Sháním přivýdělek na mateřské. Jsem z Prahy

hyriska
7. čer 2011

Ahoj, nevíte prosím o nějakém dobrém přivýdělku na MD?? Jsem z Prahy. Byla bych ráda. Děkuju
--------------------------------------

Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy na zkušenosti přivýdělkem na MD v okolí Prahy. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

sisasabi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romana29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alaprax
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majahubkova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
soucke00
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanah11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marlenpok
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucinecka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kecamnad
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sylvar
10. pro 2012

V revolučním příjmu pošlou smlouvu a podpisem se měsíčně zavazujete platit 900Kč!takže když si během těch 4 dnů sice pod sebe zaregistrujete lidi,ale pak dál nepokračujete(např. že nechcete měsíčně platit), je vám to k ničemu 😒 😎

weweruschka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renat2
16. pro 2012

Ahoj, píši to na každý dotaz.
S prací je to obecně na dvě věci a s prací na doma kor. Takže pokud máte nějaký potenciál, je potřeba ho využít - např. jazyky - doučování, hlídání dítka třeba jiné mamince, teď na Vánoce bylo aktuální pečení cukroví, dorty apod. takže využít to co jde.
Pokud nic, tak pak pozor na nabídky typu lepení obálek, kompletace tužek, nevím, jaké máte zkušenosti, ale stačí si zadat na internetu a vyjedou diskuse, je i stránka napodvodné firmy. Většinou to je opravdu podvod. Takže pak jediná šance je nějaký MLM systém - kterých je hodně, bohužel některé taky podvodné, ale seriózní se najdou. Jsou to principy Avonu apod. tak to je, ale pokud to je spravedlivé, proč ne...je to taky práce a prodej je holt součástí.

OSOBNĚ jsem to nidky nechtěla dělat a teď na to nedám dopustit - začínala jsem při mateřské, takže i 3-4 tisíce byly dobré, pokračuji dál při zaměstnání a k mému učitelskému platu (žádná sláva, navíc 4 tisíce projedu) mám ted tak těch 6-8 navíc, loni jsem dostala odměnu 6tisíc na dovču......takže to funguje. Nikomu nic nenutím, pracuji jak to jde a jak je čas. Firem je více, já už jsem tu svou, na kteoru opravdu dopustit nedám, našla...

korcula
2. led 2013

Kosmetika TianDe - katalogový prodej, poměrně krátkou dobu v čr... jsme tam dva měsíce, mám podepsanou smlouvu, vyzkoušenou kosmetiku která je kvalitní a cca tisícovku měsíčně, není to moc ale na ulici to nenajdu, takže spokojenost 😉

jenny.kay
2. led 2013

Neděláš třeba překlady do angličtiny? Sháním někoho s velmi dobrou angličtinou, kdo zvládne i odborné výrazy ze stavebnictví. V němčině to dávám sama, nebo mám šikovnou paní, z překladatelských agentur v AJ jsem ale nešťastná - to bych si to přeložila kolikrát líp sama. Není to pravidelná práce, ale přivýdělek dobrý. Bylo by to na fakturu, pokud by byla dobrá zkušenost, spolupráce může být víc.

kzuz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkamalcher
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aaaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marta_k
13. bře 2013

..projela jsem internet křížem krážem....vyzkoušela jsem pár věcí -klikačky, emailing, pak i zajímavou prácičku přepisování zakodovaných slov-rychleji se vydělá než na klikačkách...nakonec jsem si nechala jen pár věcí, kde se dá aspoň trochu vydělat🙂 a trochu si vylepšit rodičovskou🙂

bede2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dolce12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ldemeterova
24. zář 2013

Milé maminky, vyzkoušejte to, čemu se věnujete na plný úvazek a v čem jste bezesporu nepřekonatelné - tedy hlídání dětí. Umíte-li nějaký jazyk, sport či Vás ve škole obzvlášť zajímal nějaký předmět, vyzkoušejte také doučování. Máte-li rády zvířata, doporučuji přivýdělek venčením nebo hlídáním domácích mazlíčků. Pokud rády uklízíte, i taková služba Vám může přinést slušný přivýdělek do rodinného rozpočtu. Prostřednictvím našich nových stránek si můžete najít slušnou rodinu, které budete vypomáhat a zajistit si tak pravidelný přivýdělek. Přeji hodně úspěchů. 😉

julka15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
proximacentauri
10. čer 2014

Tak já třeba dělám pro databaze-zdarma.cz (mají jméno shodné s odkazem). Nezáleží na tom, jestli jsi z Prahy nebo odjinud, je to práce přes internet a já jsem zatím celkem spokojená. Kdyžtak na to jukni a uvidíš 🙂

martinrr
19. čer 2014

Dobry den,zaujimava praca z domu,netreba nic predavat len posuvat informaciu a rozsirovat medzi ludi,ide tam hlavne o zivotne prostredie,ako usetrit a zarobit si...pozrite si stranku WWW.FLORA.PLEJA.TV stranku zadajte uplne hore do ramceka,nie do googlu.Pre pozretie si informacneho videa TEST DRIVE neni potrebne davat udaje maily a telefon,staci len meno a priezvisko.Venujte chvilku casu a mozno vas to zaujme,tento biznis zmenil osudy vela ludom nielen na Slovensku.Vsetko sa dozviete na internetovej stranke.Odporucam to kazdemu.Ak mate otazky,alebo by ste potrebovali pomoct kludne ma kontaktujte,rad sa Vam odpoviem na vsetky otazky.Dakujem zelam pekny den

lacika65
31. bře 2022

Dobrý den , mohu Vám nabídnout skvělou možnost práce z domova ,možnost skvělého přivýdělku nebo časem Vašeho hlavního příjmu.
Vhodné pro lidi, kteří se chtějí někam posunout, něco změnit, nebo mají rádi nové výzvy a hlavně si potřebují vylepšit domácí rozpočet.
Neomezenou možnost příjmu, dle Vašich možností, česká firma,vyplácení každé pondělí,mnoho motivačních bonusů.Záleží pouze na Vás, kolik času tomu mužete věnovat, podpora a zaškolení je samozřejmostí.
Skvělý pracovní tým, který Tě podpoří v čemkoliv bude třeba.Vše Tě naučíme.
Potřebujete pouze Pc, telefon, ochotu se něco nového naučit a 2-3 hodiny denně.
Pokud Vas to zaujalo,více info pošlu do emailu.Přeji hezký den.Lada.G

jarmilka951
Odpověď byla odstraněná
Zobraz