PSSZ Praha 8, Trojská. Máte pozitivní zkušenost?

susik77
23. črc 2009

Ahoj, od 16.7. jsem na MD, pristi mesic bych mela dostat prvni materskou. Cetla jsem na tuto socialku hodne steznosti, ze posilaji materskou az kdyz jim zacnete vyhrozovat soudem...Mate nekdo aj pozitivni zkusenost? Posilaji vam materskou nacas? 😎

daisy1
23. črc 2009

jj, posilaji uplne v poho, praha 6

susik77
autor
23. črc 2009

me zajima spis praha 8...

lafayette
26. črc 2009

ja jsem mela nastup na MD 13.6., penize mi jeste neprisly, takze zitra jdu patrat, co se deje... pak dam vedet, jak jsem dopadla

sarusenka777
26. črc 2009

Ahoj,tak já pracovala ve firmě,která spadá pod prahu 8 a první mateřská mi přišla s tříměsíčním zpožděním 😠 teď jsem druhý den na rodičáku a protože mi už přes měsíc trčí potvrzení, které potřebuju pro přiznání rodičáku opět v praze 8, Trojská, tak rodičák opět nedostanu včas 😠 nemam na to slov, někdo by za to měl nést následky 😠

lafayette
27. črc 2009

moje novinky ohledne neprichazejicich penez za MD - v mem pripade je kreten zamestnavatel. Dnes jsem zjistila, ze zadne dokumenty na socialku neposlali, protoze jim je ode mne "nedorucila" posta 😠 😀 takze budu bit nase mzdove oddeleni.

susik77
autor
27. črc 2009

sarusenka: a posl;ali ti to bez toho, ze bys to musela u nich urgovat?

sarusenka777
27. črc 2009

susik77: jednou jsem se tam dovolala, to bylo dvouměsíční zpoždění a na to to přišlo za měsíc,tak nevím jestli to, že jsem tam volala pomohlo 😒

susik77
autor
27. črc 2009

hm, tak asi tam zavolam uz v pulce pristiho mesice, kdy by to uz melo byt teoret. na uctu 😖

whoknows
28. črc 2009

Ahoj, já sice nespadám pod prahu 8, ale taky jsou s vyplácením problémy. Jsem na PN a první peníze mi přišli skoro po třech měsících, a naposledy mi je zase poslali dvakrát v jednom měsíci. Teď zase marně čekám...Zajímavé je, že když jim člověk dluží jim, tak ho urgují a vyhrožují dopisy s pruhem a na zaplacení máš 10 dní jinak penále, exekuce a pod. V komunikaci s tímto úřadem přeju všem hlavně pevné nervy!

bengy
28. črc 2009

Ahojky, dneska jsem se konecne dovolala na CSSZ. Na MD jsem nastupovala 15.6. - mam od zamestnavatele potvrzeno, ze veskere podklady pro socialku posilali 15.6. a ze je nikdo nekontaktovat, ze by jim neco chybelo. No tak jsem se ptala na socialce a tam mi bylo receno, ze vyplata hold trva cca 2 mesice, ale jeste me nemaji ani v systemu zpracovanou. No tak jsem trochu vylitla, protoze co me to zajima. Me se taky nikdo nepta, kdyz mam neco zaplatit. Proste bud zaplatim a nebo mam problem. Jenze statni organizace je nepostihnutelna, takze nezbyva nez cekat, ale pristi tyden je budu kontaktovat znova. Uz mi mesic a pul dluzi penize a nejak tak tusim, ze prcek bude driv na svete, nez vubec dostanu prvni penize ze socialky. 😠

petua
30. črc 2009

Ahoj holky,
tak já vám sem překopíruju muj příspěvek z 27.března 09, z naší diskuse:

Takže holky, ad. sociálka:
V práci mi personální řekla, že Md teda vyplácí sociálka, ale že vůbec neví, pod kterou "pobočku" já patřim, ať si zavolam prostě někam a že mi tam snad proboha musí říct - a že je divný, že mi ještě nepřišlo to vyrozumění (jak psala Dadu "Oznámení o zahájení výplaty PPM"), tak ať si tam určitě zavolam, že prej v tom maj bordel.

