Registrace na ÚP, co všechno potřebuju s sebou?

abalajda
7. říj 2014

Holky asi blbá otázka,ale co vsechno potřebuju sebou když se chci zaregistrovat na úřadu prace po skončení rodičovské dovolené? Nikdy jsem tam nebyla ale situace si to tentokrát vyžaduje,rodicak skončil a do prace se vrátit nemůžu,ukončila jsem to dohodou....

kacii
7. říj 2014

Prvni si zajdi na socialni usek, kde Ti daji potvrzeni o vyssi a delce rodicovskych prispevku. Ja uz na UP kdysi byla, takze mozna proto po me ted nechteli doklad o nejvyssim dokoncenem vzdelani (vyucni, maturitni list, diplom). Tu po me poprve chteli. Vyplnis si zadost a spolu takto odevzdas 🙂 zaregistrujes se a oni ti pak uz treba povi, co jeste mas dolozit a prilezitostne treba zanest 🙂

kejvinka
7. říj 2014

Já jsem se byla přihlásit teď v září a chtěli po mě vyplněnou žádost, výpověď z práce, potvrzení o zdanitelných příjmech z bývalé práce a občanku. Na sociálku jsem nemusela.To si prý vyžádají. Pokud jsi ale ještě nikdy nebyla na pracáku,tak by jsem si určitě vzala i doklad o nejvyšším vzdělání. Jinak přeji hodně štěstí při hledání nového zaměstnání.