Prodáváte některá Oriflame/Avon nebo jinou kosmetiku?

kaczuska
8. říj 2014

Holky prodáváte některá Oriflame/ Avon nebo jinou kosmetiku? Chtěla bych něco takového začít a nevím co by bylo tak nejlepší? Děkuji za rady. 🙂

bambulal1
9. říj 2014

Delam avonlady a od kamosky si kupuju oriflein.Kazda ma neake dobee vyrobky.Ja pouz.to co mi vyhovuje

anie26
9. říj 2014

Ja bych tedy radeji zacala Avon....Prodava se mi mnohem lepe nez Oriflame (ten jsem delala pred par lety). Vyrobky maji oboji dobre, od kazdeho neco.

svobodpetika
9. říj 2014

Já dělám několik let avonlady a opravdu pro sebe kupuji už jen minimum 🙂 záleží co také očekáváš jestli to chceš jen pro sebe nebo si tím přivydělat.

aprilia
5. lis 2014

já nabízím Mary Kay a mám srovnání s Oriflame (ne moc fajn), Avon (lepší) tak Mary Kay dělá méně lidí, je velmi kvalitní (bohužel též dražší) ale hlavně systém odměn pro poradkyně je nejlepší ze všech uvedených. A hlavně firma si zakládá na tom, aby poradkyně byly vyškolené, profesionální. Když budete chtít více info - ozvěte se

mili.21
10. lis 2014

@anie26
@kaczuska

holky pokud chcete, udělám Vám registrace Avonu a můžete nakupovat až o 30% levněji, písněte zprávu a domluvíme se 🙂

koko_1
26. bře 2016

Zdravím, já dělám Oriflame a jsem spokojená. Pokud máte zájem o více info, tam mi napište zprávu. 🙂

upari
6. kvě 2016

Pracuji už pár let s Mary Kay - úžasný přístup, podpora, pomoc, nepovinné ale samozřejmě užitečné školení... Málem bych zapomněla na kvalitní přípravky, ale kdo vyzkoušel, tak ví 😉 Jste z Brna, pod které spadám, ale pracuji v Praze. Klidně písněte i zprávu a předám kontakt do brna na suprovou mladou těhulku (moji "šéfovou" 😉 ) a můžete se nezávazně sejít, ať zjistíte více info a uděláte si sama přehled. Jinak samozřejmě, pokud byste měla cestu do Prahy, můžete i ke mně do salonu 😉
@kaczuska

koko_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
brehule
27. led 2017

nevím, jak to bylo před rokem, ale zaregistrovala jsem se jako AL na podzim 2016, a co vím, tak aktuálně žádné povinné objednávky nejsou, když neobjednám z katalogu nic, nic se nestane, a katalog na další kampan mi pošle moje Sales Leaderka. Katalog jsem ukázala pár svým kamarádkám, v rodině, nikomu nic nenutila a nemůžu říct, že bych si nevydělala ani korunu. Prakticky každý měsíc jsem měla objednávku zhruba za 3 tisíce, k tomu možnost koupit ty nejvýhodnější nabídky (např. set vůně + maska na obličej za 99 Kč - ještě se slevou), které byly podmíněné třeba nákupem v hodnotě 600, což já, když jsem dala vše do kupy splňovala. Spoustu kosmetiky jsem dostala zdarma formou dárků, taktéž jsou motivační programy každý měsíc, kdy za objednávku si můžu koupit např. vůni jen za 10 Kč, apod.

Je pravda, že abych měla slevu 30% musela bych udělat objednávku v hodnotě něco přes 7 tisíc, což jsem nedokázala nikdy, ale zase AL dostává každý měsíc magazín Avon FOCUS, kde jsou TOP výrobky nebo NOVINKY o kampan napřed právě už s tou slevou 30% nebo i víc - což je vlastně motivace koupit to se slevou předem a pak se snažit prodat.....

Moje zkušenost co se týče konkrétního výdělku je taková, že věci, které jsem dostala zdarma, nebo za výhodnou cenu, jsem pak prodala na bazárku za podstatně nižší cenu, než byla v katalogu jako "nevyužitou kosmetiku", a přesto jsem na tom celkem pár stovek každý měsíc vydělala....

A co do kvality, vím, že na AVON se můžu spolehnout. Mají 100% záruku spokojenosti, takže když mi něco nevyhovuje nebo potřebuju reklamovat, výrobek vrátím, emailem pošlu účtenku za poštovné a peníze vrátí. Podle mne právě jen firma, co si je jistá kvalitou, může tuhle záruku dát....Když koupím v drogerce něco, co mi nebude vyhovovat - šampon, krém, řasenka a půjdu to vrátit s tím ,že mě svědí hlava, pálí kůže, nebo to slepuje řasy, akorát se mi "vysmějou do ksichtu".
Nekupuji u avonu všechno, např. šampony si raději kupuji bez silikonů u české firmy BioneCosmetics, která mi maximálně vyhovuje, řasenku jsem kupovala kolik let jedině u firmy Bourjois, ale teď jako AL mi přišla jedna řasenka z avonu zdarma, tak jsem ji vyzkoušela a je perfektní, prakticky srovnatelná...
takže když to shrnu, výdělek několik tisíc to není, pár stovek ale ano, což pro samoživitelku je i tak pěkná finanční injekce do rozpočtu. Dělám to hlavně, protože mě to baví, a protože vím, že se na firmu můžu spolehnout i co do kvality/jistota reklamace...
kdyby měl někdo zájem to zkusit, tak mi napište, poradím co a jak a předám i více zkušeností 🙂

subisi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
subisi
9. pro 2017

Já dělám Avon a jsem moc spokojená 🙂 pokud chcete zaregistrovat, stačí mi napsat zprávu. 🙂

suzik161
9. pro 2017

Mohu doporučit novou firmu na našem trhu, Farmasi. Pokud chcete více info, pošlu do zprávy

upari
21. únor 2018

Za rok a pul se toho u me dost zmenilo... Od prosince 2016 pouzivam a pracuji s tiande (jsem vizážistka). Kosmetika-pece o plet, telo... Dekorativky je v tiande malo, jen okrajove. Ale nejvic frci péče o zdravi, krecove zily, bolesti i rustove zoubku, ryma, nachlazeni, mensteuace... Peci o zdraví vyse zminene firmy nemaji. Za vic nez rok praxe mam uzasne vysledky a nadsene zakaznice.
Z Mary Kay mam uz jen pudry a makeupy, ale zbytek tiande-cenove prijatelny a prekvapive ucinny.
Tiande ma i kamenne prodejny, eshopy... Hezky se s nim pracuje... Chcete-li vic info, napiste mi.

katyjones
11. zář 2018

Avon už dělám skoro devět let. Výdělky závratné nejsou, ale nějaká koruna z toho navíc je. Navíc jsou různé motivační programy a člověk má kosmetiku zadarmo nebo za pár korun. Jsou výrobky, které mi vyhovují, a které ne. Ale to je u každé kosmetiky. Pokud budete mít zájem o katalog, objednat si nebo o registraci (je zdarma), tak se můžete na mě obrátit. Ráda se vším poradím.

andrysek666
17. říj 2020

Holky dělám.Avon cca 6mesicu a jsem spokojená kdo má zájem o aktuální katalog napište mi jsem Leaderka a mohu prodat i něco se slevou