• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotná se smlouvou na dobu určitou. Můžou mě vyhodit?

30. července 2016 
Ahoj,
chci se zeptat, jak to je, pokud mám smlouvu na dobu určitou, a otěhodněla bych? Když budu ve čtvrtém měsíci a mělo by dojít k prodloužení smlouvy, může mě zaměstnavatel vyhodit? Nebo jaké jsou podmínky, máte s tím někdo zkušenost?
Díky
22. kvě 2011 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@finlay podmínky nejsou žádné, bu´d ti smlouvu prodlouží nebo prostě ne....to záleží už čistě na něm...nejedná se o žádný vyhazov, prostě ti skončí smlouva a on ti jí neprodlouží....
22. kvě 2011 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
Je to, jak pise Vojtisek. Ale po dobu tehotenstvi jsi v takzvane ochranne lhute, takze pokud by ti neprodlouzili smlouvu, materskou by ti vypocitali z doby, co jsi pracovala. Mela jsem to tak, ze jsem otehotnela 14 dni po tom, co skoncila smlouva a materskou mi nedali. Sla jsem rovnou na rodicovskou.
22. kvě 2011 v 18:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,

mám podobný problém, v auguste mi končí zmluva na dobu určitú a plánujem tehotenstvo a chcem mať nárok na materské od súčasného zamestnávatela.
Neviem ako u vás, ale u nás je momentálne ochranná doba 8 mesiacov. Len neviem či musím otehotnieť ešte dovtedy ako mi skončí zmluva na dobu určitú, alebo stačí aj po ukončení zamestnania, kedže tam už robit nebude a otehotniet potom do 8 mesiacov??? neviete mi poradiť
22. kvě 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@finlay Jen doplním, že ta ochranná lhůta o které mluví @veruveru je 180 dní (pokud zaměstnání nebylo kratší) a pokud během ní nastoupíš na PPM, tak normálně nárok máš. Takže pokud ti ve 4. měsíci neprodlouží smlouvu, tak nárok na PPM mít budeš (máš-li těch 270 dní za poslední 2 roky), protože do ochranné lhůty se vejdeš.
22. kvě 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@laua Jak je to u vás nevím, ale tipuju, že to bude stejně jako u nás - že ta ochranná doba se bude vztahovat k datu nástupu na PPM nebo k datu porodu, ale rozhodně ne k otěhotnění.
U nás je to tak, že při konci smlouvy musíš být těhotná, aby ta lhůta začala běžet a jelikož je 180 dní, tak to chce být alespoň ve 2. měsíci.
22. kvě 2011 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
co tedy konkretne znamena ochranna lhuta? je rozdil,pokud budu pri konci prac.smlouvy v prvnim nebo ve ctvrtem mesici?
22. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem to tak mela, smlouvu do rijna a otehotnela jsem v cervnu, sla na neschopenku kvuli riz. tehu a pak mi skoncila smlouva a materskou mi samozreme davali, smlouvu mi samozrejme neprodlouzili
22. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mám smlouvu na dobu určitou do konce roku 2011. Po mateřské dovolené (a po vyčerpání řádné dovolené) nastoupím v prosinci 2011 na tříletý rodičák. V práci mi říkali něco jako, že mi na podzim dají smlouvu na rok 2012 (smlouva je vždy na dobu určitou jen na rok), i když teda nemám v plánu se tam po celý rok objevit. Má to nějaký význam? Sekretářka říkala cosi o tom, že se mi tak bude započítávat praxe a pracovní benefity... ale přijde mi to nějaké divné mít tam smlouvu, když na ni neodpracuji ani den. I když zase bych se měla asi po rodičovské dovolené kam vracet... Ale to mě můžou přece přijmout, až po návratu z rodičáku...

