nikdo by nedělal nic jiného:slight_smile:))) rozum do hrsti.
10. říj 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podle všeho co jsem vyčetla je to klasické letadlo (pyramida), tudíž podvod na lidi.
10. říj 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Komerční úmysl.”
13. říj 2012 v 15:54 • haninahanina
Milé dámy, rád bych Vám zde objasnil pár věcí ohledně Revolučního příjmu, jehož jsem členem. Systém je založen na multilevel marketingu a to je kámen úrazu pro mnohé neznalé. Spousta lidí nerozumí rozdílu mezi pyramidou a MLM. Pyramida spočívá pouze v přerozdělování peněz mezi členy struktury a postrádá smysluplný produkt. MLM je založen na zprostředkování produktu (v tomto případě investičního zlata od společnosti Swiss Gold). Za prostředkovaný produkt se vyplácí provize, ale nevyplácí se provize za pouhé získání člena do Revolučního příjmu. Je to analogický systém, jaký mají např. Partners, OVB, Fincentrum atd. Revoluční příjem je naprosto legální a běžně používaný systém zprostředkování i u jiných společností s tím, že funguje ryze přes internet.
Berenika39: Systém opravdu funguje, ale vyžaduje to práci, stejně jako jiné činnosti, kdo je nápaditý a šikovný, tak si opravdu vydělá, ale jestli si myslíte, že rozešlete 20 odkazů a zázračně zbohatnete, tak jste na omylu.
22. říj 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Když si vezmu klasické zakázané letadlo a nakreslím si schéma jakým se přerozdělují vklady členů, vznikne mi obrázek připomínající pyramidu. Když si nakreslím jak jsou přerozdělovány zisky v legálním MLM, bude to nachlup stejný obrázek. Rozdíl je jenom v tom, že ve druhém případě se přerozdělují zisky. Zisk vzniká například prací. V prvním případě přerozdělují jenom vklady členů. No a RP je někde uprostřed. Je zde produkt spoření. Tím se to stává legálním. Spoření je o něco dražší a z toho pak jdou peníze do strukturovaného systému přerozdělování. Od nikoho jiného. Takže vlastně přerozdělujeme zase jenom vklady členů.
24. říj 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě doplním. Při zahájení spoření se prvně splácí provize (8,8 % z cílové částky). 90 % z Vašich vkladů jde do systému a pouze 10 na vlastní spoření do zlata. Minimální cílová částka je 120 000,-. Smlouvu můžete vypovědět nejdříve po dvou letech. Tudíž na "zlatém" účtu v té době moc prostředků mít nebudete. Tím jste nucen nahánět další ovečky. A Ponziho systém se pomalu nasycuje. :angry:
24. říj 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravuji: Trh se pyramidou postupně nasycuje. Ponziho schéma je jen specifický poddruh pyramidy o který v tomto případě nejde.
25. říj 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte pravdu, že MLM a pyramida jsou na první pohled podobný (jak už jsem psal i já výše), ale v RP se jedná čistě o MLM. Možná vám to příjde divné právě proto, že většina členů RP jsou zároveň i klienti Swiss Goldu, ale to je jen proto, že členství stojí stejně jako platba do zlata a je prostě výhodnější si spořit do zlata a mít pak členství v RP zdarma. A s tou výpovědí samozřejmě taky nemáte pravdu. U Swiss Goldu to můžete vypovědět kdykoliv, ale potom budete platit 990 Kč do RP za virtuální kancelář. Když to shrnu tak RP říká, spolupracuj se mnou, dostaneš za 990 Kč měsícně pronajatou virtuální kancelář a za každého zprostředkovaného klienta pro Swiss Gold dostaneš provizi 1000 Kč, ale pokud se i ty staneš klientem Swiss Goldu, tak dostaneš virtuální kancelář zdarma) Co je na tomto sytému divného...???
Ještě dodatek k virtuální kanceláři. Pokud někdo dělal affiliate, tak ví, že je k tomu potřeba software na hlídání provizí atd. Tyto programy nabízejí firmy standartně za měsíční pronájem.
