Stále se zpožďuje rodičák. Je to normální?

pampalini
18. lis 2010

Ahoj holky,

dnes je 18. a stále nemám rodičák. Stále se to zpožďuje, je to normální? Museli jste si kvůli tomu také posunout všechny příkazy 😒 Myslela jsem, že to chodí tak do 15. A svátkem to přece není, ten je až po 15. Začíná mě to docela lézt na nervy 🙄

smardik
18. lis 2010

já zatím nikdy zpoždění rodičáku neměla, kdy ti chodí normálně? mě od začátku chodí 19-21 takže ho čekám zítra

aguaverde
18. lis 2010

Mě chodí někdy 8 někdy až 20 😅 😕 takže mě to už nepřekvapuje 😉 hold dle zákona to prý můžou poslat až poslední den v měsíci

vojtisek2007
18. lis 2010

U nás chodí až v rozmezí 20-25...ale stalo se mi (když mi ještě chodil složenkou) že jeden měsíc nepřišel....složenka se zatoulala (ale nejsem si 100% jistá jestli jsem jí nevyhodila ze schránky s letákama...☹ ) takže jsem tam koncem měsíce volala, všechno se spravilo...ale celkem to trvalo - museli počkat, než se jim peníze za nevybranou složenku vrátí, a že ho pošlou s dalším rodičákem, na to zapoměli, takže ten ztracený došel až další měsíc...ale jestli máš RP na účet, tak by se ztratil neměl a jinak se mi teda taky nezpožďuje nejdéle do toho 25. ho mám na účtě

ferinka
18. lis 2010

já to má pravidelně kolem 10.

lucik78
18. lis 2010

ja ho dostavam 12 vzdy mam to na ucet nekdy je tam i 9teho 🙂

melivan
18. lis 2010

ahojky
holkám jsou dva roky a pokaždé mi to chdí na účet cca kolen 10tého.ještě senestalo že by mi to přišlo 15tého

bajusik
18. lis 2010

Jojo bohužel, podle zákona mohou opravdu poslat až posledního dne v měsíci. Je to za trest, člověk by spíš potřeboval aby chodily přesně. Taky ještě tento měsíc penízky nemám

many
18. lis 2010

mně chodil vždy kolem 10. 11. na účet a poslední dobou to posílají jaksi pozdě až kolem 14. 15. ale teď mi přišel zase brzo, jak kdy, asi jak tam stíhají,.... a podle toho jak vychází víkend,.....

samik2008
18. lis 2010

mě chodí pravidelně kolem 10-11,ještě se nestalo že by poslaly pozdější

kratoska
18. lis 2010

Ahojky, mě přišla složenka dneska.Ale normálně chodíval rodičák kolem 25.Poslední měsíce se snaží a kolem toho 18 ho mám.Jinak nespoléhat se na konkrétní datum.Můžou to poslat i na konci měsíce. 🙂

mifinka
19. lis 2010

Tak já už chytám tak pěkné nervy, prvního půl roku po mateřské mi to chodilo kolem 20, pak kolem 15, chodí mi to naúčet tak vždycky dřív než holkám složenky.. A kterého je dnes a já peníze stále nemám 😠 moje nervy.. Bych přála těm paním co to posílají aby jim takhle chodily i výplaty...

el267
19. lis 2010

já ho mívám poslední dobou už 16 na účtě.

mates22
19. lis 2010

mně teda taky nechodí pravidelně, ale naštěstí tam mám na příkazy rezervu, takže to nemusím vůbec řešit..ale zase je to lepší než mateřská, ta se zpozdila i o měsíc