Jinak mi ve 4. měsíci smlouvu prodlužovali, ale to záleží na zaměstnavateli. :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky nevím jak to funguje teď, ale před 3 lety jsem měla smlouvu na dobu určitou. Před koncem smlouvy jsem otěhotněla a marodila celou dobu. Po porodu mě zaměstnavatel vyplatil půl roku mateřské a jakmile jsem nastoupila na rodičák tak mě propustil.
22. kvě 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@vilibalda To co ti nabízejí je od nich velice slušné :slight_smile: mohli by tě sice zaměstnat až po rodičáku, ale pokud to chtějí takhle, tak to rozhodně ber :slight_smile:
23. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@finlay Znamená to, že pokud půjdeš na mateřskou do 180 dní po ukončení smlouvy, tak na ni nárok máš, pokud bys na ni nastupovala později, tak už nárok nemáš a měla by si od porodu 4 letý rodičák.
A rozdíl to je, protože ve 4 měsíci to stihneš, kdežto v prvním ne.
23. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 Tak on ti ve skutečnosti pracovní poměr skončil dřív, přesně k datu konce smlouvy, tu nemocenskou a mateřskou ti platili právě na základě ochranné lhůty.
23. kvě 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky chci se zeptat. Mám podobný problém jako vy a nevím si s tim rady. Otěhotněla jsem v srpnu a šla hnedka na neschopenku poněvač mám náročnou práci na psychiku. Smlouvu mám na dobu určitou do konce února2014. Termín porodu mám v květnu. Já si jsem docela jistá že mi smlouvu neprodlouží. Tak se chci se zeptat jak to je dál s placením a zda se mám jít přihlásit na pracák nebo co mám dělat. Děkuji za rady :slight_smile:
18. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dodyna Ahoj mám to podobné jako ty. Smlouvu jsem měla na dobu určitou do října 2013. Na začátku září mi šéf oznámil že mi smlouvu neprodlouží a já den na to zjistila že jsem těhotná. Jediným řešením byla neschopenka. Takže teď jsem už měsíc na neschopence. Smlouva mi skončila 2.10. 2013 a co vím od účetní tak zápočťák mi z práce dají až skončím neschopenku. Tudíž na pracák bych šla až po skončení neschopenky. Ale na neschopence budu nejspíše až do nástupu na mateřskou.
23. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ja jsem uz na neschopence od zari a termin porodu mam v kvetnu. Takze zda to chapu dobre me konci smlouva v unoru a na pracak tedy chodit nemam jo a kdo mi bude platit atd. V kolikatem jsi?
23. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@dodyna zůstaneš na neschopence i když Ti už skončí smlouva a 6 až 8 týdnů před porodem nastoupíš na mateřskou (pokud máš zaměstnavatele víc než 270 dní za poslední 2 roky). Na pracák se hlásit nebudeš. To Tě čeká, až jak budeš chtít jít do práce ve 2 či 3 letech dítěte...
23. říj 2013 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@manteca73 Jen si pohlídej, abys na mateřskou nastoupila do 180 dnů od ukončení smlouvy (předpokládám, že jsi byla zaměstnaná aspoň půl roku) :wink: asi to budeš mít dost natěsno.
23. říj 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@vilibalda byla jsem zaměstnaná 2 roky tak snad to bude stačit :slight_smile:
23. říj 2013 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem byla zamestnana od brezna 2013 a smlouvu jsem mela do srpna pak mi ji od zari zase prodlouzili a konci mi v unoru a v zari jsem se dozvedela ze jsem tehotna. A v predchozim zamestnani jsem byla 4 roky.
24. říj 2013 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@vilibalda ahojky Ja jsem byla zamestnana od brezna 2013 a smlouvu jsem mela do srpna pak mi ji od zari zase prodlouzili a konci mi v unoru a v zari jsem se dozvedela ze jsem tehotna. A v predchozim zamestnani jsem byla 4 roky.
24. říj 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@vilibalda a smlouva mi konci v unoru takze mam byt stale na neschopence ju a porod mam v kvetnu a kdo mi to bude platit to mam porad stale nosit do prace papir na penize nebo co???
24. říj 2013 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@dodyna Jojo, stále nosíš papír zaměstnavateli (pak už bývalému) a on to posílá na OSSZ, která to platí.
25. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@j.a.n.i děkuji a pak se hlasit na pracak az pujdu na materkou kdo bude za me platit zdravotni a socialni nez pujdu na materskou
25. říj 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dodyna Na pracák se nehlásíš, tam se můžeš hlásit jen když hledáš práci, což na nemocenské, ani na mateřské nehledáš. A zdravotní za tebe bude platit stát, sociální není povinné.
25. říj 2013 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mám to taky tak nějak, ale vůbec se v tom nevyznám. Momentálně jsem v 10 týdnu, takže termín porodu asi na přelomu června a července, smlouvu mám do 31.1.2014, takže jakmile oznámím v práci že jsem těhotná tak mi smlouvu určitě neprodlouží, mám v plánu jít od novýho roku na neschopenku. Jak to budu mít s penězi, mateřskou atd?
3. pro 2013 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Mam to dost podobne. Ve firme jsem byla zamestnana od 16.1.2012, v prosinci mi byla smlouva prodlouzena do 12/2013 a v cervnu 2013 jsem otehotnela. Na konci srpna jsem zamestnavateli sve tehotenstvi oznamila, nacez mi bylo receno, ze mi firma smlouvu neprodlouzi. 31.12.2013 jsem tedy odpracovala posledni den a od 1.1.2014 jsem nezamestnana. 18.1. nastupuji na materskou dovolenou - znamena to, ze kdyz mam odpracovane dva roky u firmy a jsem v ochranne lhute 180 dni od ukonceni smlouvy, platit mne bude stejne firma a tudiz i papir na penezitou pomoc v materstvi odevzdam dnes uz byvalemu zamestnavateli? :unamused: :wink:
13. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Vse Ti plati stat. Firma uz s Tebou nema nic spolecneho. Ukoncila s Tebou pracovni pomer.
13. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasne, ale jsem v ochranne lhute. Pomer ukoncila pred 13-ti dny, az budu nastupovat na materskou, tak budu 18.dni po konci smlouvy. Takze budu muset na socialku, ale k tomu, aby mi vypocitali materskou stejnak budu muset do prace pro potvrzeni o prumerne hrube mesicni mzde za posledni rok? Jsem z toho fakt zmatena.. ani mudr.na gynde poradne nevedela :confused:
13. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to mela tak ze sem v breznu 2012 otehotnela a uz jsem byla na neschopence kvuli operaci kolene a pak sem presla na rizikove tehu a smlouva se mela prodlouzit v cervnu ale neprodlouzila a normal jsem dostala ppm ale pak mi vzapeti poslali zapoctovy list
13. led 2014 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucbednar Až dostaneš od gynekoložky papír na mateřskou, doneseš ho bývalému zaměstnavateli a ten ho vyplněný pošle na OSSZ. Jinak by na sociálce nevěděli, jak mateřskou vypočítat. Mateřskou (PPM) vždy hradí stát a ne zaměstnavatel. :wink:
14. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Tvůj příspěvek