Sekáč na kolech. Je to dobrý nápad?

majahubkova
9. bře 2012

ahoj všichni, jsem na mateřské a je mi jasné, že se s prckem těžko dostanu na stejnou pracovní pozici jako před porodem, a možná ani nechci spát s telefonem pod polštářem a řešit s dodavateli a podřízenými spoustu záležitostí 🙂 no, nějakou činnost potřebuji, napadlo mne cosi jako pojízdný sekáč- bazárek, nakoupila bych několik pytlů oblečení, jen samé krásné kousky a pak bych na základě objednávky přijela do mateřského centra nebo za partičkou maminek přímo domů...co myslíte je to dobrý nápad? měl by někdo o podobnou službu zájem? mám i šílenější nápady... 😉 díky za vaše názory...

hasky24
9. bře 2012

mám 2 sekáče- kamenný a internetový napiš mi do IP poradím co budu moct 😉 😉

handm
9. bře 2012

@majahubkova mě by se to asi líbilo. zrovna potřebuju obměnit prckovi trochu garderobu, tady v sekači nic nemaj zrovna, v kramě mi on dlouho nevydrží, takže ideál... 🙂 držím palce🙂

lamarika
9. bře 2012

@majahubkova z mého pohledu je to supr nápad 😉 Přece jenom je naprosto skvělé nakupovat z pohodlí domova a nemuset řešit co s dítětem aby během nakupování neotravovalo. . . My takhle s kamarádkama nakupujeme šperky. Domluvíme se s prodávající a pak mezi sebou. Sejde se nás víc mamin vždycky u nějaké doma a je to. Děcka si hrajou a my nakupujem 😀

maruja
9. bře 2012

@majahubkova za mě super nápad a určitě bych využila 😉

martaska78
9. bře 2012

Opravdu super nápad 🙂 , já co malou už nedostanu do kočáru, tak v sekáči nic nenakoupím. Všude běhá a já nemám čas vybírat. Takhle by se malá zabavila a já mohla utrácet 🙂

majahubkova
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denisa_svatba
9. bře 2012

Ale je otázkia na kolik se to vyplatí, když projedeš benzín, strávíš čas v dopravní zácpě atd...
@majahubkova

yesu
9. bře 2012

@majahubkova jee to je super napád.....škoda, že nejsi z Brna 🙂 hodně úspěchů!

lukava
9. bře 2012

hele, to se mi zdá jako prima nápad, tak za tři měsíce by nám to bodlo, nerada kupuju nové věci a na bazárcích na netu je dost omezený výběr, držím palce!

majahubkova
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denisa_svatba
9. bře 2012

@majahubkova Pokud už se do toho "vrhneš", tak bys měla mít předem (než někam pojedeš) zjištěné velikosti o které budou mít dotyčné zájem a zda pro chlapečka nebo holčičku. Protože jinak si neumím představit, kolik krosen by jsi s sebou tahala. A mít výběř třeba jen 5 triček v dané velikosti by mi přišlo málo.

denisa_svatba
9. bře 2012

@majahubkova To určitě, jen ještě nevím, jak velký úspěch to bude mít zrovna v Praze. Je tady docela velká koncentrace klasických sekáčů a všude spousta nákupních center v podstatě se všemi obchody. A životní úroveň je v Praze i nejvyšší z celé České republiky, z čehož plyne, že si v Praze spoustu lidí kupuje spíš nové věci... Ale třeba se mýlím, nevím 🙂 Pokud bys jezdila po menších městech a vesnicích, tak si myslím, že by to mělo úspěch i větší...

majahubkova
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denisa_svatba
9. bře 2012

@majahubkova Nápad to ale rozhodně není špatný, tak dál přemýšlej a jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne 🙂 Taky pořád koumám, co by se při mateřské (a po mateřské) dalo rozjet, vymyslet nového 🙂 Aby člověk mohl být "pánem svého času"

majahubkova
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denisa_svatba
9. bře 2012

@majahubkova Možná bych spíš napsala chodit někam minimálně na 8 hodin do práce 😉

vosakosa
10. bře 2012

Hurá .konečně to kohosi napadlo.já jsem taky na mateřské a bohužel bez auta .moc se těším až si vás pozvu domů,a obleču své dva raubíře.Doufám že přijedete i do té naší maličkaté vesničky a nedáte přednost jen městům....protože my z vesnice se nikam nedostanem.tak držím palečky a moc se na vás těším 😀 😝 😎

majahubkova
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska24.9.
10. bře 2012

@majahubkova - škoda, že něco takového není ve vých. Čechách. u nás nic není, ve vedlejší vesnici v sekáčku výběr naprosto příšerný, takže všechno sháním přes net ☹ jet někam x km a chodit s miminem a batoletem po obchodech je sebevražda 😀

vosakosa
11. bře 2012

Tak bych se ráda domluvila na ten pojízdný sekáček,pozvu sousedky a kámošky a upeču babovku a přijedte ...já se bez auta nikam nedostanu a tenhle nápad mi připadá úplně skvělěj...tak kdy ?

vosakosa
11. bře 2012

ještě tě poprosím o nejaký kontakt.nebo máš webovky ? ROZEŠLU TO KÁMOŠKÁM...

janca_dobi
11. bře 2012

Já hodně nakupuji přes internet, ale kdyby k nám na vesnici čas od času nějaký takový sekáček přijel, určitě bych se zašla podívat a jak se tak znám, s prázdnou bych asi neodcházela. 😀

miskadis
11. bře 2012

Nápad je to skvělej, moc se mi líbí. Akorát je škoda, že jsi z Prahy 😒 Ale kdyby bylo něco takovýho u nás, brala bych to všema 10ti 😉
Tak přeju hodně štěstí a držím palečky 😉

ined77
11. bře 2012

@majahubkova 🙂 ...super nápad, jen škoda, že k nám nikdy nedorazíš 😀 .ale třeba někoho inspiruješ a pustí se do toho více lidí 😉 .

majahubkova
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marecek4
11. bře 2012

taky bych to brala,i bych nápad ještě rozšířila-brát od maminek pro změnu i věcičky,které už ony neupotřebí,ale to aby jsi jezdila za chvíli s kamionem,i kdy takový pojízdný sekáč v autobuse-dostek místa i je to i průchozí-takový k nám jezdí ale s novýma věcma pro dědáčky a babičky

majahubkova
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marecek4
11. bře 2012

@majahubkova ale to co k nám jezdí není sekáč,však jsem psala že jezdí s novýma věcma,já spíš myslela na Tebe s tím autobusem,ale sekáč sem jezdí asi jednou zaměsíc a je tam vše za 20 korunek-bohužel jezdí přes týden,tak se tam nedostanu ☹,a jiný jsem tady v okolí neobjevila který by byl schopný,nebo jsem moc vybíravá

marecek4
11. bře 2012

@majahubkova ale sladce růžová kombinézka pro babičku je skvělá představa 😀 😀 😀

majahubkova
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz