Výplatní pásky, když jste doma. Přicházejí?

ada80
18. bře 2008

Holky chtěla jsem se zeptat vás co jste doma,posílá vám zaměstnavatel výplatní pásky?Já jsem doma od ledna a ještě mi ani jedna nepřišla peníze chodí,ale pásky ne.nevíte jak to má být díky.

kachnik
18. bře 2008

Není to povinnost zaměstnavatele ti je posílat. Já jsem si pro ně chodila, když jsem šla na konci měsíce odevzdat papír na penízky.

gabcos
18. bře 2008

tak mě teda chodí domů i teď, když jsem na mateřské... 🙂 🙂

many
18. bře 2008

já taky neviděla výplatní pásku už od listopadu 😉 vždycky když tam jdu s papírem na penízky,chci se na to zeptat a pokaždý zapomenu 😵

gaba3
18. bře 2008

no mě taky výplatní pásky chodí.... tak bych si do práce zavolala a domluvila se s nima 😉

pattie
18. bře 2008

To je určitě na domluvě, ne? Protože své kolegyni na mateřské jsem pásky posílala do doby, než mi řekla, ať se na to vykašlu, že už jí chodí peníze od státu, tím pádem tam má nulu. Ale nikdo mě k posílání nenutil ani mi to neřekl. Mohla jsem je klidně vyhodit...

jabber
18. bře 2008

Mě výplatní pásky normálně chodily. Jak píšou holky - zavolej si na mzdovku a požádej je ať ti je pošlou 😉

motylek
18. bře 2008

Já dostávám výplatnici pokaždé do ruky, když na konci měsíce nesu do zaměstnání lístek na peníze 😉

petrusam
18. bře 2008

já výplatnice od října, co jsem na PN nedostávám, lístky na peníze nosím každý měsíc přímo účetní, do práce nechodím ..

jabber
18. bře 2008

Holky a jaký lístek na peníze?

toni78
18. bře 2008

jabber-koncem měsíce (pokud jsi na nemocenské)t lékař musí vystavit lístek na peníze,ten zaneseš do práce aby jsi dostala výplatu.Je důležitý.

meni
18. bře 2008

lístek na peníze do práce posílám poštou, abych tam nemusela chodit, a vidět se tam s těma lidma, a výplatní pásky mi posílají taky poštou, akorát byl trochu problém s uděláním daní, paní účetní se do toho moc nechtělo, ale nakonec jsme se taky dohodly...

jabber
18. bře 2008

jo, tak to je lístek, jen když jste na nemocenské, aha, tak to jo 🙂 už to chápu

mikosa
3. únor 2015

ahoj mám dotaz,poslala sem po kolegovi listek na penize ale nevim jestli dorazil s sefkou se neda domluvit ... sem na neschopence od 22.12.2014 a davala sem to hned s neschopenkou... kdy mi priblizne prijdou penizky nebo co delat pokud listek nedorazi na socku? díky..

chita
3. únor 2015

@mikosa No pokud marodíš od 22.12. tak prvních 14 dní platí zaměstnavatel v řádném výplatním termínu dle smlouvy. Pokud jsi posílala lístek na peníze za leden, tak sociálka má na to 30 dní. Tj. já jsem posílala noncem prosince, ale účetní to poslala 5.1.na sociálku a peníze mi došli 26.1., teď jsem osobně předávala hned 29.1. tak snad budou o trochu dřív tipuji tak kolem 20.2.
Pokud máš pochyby zavolej si přímo na sociálku a oni ti řeknou jak to s žádostí vypadá.

mikosa
3. únor 2015

@chita a co kdyz lístek nekde zabloudil?da se to vystavit spetne? nebo tak?

chita
3. únor 2015

@mikosa zpětně ti to nikdo nevystaví,ale vystaví to k datu nejbližšímu návštěvy a peníze pak vypaltí za celé 2 měsíce např. Pokud máš pochyby, nech si vystavit znova lístek na peníze ke dnešku, zítřku a pošli to doporučeně poštou na osobní oddělení, nebo někomu u vás v práci kdo to má nastarost.

mikosa
3. únor 2015

@chita no jde mi o to kdyby nahodou se to nekde stratilo a ja dostala dalsi listek na unor jestli mi ty penize vyplati i za leden bez lednoveho listku... za oba ty mesice nebo mi vyplati jen unor... vubec se v tom neviznam nikdy sem nemarodila tak dlouho... kazdopadne at uz je to jakkoli dalsi listek odevzdam osobne... 🙂

chita
3. únor 2015

@mikosa Ano, vyplatí ti oba měsíce pak najednou. Vždy ti vyplatí tu část od lístku po lístek, klidně tam můžeš posílat lístky co 14 dní, ne jen jednou za měsíc.

mikosa
3. únor 2015

@chita tak to je dobre... uvidim jak to bude ci se bude neco dit... jak ne odevzdam proste ten dalsi listek... a pockam si na penizky... 🙂 mozna se ptam jako blazen ale je to moje prvni a sem upa vyjukana z toho vseho co musim zaridit... a ze bych mela nekoho kdo by mi poradil to nemam.. tak hledam na netu... kde se da🙂 a jako prvni resim tohle... ani sem o listku nevedela🙂 odevzdala sem co sem dostala a tim to zhaslo az pak sem se dovedela ze je trebas kazdy mesic... no jestli vsechno zvladnu zaridit bude to asi zazrak... 😀 stejne jestli se nemocenska pocita z platu moc to nebude... jen par korun :/

chita
3. únor 2015

@mikosa nemocenská je 60% platu

mikosa
3. únor 2015

@chita no právě :D