25. říj 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Divného nic není. Jenom ta matematika číselné posloupnosti je neúprosná. Počet zúčastněných narůstá geometricky. S každým novým zákazníkem se budou noví klienti hledat hůř a hůř. Šance na získání strukturovaných provizí se rychle snižuje. A potom už zbude jenom spoření. Spoření se skoro 9 % marží pro společnost. Smlouva podepsaná na řekněme 10-20 let. To že ji můžu po dvou letech vypovědět je finančně výhodné akorát pro majitele firmy, protože poplatky z cílové částky se splácí přednostně.
A taky je trochu nemorální, že RP a jeho lovci duší se zaměřují na lidi sociálně slabé, finančně nevzdělané a snadno ovlivnitelné. A ti se potom ocitnou ve složité finanční situaci. Sice se každý může svobodně rozhodnout, ale pod tlakem účelově zkreslených informací se nechají ovlivnit. Nedaří se jim pak získávat nové ovečky, ale platit pravidelně musí. Některým dealerům peníze nesmrdí, i když tím chudáka do ještě větší nouze přivedou. Předváděcí akce na několikanásobně předražené zboží důchodcům jsou taky velmi těžko úspěšně žalovatelné, ale je to nemorální zneužití naivity seniorů. Zákon silnějšího (chytřejšího) se sice evolučně osvědčil. Ale taky jsme lidi a měli by jsme mít svědomí. Jediný co se proti tomu dá dělat, je to hlasitě za nemorální označit.
26. říj 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@outdoorak S tím nasycením trhu jste mě opravdu pobavil. Co si asi musí říkat chudák finanční poradce, který z 90% vydělává na zprostředkováním životního pojištění, když ŽP má téměř každý a světe div se, rok co rok se sepisuje stále stejně ŽP (tuším, že to je kolem 500 000 pojistek v ČR ročně). Na pojištění vznikají desítky a desítky MLM společností a po 20 letech se stále nějak nasycení trhu nedostavuje... Podle Vaší logiky by v ČR nemohla existovat např. už žádná stavební firma, protože už přeci všichni někde bydlí a nelze se tedy stavěním domů uživit.
Přednostní placení provize je ve finančnictví naprostá samozřejmost - investiční životní pojištění, hypotéky - všude platíte provizi na začátku... (ale u Swiss Goldu je to samozřejmě nemorální...)
Dost dobře si nedokážu představit, jak jako člen RP bych se zaměřoval cíleně na sociálně slabé a nevzdělané. Pokud chcete rozhodovat, kdo má právo vstoupit do RP a kdo nemá, protože tomu podle Vás nerozomí, tak se tady vracíme do dob totality, kdy za nás rozhodoval někdo jiný.
Nevím, co myslíte tím účelově zkreslené informace. Všechno je k dispozici na webu, včetně smlouvy a kdo stále tomu nerozumí, tak si může zavolat na infolinku. Nedokážu si představit vstřícnější přístup. (říká Vám např. Vaše pojišťovna na webových stránkách, že když si uzavřete investiční životní pojištění, tak si vezme 100% plateb v prvních dvou letech a teprve pak vám jde cca 90% do investic? To asi ne, ale na stránkách RP všechno naleznete...to je ale zkreslování informací...)
31. říj 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednoho "prodavače" ŽP znám a netváří se, že by měl revoluční příjmy. Ale stejně jako ve stavebnictví jsou tady dva rozdíly. Potenciálních zákazníků, je v obou těchto příkladech výrazně více. Každý chce bydlet a většina se chce pojistit. Oproti tomu, způsobů investování jsou spousty. Ale hlavně mě při koupi bytu nenutí, abych se stal zedníkem. Ani dealer pojištění mne nenutí, abych se stal lovcem nových pojištěnců. Problém je právě v tom svázání produktu se členstvím. Revoluční spoření slouží pouze k tomu, aby to celé bylo zákonné. RS je jenom kamufláž. Samozřejmě máte pravdu v tom, že vždycky se někdo najde. Každý rok dorůstají noví mladí, kteří se taky potřebují poučit o tvrdé realitě finančního světa. Ale po určité době už prostě ta multi-levelová struktura přestává růst. A kdo nevstoupil na začátku, o 6 úrovni pod sebou si může nechat jenom zdát. To samozřejmě platí i u zavedených dlouhodobých MLM. Kromě těch úplně nahoře, tak pro většinu prodejců je většina výdělku z vlastní práce. To že se provize platí předem, považuji za nemorální i u ŽP, ale prostě není lepší možnost. Spořit se jinak dá. Účelově zkreslené? Cituji: "Stáčí pár hodin týdně", "za velkoobchodní ceny o 20 % levněji.", "ti, kteří přišli o práci, nebo čerství absolventi škol". Lovci duší cíleně spamují inzerci jako třeba hledám práci, nebo servery pro maminky na mateřské. Nabízet spoření, někomu kdo potřebuje peníze? No nevím. Pojišťovák, nebo stavebník mi nabízí zpravidla produkt, ne výdělek.
