Sladění rodiny a zaměstnání, vyplňte prosím dotazník

katie82
7. únor 2014

Dobrý den maminky,
pracuji na diplomové práci s tématem: Jak zvýšit šance na trhu práce pro ženy s dětmi do 10 let. Sama jsem maminkou 3 rošťáků a ráda bych vás poprosila, zda byste byly tak moc hodné a vyplnily mi krátký online dotazníček k praktické části mé diplomky, zejména maminky, které již mají zkušenost s tím, jaké to je najít uplatnění na trhu práce po rodičovské dovolené. Práce je zaměřená na Ústecký kraj, ale předpokládám, že problémy budou všude stejné (snad kromě Prahy), proto uvítám, když mi dotazníček vyplní kterákoli z vás.

Moc moc moc děkuji za ochotu. Odkaz na dotazník: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/zamest...

muj_smisek
7. únor 2014

Máte to tam 🙂

evahan
8. únor 2014

Chtěla jsem vyplnit Váš dotazník, ale "nevešla jsem se do kolonek" - bohužel velká část otázek je postavena tak, že nebylo možné si vybrat žádnou z odpovědí :(

laurital
8. únor 2014

Vyplněno😉

pellullinka
8. únor 2014

Hotovo

katie82
autor
8. únor 2014

Děkuji všem, které vyplňují 🙂 a omlouvám se těm, které se "nevejdou do kolonek", dávala jsem dost i s možností vlastní odpovědi, ale je jasný, že se může stát, že nesedne ani jedna odpověď. Ale ono je to dost postavený na ženy, které už mají zkušenost na trhu práce jako maminky, ty by myslím neměly mít problém s vyplňováním. Pokud se pletu, klidně mě upozorněte. Alespoň budu vědět, že tam mám někde chybějící možnost a vezmu to v potaz při zpracování do diplomky.

katie82
autor
8. únor 2014
laurital
8. únor 2014

@katie82 Já ti dám vlastní příklad 😉 .Sama jsem si zvolila RD na tři roky, ale už v jejím průběhu jsem pracovala, pravda bylo to víceméně jen nárazově.Po třech letech jsem se vrátila do práce, takže zkušenost jako zaměstnaná matka po RD mám, ale po patnácti měsících jsem se rozhodla, částečně i kvůli sladění rod. života a práce, využít možnosti a být s dítětem bezplatně doma do začátku školní docházky.Prostě nešlo skloubit časově náročnou práci obou rodičů s otevírací dobou ve školce a péčí o další dítě na ZŠ v situaci, kdy bychom museli volit, kromě MŠ a ZŠ, i pomoc chůvy apod.
Myslím si, že i tahle situace je v mém okolí, pokud jim to finance dovolí, poměrně běžná.

katie82
autor
8. únor 2014

@laurital já si třeba nedovedu představit, že bych byla doma bezplatně... to bysme pak určitě neutáhli jen z jednoho platu. Minimálně práce na částečný úvazek by být musela.

laurital
8. únor 2014

@katie82 Mám výhodu, že otázku financí řešit, díky manželovi, nemusím.Sama jsem pracovala na manažerské pozici, ale právě proto, že i manžel má časově velmi náročnou práci, nešlo to skloubit a volit možnost, kdy děti po školce a škole budou až do večera s někým cizím, byla pro nás oba nepřijatelná.

berenika39
8. únor 2014

@katie82 vyplněno, i když to větvení bych taky uvítala i jined🙂)). Ale chápu, že se to týká spíše maminek v zaměstnaneckém poměru, ne osvč, kde jsem nebyla ve škatulce, dala jsem nevím, jen asi dva případy🙂. Držím palce, at se studium daří.