Rekvalifikační kurzy pro maminky po mateřské

shelie
14. únor 2013

Ahoj, za chvíli mi bude končit rodičovská a tak přemýšlím, čím se budu živit, abych se také stihla věnovat malému. Koukala jsem na rekvalifikační kurzy pro vizážistky, které jsou hrazené úřadem práce. Takové pořádá například Asociace vizážistů nebo škola Surface. Máte s tím nějaké zkušenosti někdo?

krehka
28. čer 2013

Ahoj..Mám pro tebe jeden tip. Když si na mateřské a přemýš co dál a zajímají tě třeba kosmetika, masáže a péče o tělo. Našla jsem rekvalifikační kurz pro maminky zdarma, dotovaný ESF na toto téma : PODPORA PODNIKATELEK v oborech ZDRAVOTNICTVÍ, FARMACIE a PÉČE O TĚLO(teda i masáže). Obsahuje 15 kurzu zdarma, hlídaní dětí zajištěno a taky diagnostiku, jestli se na podnikaní hodíš, případně jak na to. Je to vázané akorát na bydliště v Středočeském nebo Pardubickém kraji. Hledá se 70 maminek! začne se po prázdninách🙂 Měla by si zájem?

pajulinkka
28. čer 2013

@krehka škoda že nejsem ze středočeského nebo pardubického kraje ☹ Hled bych do toho šla 😉

chesterbloom
23. črc 2013

To zní docela dobře 🙂))) Máte někdo zkušenosti s podporou podnikatelek?

Vždycky jsem toužila být na volnééé noze 🙂 ach! Jak to zní!!! 😵 😵 😵

kacour
11. srp 2013

@krehka Ahoj, také si chci udělat nějaký kurz.... Můžeš napsat podrobnější informace. Děkuji...🙂
Katka

krehka
12. srp 2013

rada ti to poslu emailem..napis mi prosim na krehka@yahoo.com

krehka
23. srp 2013

@chesterbloom ahoj kdybys mnela zajem, do projektu podpory podnikatelek nabirame do konce zari, napis mi na krehka@yahoo.com, poslu ti o projektu vic, mozna se ti na volnou nohu povede krasne postavit🙂

krehka
17. lis 2013

jeste do konce roku je mozne se zapojit do projektu, ktery Vas nakopne v ponikani..uz vzdelavaci kurzy zvysi Vasi konkurenceschopnost..a naucite se mimo jineho jak zalozit vlastni e-shop nebo webove stranky..v pripade zajmu se ozvete..par mist jeste je

minkamak
19. lis 2013
Uživatel minkamak je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od minkamak.

Zdravím všechny maminky=)). Nevíte některá, kde v Praze bych si mohla udělat nějaký kurz na prodlužování řas. Jsem vyučená kosmetička a chtěla bych se brzy vrátit do práce, ale delší dobu jsem v oboru nepracovala, tak bych se chtěla v nečem zdokonalit.

bacovaa
21. lis 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

@minkamak
Ahojky, jestli si chceš dělat kurz na řasy, tak si určitě vyber metodu, kde se používají přírodní řasy Blink lash. Vyzkoušela jsem jich už pár a tyhle byly rozhodně nejlepší=))

blumchenkin
6. kvě 2014

@krehka Ahoj, není to i tento rok??🙂

tetabaska
20. čer 2014

@blumchenkin to by aj mna zaujimalo 🙂