1. lis 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nemyslím si, že chce více lidí postavit dům, než si vydělat finance a RP je zaměřený na výdělek, to je to, proč jsem do něj vstoupil. Spoření do zlata beru jako příjemný bonus. Nikdo v RP Vás nenutí spořit si do zlata, můžete pouze platit za virtuální kancelář, je to volba každého.
RS není kamufláž, protože i kdyby neexistovalo, tak bude celý systém legální. Jde jen o to, že se nesmí vyplácet provize za nové členy, ale pouze za nově spořící do zlata.
Největší omyl je v tom, že RP primárně nenabízí spoření, ale vydělávání peněz na zprostředkování spoření! Ještě jedna věc, hádejte, jak jsem se stal v minulosti finančním poradcem... jiný finanční poradce měl inzerát na přijímání nových pracovních pozic v oblasti finančnictví a já se na nabídku přihlásil (že by obdobná situace ?)...
K tomu nasycení trhu se už ani nebudu vyjadřovat, protože větší blbost jsem snad neslyšel...
5. lis 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To že primární je spoření, jsem samozřejmě nemyslel z pohledu jednotlivce, ale celkového konceptu. Lidé s vidinou provizí pak zakládají spoření jak diví a hledají další střadatele. Ale ti co začnou spořit až o vánoční akci, už ty provize, kterými se chlubí recenzenti na stránkách RP, nemají šanci dle mého názoru dosáhnout. Ale nikomu nechci brát jeho nadšení z byznysu. Máme svobodu jak v projevu, tak v podnikání. Jen jsem považoval za správné na některé záludnosti upozornit. Přesvědčovat někoho o správnosti svých názorů nechci.
6. lis 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prošel jsem spoustu diskuzí ohledně tohoto pochybného projektu s názvem "Revoluční příjem".
Ve skutečnosti zde nejde o nic jiného než o to, jak z lidí vytřískat peníze...Zoufalé příspěvky lidí na různých fórech mluví za vše...Bohužel se zaregistrovali mezi posledními, a tak už nemůžou sehnat další ovečky pod sebe. Nezbývá jim tedy nic jiného, než si dál "spořit" (počkat...spořit?...nejdříve přeci splácí provizi firmě...a to až po dobu 2 let...takže budou 2 roky platit provizi nějaké neznámé firmě?...a pak teprve začnou skutečně spořit?...co když za 2 roky už žádná firma nebude?...
Spoření je ve skutečnosti u RP zavedeno z jediného důvodu....kdyby tu nebylo, tak by se jednalo o nelegální činnost ve formě pyramidy.
Zbývá si položit otázku - má cenu upsat se neprověřené a pochybné firmě a doufat, že seženu další lidi, kteří budou ochotni vyhodit 1 000 Kč měsíčně?
9. pro 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swartosbrush
Za dva roky se může stát spousta věcí. Někteří věří, že 21.12. bude konec světa, někteří věří, že za dva roky tu nebude Swiss Gold... Nikdo na světě nedá garanci, že tu ta či ona firma bude, každý si musí sám zvážit riziko, jestli mu to za to stojí. Jediné, za co dám ruku do ohně ale je, že za dva roku tu nebude nasycený trh s investičním zlatem. Vašim argumentům se jen směju, protože jenom v mé první linii mám každý měsíc stále více nových členů, tak nechápu, včem by měli být nový členi znevýhodněni. Prostě další tlachání do větru...
12. pro 2012 ve 03:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava: ...noví členi...
12. pro 2012 ve 04:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jose1
Dobrý den pane Jose. Už se mi po Vás stýskalo :slight_smile: . Za to, že nebude nasycen obchod s investičním zlatem, dám ruku do ohně taky. Že se nenaplní trh se spořením do zlata, už je na diskuzi. A u spoření přes Revoluční příjem se svojí končetinou hazardovat určitě nebudu. Už jsem to psal výše. Problém je právě v té svázanosti spoření se členstvím v RP. Prakticky každý je zároveň spořitelem a zároveň prodejcem tohoto spoření. Těch pár výjimek, kdy tomu tak není, je zanedbatelných. S každou novou generací Vás členů, rozuměj prodejců, násobně přibývá. To znamená, že je prodejců stále víc a víc. A více a více si navzájem konkurujete. Jednoho dne Vás bude víc, než potenciálních zákazníků. A v tom vidím tu nespravedlnost mezi těmi z jara 2012 a těmi, co vstoupí až teď. V tom je hlavní rozdíl oproti "normálním" obchodníkům. Těch je víceméně pořád stejně. Jejich počet se řídí poptávkou.
12. pro 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Mimo kontext diskuze.”
16. pro 2012 ve 04:37 • weweruschka
@weweruschka no jako nic proti vám, ale už použití výrazů sponzor a nadsponzor vyhazuje varovné vykřičníky s blikajícím nápisem "pyramida - letadlo" a varování pryč od toho. A ohánět se názvy telefonních společností tomu moc nepřidá.
Navíc jak může být společnost prověřená, když je na trhu nová a nemá ve světě konkurenci? Tyhle dvě tvrzení se tak trošku navzájem vylučují.
16. pro 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Mimo kontext diskuze.”
16. pro 2012 ve 21:07 • weweruschka
Ahoj všem mám taky zkušenost s revolučnim přijmem, s mou přitelkyni no a můžu Vám řict ,že jsem se řidil podle rad,několik stovek letáčku jsme rozdaly několik set odkazu odeslanych ale,jako by jsme hazely hrách na zeď myslel jsem si že ,když už jsme toho tolik poslaly takže s toho množstvi se někdo zeregistruje ale ,jen se podívali, tak pořad nevím kde je zakopaný pes. No tak ja jsem teď zkoušim zase něco jineho podobněho - Revoluční reklama. Nic to nestoji , kdykoliv mužu skončit,tak se na to mužete podivat snad máte někdo s timto odkazem zkušenosti tak mi zase poradite vy. Tak Vám přeju štastny výběr :sweat_smile:
7. led 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nežádoucí reklama. ”
31. led 2013 v 18:07 • malcherovam
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nežádoucí reklama. ”
3. únor 2013 ve 21:57 • mamkamalcher
RP je standardní chytračení na neznalosti lidí. Jedná se o stejné parazity jako jsou finanční poradci apod. Lidi vemte rozum do hrsti a tyto parazity nepodporujte a nechte je vyhynout.
6. únor 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je to zlodějna. 1.000,- provize za nového klienta? To by byl blázen každý, kdo by toto dělal! Když se člověk domluví s jakoukoli firmou, která prodává zlato, dostane za takový obchod provizi 5x tak vyšší.
13. únor 2013 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evitaa To bych tu firmu chtěl s tímto systémem placení vidět. Samozřejmě jsou firmy, které si od klienta vezmou jako první platbu poplatek 5%, pak můžou dát i vyšší provize, ale to je jiný businessmodel. Ale samozřejmě to už je systém alá finanční poradci, kde musíte klienty objíždět, nahánět, natelofonovávat atd. V RP kromě posílání odkazu nemusíte nic, tak mi provize 1000 Kč příjde více než nadstandartní a navíc je tam i provize ze struktury, která je zajímavější z dlouhodobého hlediska.
18. únor 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
23. únor 2013 v 16:16 • anneta1
Tvůj příspěvek