Rizikové těhotenství / lístky na peníze

leontynkasrsnova
13. pro 2018

Krásný den,
chci se zeptat, zda někdo nosí lístky na peníze přímo na sociálku? Můj zaměstnavatel je velice nesolidní, dokonce mi poslal mnohem méně peněz, než na které mám nárok za 14 dní a to bez výplatní pásky a zatím nekomunikuje, tak nevím, kde to řešit. Hlavně nechci nic riskovat a raději bych lístky na peníze od doktora nosila rovnou na sociálku zda to jde.

tercasv
13. pro 2018

Taky mám momentálně problém s lístkem na peníze a četla jsem, že je možno zanést originál lístek na sociálku a okopírovaný lístek do práce. Ale nejsem si tím vůbec jistá. Zavolej si na sociálku, kam spadá tvůj zaměstnavatel 🙂

kkacenkkast
13. pro 2018

Ja to tak delam kazdy mesic nejdriv jdu k dr na prohlidku a pak jedu hned na sicialku tam jen podam. A penize od te doby chodi 😊pravidelne

kristynkal
13. pro 2018

Taky nosim primo na socialku. Po ceste od doktora lustek vyfotim do mobilu, dam original na socialku a fotku pak doma poslu ucetni na.mejl. ja mam přehled a ona je rada, ze tam nemusi kvuli me jezdit 🙂

lachtanice86
14. pro 2018

@leontynkasrsnova je to možné. Ale na socialku kde je evidovany váš zaměstnavatel. A jak víte že vám poslal méně peněz?