Dovolala jsem se až na nějaký třetí číslo, co jsem prostě našla pod PSSZ (asi se v pátek nepracuje), tam mě ženská přepojila na nějakou starou senilní babu, kterej já řikam, že jsem od 28.2. na MD - načež na mě začala bez pr... ŘVÁT, že co si jako myslim, že MD se vyplácí zpětně a co jako bych chtěla za peníze, tak mi nasrala takovým způsobem (to byste museli slyšet, jakým způsobem to na mě řvala!), že jsem na ní řvala taky, jí řikam, že se nehlásim o žádný peníze, ale že mi ještě nepřišlo žádný vyrozumění, nic, tak na mě opět spustila, že co jak očekam ,že mi žádný vyrozumění nepřijde, že nic takovýho neposílají, že mi prostě až v dubnu pošlou peníze za ten únor - tak se jí furt ptam na to vyrozumění, to "Oznámení o .....", no baba mi tvrdí, že nic takovýho neexistuje!
Tak jí řikam, jestli by se aspoň LASKAVĚ podívala, jestli tam vůbec tu Žádost o PPM mam, že prostě NIC NEVIM, tak začala držkovat, že kdo prej mě k ní přepojil, že to ona na starosti nemá, no ale podívala se - tak aspoň že tu Žádost tam teda mam
- ale teď mi jako řekněte, kde já se mam jako pídit po tom papíře, když tuta pizda na ránu mi tvrdí, že nic nedostanu.
No ta mi hnula žlučí, si neumíte ani představit, jsem jí řekla místo nashle "nazdar" a flákla jsem s tim, protože já bych snad s tim telefonem musela praštit.

Takže toť moje zkušenost s PSSZ. Teď si tam mam někam jet nechat potvrdit papíry na rodičák, ale nevim kam, za kym, no jsem z toho opupínkovaná už teď, ještě jsem tam nebyla :-/ 😖 🙄 🙄

sluninka
30. črc 2009

ahojte...já se taky hlásim k těm,co mají s těmahle problémy, pracujou tam neschopný a neochotný lidi..nikdo není schopnej poradit kam jít a s jakýma papírama...peníze mi na začátku těhu chodily se zpožděním - posílali mi to oni, prootže naše firma je malá organizace.

petua...s papírama na Žádost o RP musíš podle místa trvalýho bydliště, ne podle zamětnání, já patřim třeba na Nám.republiky a tam je to taky za trest, byla jsem na pracáku (kam mě poslali z Trojský) a tam odtud mě zase poslali na sociálku, no superl, hlavně jak je to všude přístupný s kočárem, jsem tam všude nadávala 😖

petua
30. črc 2009

Sluninka: No já právě bydlim na Praze 7 a tady pobočka neni, tudíž myslim, že patřim na tu Prahu 8 - MYSLIM, protože to mi taky neni nikdo schopnej říct 😖 😖 😠

kamila02
3. srp 2009

Ahoj, mám stejnou zkušenost, akorát s nemocenskou - byla jsem doma od konce dubna (dnes jsem první den v práci) a nedostala jsem dosud od OSSZ ani korunu! Byla jsem to teď řešit u nás na mzdovém - a prý se nemám vůbec vzrušovat, že pod 4 měsíce ještě zpoždění nešlo. Sice to má zpracovávat Trojská P8, ale prý totálně nezvládají, takže různě přeposílají na jiné Prahy papíry, aby jim "vypomohli", takže ani nemám takřka šanci zjistit, na které Praze se má PN momentálně (ne)zpracovává. 😠 Jo, a bydlím na Praze 9, přesto spadám pod Prahu 8.

ma12
4. srp 2009

Susik, ja mam zkusenost takovou, ze mi 3 mesice neposlali materskou, az kdyz jsem zacala bombardovat mailama vedouci - mam kdyztak mail, tak se to najednou zazracne hnulo. Volat tam nema cenu, nezvedaj to. Jasne jsou zavaleny papirama, ale parkoviste v 16,00 je prazdny a okna zavreny a v patek uz ve 14,00. Bydlim hned vedle....

Petua: stahni si z netu formulare a zajdi na socialku, kam patris. Potvrdej ti to normalne dole myslim, ze si zvolis tlacitko ohledne nemocenskych davek. Vyhoda je, ze jsou tam kazdy den. A s tim jdes na pracak (z pracaku me vratili 3x na socialku, ze mi spatne potvrdili papiry...)

susik77
autor
5. srp 2009

ma: a vedouci je p. Duskova? Ja uz si pisu s jednou holkou co posilala stiznosti-uz si je pripravuji- a ze kdyz jim to poslala, do 7 dnu mela penize na uctu 😎

ma12
5. srp 2009

Susik: ne pani Schusterova. Ja napsala taky drsny maily a veci se hnuly

susik77
autor
5. srp 2009

ma: napises mi prosim do IP jeji mail. adresu?Diky 😉

bengy
5. srp 2009

ahoj holky, zrovna se rozciluju se socialkou. Dlouzi mi 2 mesice penize a dle tel.urgenci stale nejsem ani zadana v systemu. Zamestnavatel od socky nedostal zadnou zadost k doplneni udaju......takze se na me vykaslali. prosim neposlali byste mi nekdo kontakt na nejakekoho vedouciho, nebot mame hypoteku a 2 mesice bez prijmu, fakt mi z toho zacina hrabat 😖

