Sháním brigádu, práci na doma. Víte o něčem?

nikimm
1. zář 2013

Ahojky maminky vim ze to sem zrovna moc nepatri ale shanim brigadu tak na 4hod max a nebo neco domu ( obalky , kompetace atd.) nevite nektera o necem solidnim? dekuji moc.

lv
2. zář 2013

nevíme, to tady zoufale shání každá druhá...

uztotakbude
2. zář 2013

Bacha na to, 90 procent těchto věcí jsou podrazy. Nakoupíš materiál a pak nedostaneš zaplaceno, nebo makáš jak divá a dostaneš za to úplné nic. Pokud si nenajdeš nějakou firmu, pro kterou jsi třeba pracovala dřív jako kancelářská a ona ti neumožní dělat např. fakutrantku z domu brigádně, tak bych do toho asi ani nešla.

yes79
11. zář 2013

Ahoj, nabízím přivýdělek ve spolupráci s Českou firmou, info do zpráv.

blahova_andrea
11. zář 2013

já už hledám taky. přítel bude od října doma, tak může hlídat a já můžu vyrazit trošku někam vytvářet hodnoty, abych úplně nezakrněla na té rodičovské. upřímně si myslím, že bez hlídání to moc nejde. pokud nejsi kadeřnice nebo švadlena, která může pracovat i doma nebo nejsi účetní, managerka apod., abys mohla pro svého zaměstnavatele pracovat aspoň na částečný úvazek z domu, tak je to asi bez šance. jedině mít hlídání a jít normálně ven pracovat. ale moc nadějí si nedávám. nemohou najít práci mladší, studovanější a bez závazků, tak proč by vzali zrovna mě? ale za zkoušku dám jen pár minut u pc, při rozeslání CV, tak proč ne 😉

mayem
11. zář 2013

a což takhle třeba háčkovat čepičky? Nebo vyrábět nějaké výrobky - ruční práce jsou hodně žádané... Mrkněte na fler, mimibazar vemte inspiraci. Vždyť je v dnešní době tolik možností! Stačí přijít na něco úúúúžasného a lidi vám utrhnou ruce 😉 Také jsem takto začínala, pustila jsem se do háčkování čepiček, háčkovala jsem vánoční zvonečky, o Velikonocích vajíčka, zájem byl obrovský. Potřebovala jsem si vydělat na fotografickou techniku, mým snem bylo stát se fotografkou, který se mi vyplnil... Nyní na háčkování není čas, každou chvíli hledám na netu a sháním nějaké rekvizity na focení, nedávno jsem hledala ručně dělané krásné obaly na CD... těch možností jak si přivydělat je mnoho, stačí popřemýšlet a být kapku šikovná... Založte si pak na facebooku stránky a mezi lidmi se to rychle rozšíří 😉 Navíc nejlepší reklama je doporučení spokojených zákazníků jiným 😉

nana.76
2. říj 2013

ahojky holky ja nabízím praci jako přivýdělek parfému zn chloe,hugo bos atd jsou to imitace ale voni snad ještě vic než origoš.Za každy prodany parfem maš 100čisteho a hlavně ty ceny jsou nizke,tak kdyby jste měla některa zajem pisněte mi 🙂

ldemeterova
14. říj 2013

ldemeterova Milé maminky, vyzkoušejte to, čemu se věnujete na plný úvazek a v čem jste bezesporu nepřekonatelné - tedy hlídání dětí. Umíte-li nějaký jazyk, sport či Vás ve škole obzvlášť zajímal nějaký předmět, vyzkoušejte také doučování. Máte-li rády zvířata, doporučuji přivýdělek venčením nebo hlídáním domácích mazlíčků. Pokud rády uklízíte, i taková služba Vám může přinést slušný přivýdělek do rodinného rozpočtu.

Prostřednictvím našich nových stránek si můžete najít slušnou rodinu, které budete vypomáhat a zajistit si tak pravidelný přivýdělek. Inzerce je zdarma. Přeji hodně úspěchů.

helulicek
30. říj 2013

Milé maminky, i já jsem uvažovala a dlouho brouzdala po netu než jsem na něco nedávno narazila... původně se mi do toho vůbec nechtělo, ale nic mě to nestálo, tak jsem to riskla - minimálně pro mou potřebu 🙂.... je to prodej kosmetiky a parfémů za opravdu příznivé ceny!!! Prodávám hlavně přes net - bazar, FB a mám alespoň malé přilepšení k mateřské. Zatím žádné velké sumy, ale i tak nám to pomůže....Pravdou je, že každá žena chce vonět, takže pokud voníte pěkně vy, tak to jde už pak samo 😀
Kdyby jste chtěly bližší info, pište do IP.