Přivýdělek Revoluční příjem, máte zkušenost?

piskac
10. říj 2012

Ahojky, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemá zkušenost s přivýdělkem - Revoluční příjem, bojim se, aby to nebyl podvod, díky moc za případné rady!

aaaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tommz
27. únor 2013

Revoluční příjem (Finnet CZ) - POZOR NA POMLUVY !

Pokud někdo veřejně uvádí nepravdivé informace...Firma má možnost domoci se u soudu rozsudku ve svůj prospěch pro poškození dobré pověsti. „Dobrou pověst právnické osoby chrání ustanovení § 19b, odst. 3 zákona č. 40/1964 Sb. Půjde především o ochranu před šířením různých nepravdivých informací o konkrétní právnické osobě. Právnická osoba může pak svoji ochranu dobrého jména realizovat domáháním nápravy u soudu. Ten pak může rozhodnout o ukončení neoprávněných zásahů do dobrého jména právnické osoby, případně může vyvodit finanční plnění, jež bude poškozené právnické osobě uhrazeno.

Podle paragrafu 420 občanského zákoníku je možné domáhat se i náhrady škody, pokud poškozením dobrého jména nějaká vznikne.

Pokud se tyto diskuse objeví, je třeba se k nim postavit tak, aby byl problém vysvětlen a vyřešen.

SVOBODA PROJEVU ANO, ALE UVÁDĚJTE POUZE PRAVDIVÉ INFORMACE ! ! !

tommz
27. únor 2013

Revoluční příjem (Finnet CZ) - POZOR NA POMLUVY !

Pokud někdo veřejně uvádí nepravdivé informace...Firma má možnost domoci se u soudu rozsudku ve svůj prospěch pro poškození dobré pověsti. „Dobrou pověst právnické osoby chrání ustanovení § 19b, odst. 3 zákona č. 40/1964 Sb. Půjde především o ochranu před šířením různých nepravdivých informací o konkrétní právnické osobě. Právnická osoba může pak svoji ochranu dobrého jména realizovat domáháním nápravy u soudu. Ten pak může rozhodnout o ukončení neoprávněných zásahů do dobrého jména právnické osoby, případně může vyvodit finanční plnění, jež bude poškozené právnické osobě uhrazeno.

Podle paragrafu 420 občanského zákoníku je možné domáhat se i náhrady škody, pokud poškozením dobrého jména nějaká vznikne.

Pokud se tyto diskuse objeví, je třeba se k nim postavit tak, aby byl problém vysvětlen a vyřešen.

SVOBODA PROJEVU ANO, VE SVÉM ZÁJMU UVÁDĚJTE POUZE PRAVDIVÉ INFORMACE ! ! !

berenika39
27. únor 2013

@tommz Pravdivá informace: reklama v diskusích se tu nenosí. Můžete si tu zaplatit profil PROFESIONÁL, jako to dělají ostatní.
To, co si kdo myslí o podobných zaručených zdrojích výdělků, které zneužívají naivity lidí, kteří hledají každou kačku, je každého věc a negativní názor není pomluva.

petrajurinova
2. bře 2013

@tommz pokud má někdo v diskuzi jako je tahle potřebu ohánět se zákony a vyhrožovat soudy je to pro naprostou většinu normálně myslících lidí (a světe div se i matky malých dětí mají mozek a občas ho používají) dostatečným vykřičníkem a upozorněním na to, že "tady něco smrdí" a není to tak úplně úžasné, průhledné a výhodné jak se to někdo snaží podsouvat.

kupi1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
annetta1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenulinek1919
27. bře 2013

Zdravím všechny, pocházím z malého městečka, kde už je několik let, vysoká nezaměstnanost. V mých 22-ti letech jsem se díky té nezaměstnanosti i velké nezodpovědnosti tehdejšího přítele, dostala do finanční tísně. Následně jsem zjistila, že jsem těhotná. Jelikož stát maminkám na rodičovské dovolené dává opravdu směšně malou sumu peněz, rozhodla jsem se hledat přivýdělky na internetu. Před pár měsíci jsem náhodou narazila na inzerát s odkazem na Revoluční příjem. Nejprve jsem tomu nevěnovala pozornost, možná jsem se i bála se do něčeho takového pustit, ale přes všechny obavy jsem se zaregistrovala a teď v letech se můj život začíná pomalu zlepšovat. Z počátku vám spolupráce s Revolučním příjmem přijde složitá, ale když se zapracujete, tak se vám to rozjede samo. No a jak se říká, bez práce nejsou koláče, tak samozřejmě je třeba k tomu něco udělat, ale není to vůbec složité ani časově náročné, což mě při rodičovském příspěvku vyhovuje. Tedy vám doporučuji, nebojte se a se vztyčenou hlavou se do toho pusťte, budete spokojení. Všem přeji hodně úspěchů.“

outdoorak
28. bře 2013

Mě by jenom zajímalo, jestli jste Lenulinko skutečná, nebo jen virtuální spokojený zákazník? Rok po spuštění revoluce jsou revoluční příjmy velmi nepravděpodobné.

larrin2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tumor
19. črc 2013

@jose1 - Spousta lidí nerozumí systému pyramida a MLM právě kvůli lidem jako jste Vy :D MLM a Pyramida je jedno a to samé. Pyramida je funkční systém, bez kterého by nic nefungovalo. Jak to máte v zaměstnání? Ředitel, zástupce ředitele, náměstci, mistři či vedoucí, zástupci vedoucí, parťáci, dělníci, uklizečky.... Tohle je pyramyda, když se skládá od bosse po nicku. Stejně jako rozložení armády a parlamentu. Tedy je to jen schéma, které musí být aby vše fungovalo. To co myslíte Vy, se nazývá letadlo. A co se týče Revolučního příjmu, je to jen levá na lidi. Dva roky někam cpát peníze bez možnosti odstoupit , kde hned první moje platba jde čistě do provize mého sponzora... To je teda Fajnový projekt :D Když chci Zlato, tak si ho koupím hned a nebudu čekat 2 roky než mi ho možná dají....

ebsian
19. črc 2013

Tak tohle už nabízela jedna poblázněná ženština u nás v práci, pár ženských ji vážně naletělo a vložily 30 tisíc na nákup zlata. I šéfová 😅 Samozřejmě na tom nic nezbohatl nikdo. Jde pořád o to samé, nebrat, vysmát se a raděj fungovat v seriózním zaměstnání. 😉 Nejsem snílek 🙂

tumor
21. črc 2013

@ebsian Seriozni zaměstnání je fajn, až na to, že na něm nikdy nezbohatnete. MLM je funční nástroj pro finanční nezávislost, ale musíte mít dobrý produkt. Fyzické zlato je dobrá pojistka peněz, jelikož až přijde hyperinflace, devalvace či krach měny, papírky Vám budou k ničemu. Pokud někdo tvrdí že se to nemůže stát, tak doporučuji se podívat na rok 1953 v ČR.

3mirka3
9. říj 2013

Revoluční příjem není žadny podvod ani pyramida nebojte se do toho vstoupit .Můžete si spořit i přivydělat.

3mirka3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alisnovak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alcar
5. dub 2017

@alisnovak jezismarja...kdyz uz, tak vYdělat!!!😨

lenka_strelenka
5. dub 2017

@alcar taky bych to s tím "viďeláváním" neviděla tak reálně 😅