S-karta v Praze, přišla vám pozvánka na převzetí?

hlavinka
5. lis 2012

ahoj holky, uz vam prisla pozvanka, abyste si prevzaly Skartu na urade? Mne teda ne, nejak mi to nevadi, ale pevne doufam, ze bude i nadale chodit rodicovsky prispevek normanle.

Diky
🙂

ocelotka
5. lis 2012

Mě už přišla, už i vyzvednuto, ale těsně před začátkem mateřské na druhé dítě, takže rodičák mi z toho zatím nepoplyne, až po tom půl roce. Jsem Praha 10.

verbalinka
5. lis 2012

@hlavinka Jojo, už ji mám a mám z toho veeeelkou radost 🙄 🙄 🙄 Úředník na pracáku měl nastavit automatické odesílání na můj účet, ale to se nestalo. Takže já jeden den vyrazila do města (a Pin nechala doma) s tím, že si ty peníze vyberu hotově na přepážce v ČS a rovnou si tam nastavím to přeposílání. A ouha - manipulace s účtem jedině přes Úřad práce a vyzvednutí jedině v bankomatu a je to zdarma jenom jednou. Takže bez peněz a bez nákupu jsem se vrátila domů a druhý den musela vyzvednout celou částku najednou a vozit ji s sebou 😠 😠 😠 Chápu tu kartu pro zneužívání dávek, ale rodičák není zneužívání dávek 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

monika6e
5. lis 2012

nooo, viz můj status - to asi řekne vše.... :-/

hlavinka
autor
5. lis 2012

holky diky.
@verbalinka Hm, to je sila ☹ Ach jo. Presne jak rikas, zneuzivani davek, at klidne hlidaji, ale tohle je smesny ☹

Tady na Praze 12 ji ma jedna moje kamoska, ostatni 3 ne. Cim dyl, tim samozrejme lip...

grabu
5. lis 2012

Já už jí mám, jsem z Praha-východ, takže jsem vyzvedávala na nám.Republiky na ÚP a bylo tam za mnou asi 5 dalších maminek a jen jak jsme si to vyzvedávaly, tak se hned úřednice ptala, jestli to chceme dál posílat na svůj účet...no samozřejmě...takže vyplnit další formulář (nezapomeňte si vzít s sebou číslo účtu) a peníze by snad měly chodit dál na můj účet, ale prý to může mít i větší spoždění, tak jsem zvědavá jestli příjdou.
Shodou okolností jsem dneska narazila na Petici ke zrušení Skarty, tak jsem jí hned podepsala 😀
Kdybyste náhodou taky chtěly...tak tu je odkaz:
http://www.petice24.com/petice_pro_zrueni_povin...

hlavinka
autor
5. lis 2012

@grabu To je taky radsot jet si pro ni z poza Prahy az do centra....no, snad Ti to bude fungovat normalne...vidis, cislo uctu si hned radsi napisu do mobilu

karlanov
5. lis 2012

@hlavinka mě pořád nic nepřišlo (Praha 8), i jsem tam volala a bylo mi řečeno, že když mi nepřijde výzva do poloviny prosince, tak se pak mám začít starat - no to mám radost - to nás bude jistě víc a bude to vyřízené JEN za "pár" hodin 🙄

hlavinka
autor
5. lis 2012

@karlanov nestras! ☹ to snad ne...no, tak ja si tam radsi taky ted zavolam. ono jde vyplnit ten formular o zasilani penez na ucet jeste predtim, nez dostanes tu kartu, coz by ten problem pak resilo....

hlavinka
autor
6. lis 2012

Tak zpravy z Prahy 12 - kamoska si tam dneska byla, fronta na 1,5 hod. Nastesti je mozne si vytsiknout listecek a jit s s ditetem treba projit.
Blby ale je, ze tam cekate i s jinymi lidmi, co jsou skutecne na davkach, ne zrovna cisti a slusni ☹
A taky pani rikala, ze nevi, zda nynejsi penize prijdou vcas, protoze je v tom bordel, nekdo to ma na Skartu, nekdo ne, nekdo preposilat na ucet☹ Takze ji upozornila, ze ackoliv to ma ve formulari vyplneno, ze preposilat na ucet, at si radsi kartu aktivuje, ze ted to asi neprobehne.
Ach jo....

jasminy
6. lis 2012

Praha 13 - nemám, volala jsem tam, řekli mi, že ještě není připravená...

sheinka
6. lis 2012

Praha 11 - přišla výzva k vyzvednutí. Na úřadě v Údolní čekačka cca hodinu.

doldol
9. lis 2012

praha 14-zatim nic.

lukava
2. pro 2012

praha-západ přišla teprve výzva k vyzvednutí, jdu tam 12.- 20.12. dovedla bych si představit i lepší trávení času před Vánoci 🙂 ještě sehnat hlídání na kluka, kdyby se to tam protáhlo 😒

hlavinka
autor
10. pro 2012

@lukava A kdyz prijde vyzva, je tam napsano, do kdy se musi vyzvednout? diky

lukava
10. pro 2012

@hlavinka jj, casove rozpeti asi tyden, neni zac, prosim te 😉