Prodlužování řas - kde si udělat kurz?

Uživatel jindriskamoravcova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jindriskamoravcova.

Dobrý den. Maminky prosím vás, má některá z vás hotový kurz na prodlužování řas? Našla jsem na internetu opravdu zajímavou nabídku práce v jednom kosmetickém salonu, ale vyžadují certifikát o absolvování kurzu prodlužování řas. Mohly byste mi napsa, kde jste ho dělaly? Díky

sanchezova
3. pro 2013

ahoj, já si ho dělala v Brně. jinak chtěla bych tě upozornit, že pokud budeš chtít takhle pracovat tak budeš potřebovat garantku v oboru kosmetika, protože řasy jsou pouze doplňkový kurz. Nebo pokud jsi kosmetička tak není problém. já mám kurz 2 roky cca a právě řešila jsem to kvůli živnosťáku letos. zkus si zjistit podrobnosti , protože zjištění je pak docela otřesné. ale práce je to skvělá. baví mě 😎

bacovaa
14. pro 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Dobrý den, já kurz na prodlužování řas mám. Dělala jsem metodu řasa na řasa s řasami blink lash. Jsou přírodní, vypadají moc pěkně (ne nepřirozeně) a hezky se s nimi pracuje. Jestli na to spěcháte, tak se podívejte na webové stránky profiliceni. Nabízí tam ještě nějaké termíny do konce tohohle roku a začátkem příštího.