S-karta - rodičovký příspěvek, jak to funguje?

kamullaka
9. lis 2012

Zdravím, včera mi došel dopis, zě si mám tuhle kartu vyzvednout,chtěla bych se zeptat kdo už má tuhle S-kartu,jak to funguje,doted mi chodili peníze na můj účet a chtěla bych i na dále,nechcápu proč to nedají jen těm kterým posílají na složenku nebo dávají hotově děkuji za odpověd

janniexxx
9. lis 2012

Az si ji budes vyzvedavat tak se s nima domluv at ti to preposilaji na ten tvuj uctak mam taky.janaet.ja to

kamullaka
autor
9. lis 2012

děkuji,a můžu se ještě zeptat jestli to přepošlou ted den na účet,nebo to bude třeba 2-3 dny později

maruja
9. lis 2012

@kamullaka 2-3 dny později. To aby se jim ta karta vyplatila víš, proto ji vymyslel, myslitel 😠 😉

kamullaka
autor
9. lis 2012

jasný čím déle pozdrží tím líp pro ně ☹ ,zdycky vymyslí něco co stoji za h......

kamullaka
autor
9. lis 2012

a nějaký poplatky za vedení učtu a převod doufám,že nejsou

j.a.n.i
9. lis 2012

@kamullaka Za vedení účtu se nic neplatí a ke každé dávce je buď jeden převod nebo jeden výběr zdarma.

monrei
9. lis 2012

ahojky doufám že nevadí že Vám sem písnu......Já jsem žádala o RP na konci září dodnes se mi nikdo neozval a a RP mi začal 3.11,S-karta je zase tah vlády jak posílit českou spořitelnu a její kšefty ☹ ......akorát vydělávají na slušných lidech a cikáni a jiná verběž na tom vydělají protože nemusí mít učty a platit za ně......Mám pocit že jsme stát který podporuje menšiny a né své občany 😖

j.a.n.i
9. lis 2012

@monrei Tak pokud ti rodičák začal až 3.11., tak je celkem pochopitelné, že se ti zatím nikdo neozval, když na první výplatu máš nárok až v prosinci...

monrei
10. lis 2012

To ano ale čekala jsem že mi alespon pošlou rozhodnutí nebo něco podobného☹

benjik
10. lis 2012

@monrei já na rozhodnutí o rodičáku čekala 3 měsíce,ale peníze mi chodily normálně.

j.a.n.i
10. lis 2012

@monrei Tak oni to taky zatím vůbec nemuseli zpracovávat, když na to mají čas... co vím, tak jedou podle vzniku skutečného nároku, nikoliv podle pořadí, jak se jim tam žádosti sejdou.

monrei
11. lis 2012

Jojo tomu věřím uvidíme ?🙂

j.a.n.i
11. lis 2012

@monrei Asi tak, hlavně aby to přišlo v prosinci nějak rozumně 😉

monrei
12. lis 2012

Doufám....mám z toho obavy hlavně ted před vánoci 😒

uyi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
uyi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blahova_andrea
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
camelinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacita
7. pro 2012

Zdravim mam dotaz od 14.10 mam prirknutoy rodicak coz je super ale diky zpracovani kartu dostanu az v lednu s tim ze dohoda padla stim ze je s Skarty preposlou na muj ucet je nejaka sance nez vyzvednu kartu dostat penizky treba slozenkou nebo mam smulu a musim vydrzet do ledna mam uz i pin k Skarte papir o tom ze penize budou preposilany s Skarty na muj ucet ale co do te doby vi nekdo ma nekdo zkusenost ??????

benjik
8. pro 2012

@kacita než si kartu vyzvedneš budou ti peníze chodit na tvůj účet nebo na složenku.Píšeš,že rodičák máš od 14.10,to ti měl během listopadu přijít,

kacita
11. pro 2012

@benjik Bohuzel nedostala jsem je jelikoz trvalo nez v manzelove raci zauraduje ucetni tak jsme papiry dostaly behem listopadu tudiz jsem je podavala v listopadu ale pani u okinka mi rikala ze to nevadi ze penizky bych mela dostat 3 mesice zpetne tak uvidime docela by mi to pomohlo kdyby opravdu prisly uz ted 🙂

benjik
12. pro 2012

@kacita to bys je mohla mit každým dnem,mě rodičák přišel včera.No je pravda,že oni mají těch 30 dní na vyřízení a poslání peněz.Snad to do vánoc pošlou.

kacita
12. pro 2012

@benjik tak to by bylo super 😀

kacita
17. pro 2012

@benjik Tak zas bohuzel nedorazil tak bud to do vanoc prijde jinak nevim z ceho vubec vanoce udelam 😨

benjik
17. pro 2012

@kacita je víc výplatních termínů,tady to chodí +-12 a 29

benjik
18. pro 2012

@kacita slyšelas to ve zprávách,že zítra je poslední výplatní termín v tomto roce? Další je až 7.ledna.Jestli ti dopo nepříjde zavolej na socku,kde to vázne.

kacita
19. pro 2012

@benjik ty me desis jeste jsem nezkoukla ucet udelam to odpol to bude jistejsi ale snazim se dovolat na socialku a niiiiiiiiiiiic nikdo to nebereeeee hold maj plno prace 😀 😝

kacita
19. pro 2012

@benjik tak jsem se dovolala a bohuzel penize dostanu v lednu vrrrrrr

benjik
19. pro 2012

@kacita to je blbé 😖 😝 Plno práce znám,sedíš sama v čekárně a na řadu příjdeš za hodinu.

kacita
19. pro 2012

@benjik ono se musi tu kartu z aktivovat a pak teprve bude chodit rodicak ja o nej zadala v listopadu cekala jsem na ruzna lejstra i od ucetni manzela ta si dala na cas k...a kdybych to podala v rijnu dostanu kartu driv a uz bych nemuse resit takove veci mrzi me to cekela jsem ze udela urad vyjimky kdyz jsou ty vanoce ale je jim asi jedno ze treba nektere matky nemeli narok na pomoc v materstvi tak kdyz cekaly do ted tak podle nich asi jeste vydrzi bohuzel nevim z ceho zaplatim spousty veci ktere se neplatily kdyz jsem nemela narok takze jsem 7 mesicu bez penez to nikoho nezajima a stat uz vubec tak hlavne ze zdravi mame v poradku :( :( :( :( :(