Vyplácení neschopenky

petkuskahub
10. únor 2017

Ahoj, chci se zeptat jak vam chodi penize z neschopenky..ja mam neschopenku od prosince za prosinec me jeste platil zamestnavatel a ted by uz mela platit socialka? Dnes me totiz prisli penize ale od zamestnavatela a nizka castka (jesze nizsi nez b mela bejt)..muze me nekdo tady poradit jak to teda je..kdo a jak me ma od ted posilat penize, kdy a kolik..dekuji🙂

absintka19
10. únor 2017

Predas listek na penize zamestnavateli. On doplni skutecnosti, preda na socialku neprodlene. Od doruceni na socialku ma socialka 30 dni na vyplateni, za predpokladu ze dorucene skurecnosti jsou v poradku. Kdyz tak si k nim zavolej, reknou ti v jake fazi to je. Takze talezi i kdy jsi to predala zamestnavateli.

elisabet19
24. únor 2017

Dobry den.
Mam dotaz jsem na neschopence a penize za leden mi porad nedorazili. A to jsem listek na penize odevzdala jako vzdy posledni den v mesici. Mam jeste cekat?? Dekuji ta odpoved

absintka19
24. únor 2017

@elisabet19 na vyplaceni ma socialka 30 dni od doruceni od zamestnavstele. Tamze ano, jeste je cas. Nebo si muzete na socialku zavolat jak to vypada.

elisabet19
24. únor 2017

Dekuji za male uklidneni...volala jsem zatim to nikdo nebral...jsem na neschopence uz delsi dobu a jeste se mi nestalo ze by penize neprisli tuten mesic je to poprve tak docela plasim