andrejka77
5. srp 2009

Mgr. Pavel Kroutil

vedoucí kanceláře ústřední ředitelky ČSSZM
skus napisat priamo na tento mail,mne osobne odpisal ze ak budem mat neake problemi ohladom nemocenskej mam sa obratit nanho.stale som pisala a pisala az sa to vyriesilo a vsetko mi vyplatili minuly mesiac za tri mesiace do zadu

andrejka77
5. srp 2009
bengy
5. srp 2009

dekuju, vyzkousim, za to nic nedam

susik77
autor
5. srp 2009

a jaky je to konkretne mail?

zulik
5. srp 2009

Holky-maminky, na mail p.Duškové už nepište, už tam nedělá a nebyla to vedoucí, jen člověk, který dostával 400 mailů dennně 😖 Pokud si tady veřejně napíšete něčí mail, dopadne to stejně. Musím obhájit to, že není pravda, že se na Trojské nepracuje přesčas, jsou tam do večera a i o sobotách, parkoviště je prázdné, neboť obyčejné úřednice, kterým tento nedomyšlený systém padl na hlavu, jezdí mhd.Viděla a zažila jsem to tam sama .Chápu vaše rozhořčení ale dost často je chyba i u zaměstnavatele, nedoložil to, co měl apod. 😒

ma12
6. srp 2009

Zulik: promin ale musim oponovat. Prakoviste je prazdne, ale jsou zavrene i okna, coz jasne dokazuje, ze tam nikdo neni, kdyz jsou cely den otevreny. A okolo treti potkavam proud zamestnankyn ktere jdou na MHD.
Chapu, ze toho maji hodne, ale kdyz neni nekdo (jako ja) po 3 mesicih zanesen ani v systemu a 3x mi vyplnili spatne zadost na pracak, tak opravdu nevim, co si o tom mam myslet. Neni mozne se tam dovolat a kdyz jsem se tam dovolala v 15,45, tak mi rekli, ze uz je pozde a ze tam nikdo neni. Opravdu pisu z vlastni zkusenosti a bydlim vedle, takze to vidim.
Teda ted jsem se zase nastvala.
Verejne mail nedavam, pisu do IP.

andrejka77
6. srp 2009

ja viem tiez ake to je ak stale cakate na svoje prachy a oni nikde.
taktiež nedávam mail verejne ale ak ma pomoct čo mne pomohol tak prosím prečo nie.... 🙂 🙂 🙂

bengy
6. srp 2009

zulik: ja teda nevim, ale jako prvni, co jsem kontrolovala bylo, zda socialka nekontaktovala zamestnavatele, ze jim neco chybi. Pokud maji 30 dni na vyreseni, tak pocitam, ze 30 den (pokud je vse v poradku) maji posilat penize. Zamestnavateli jsem psala po mesici a pul a pry nikdo po nich nic nechtel. Takze asi byla chyba na socialce, ze nebyli ani schopni moji zadost zavest do systemu. Chapu, ze toho maji hodne, ale s timhle argumentem muzu asi tezko prijit do banky a rict jim, ze proste nezaplatim hyposku...........

susik77
autor
6. srp 2009

jasne, zadne omluvy od socialky nam hypoteku nezaplati...musime bojovat 😎
je blbe, ze porad nechteji priznat, ze je spatny system a vymlouvaji se na zamestnavatele 😖

lodka04
11. srp 2009

Ahoj ,tak jen tak pro pobavení...pač k pláči už nemám ani sílu...po osobní náštěvě Prahy 8,jsem se po 4měsících dozvěděla , že mojí žádost měli zahrabanou v nějaké krabici..vůbec né v počítači,z toho co jsem viděla ani polovina s tím počítačem neumí..a perlička na závěr...podle nich nemám na ppm nárok...papíry mi vrazily zpět a nazdar..došla jsem si na čssz v místě bydliště tam mi to ochotně opět spočítali ..NÁROK MÁM....tak volali na Prahu 8,jestli to myslí vážně..papíry jim poslaly zpět..takže vše znovu...už toho mám plné zuby...nechápu jak můžou nabrat lidi co neumí spočítat ani ppm...jestli se nezačně něco rychle dít...asi pozvu tv novu a pošlu článek do novin..takový bordel co vládne tam je do nebe volající...jo a mimichodem to že za celou dobu co jsem tam byla vyzváněli nepřetržitě telefony nikoho tam netrápí.