Výpověď ze strany zaměstnavatele, prosím o pomoc

nanny85
25. únor 2014

Dobrý den,potřebuju pomoc,jsme u nás ve fabrice od roku 2006,mám smlouvu na dobu neurčitou,na mateřské jsem byla od 2010-2013 května.Jedná se o 3směnný provoz,jelikož musím vodit dítě do školky tak nemůžu chodit v pravidelných směnách od 6-14 14-22 22-6h do ted mi to v pohodě upravovali,ale po 3paragrafu(počítáno od května do ted) se mě chtějí okamžitě zbavit,už k 28.únoru(jako poslední den a od 1.března na pracáku.Nejdřív se mě snažily ukecat na dohodu,Na dohodu s paragrafem 49(z organizačních důvodů),ale já na dohodu nechci,tím pádem včera na mě sršely blesky a jsem pro ně problémová tím pádem.Dneska zas jiná písnička že jim ředitel odklepl výpověd z jejich strany s 5měsíčním odstupným ale bez 2měsíční výpovědní lhůty.Chtějí se mě sakra rychle zbavit,proto prosím o pomoc,na co si mám dávat pozor,abych nepodepsala nějakou habaďuru mířenou na mě a nezkončila s minimální podporou nebo vůbec žádnou,Hlavně jsem jim na dohodu nechtěla odejít protože mám půjčku u které si platím pojištění pro případ ztráty zaměstnání.Na pracák jsem dneska nestihla z práce doletět protože jsem končila ve 2 vpráci a oni tam byly jen do půl 3,dají mi to zítra k podpisu,Můžu si to třeba vzít domů pro lepší prostudování(s tím že zítra jsou na pracáku do 5 aby mi to prostudovali)?mám na to právo??????

amallie
27. únor 2014

I kdyz ja po teto sviňárně uz zpet nechci, jen nechci, aby se mnou a s dalšími vymetli jak to dělají dosud jen proto, ze si mysli, ze jsme blbe slepice..... 😠 dříve nabízeli 9 platu těm, kdo odejdou dobrovolně a ted dělají jen bububu, ze se jim tam v kanceláři az holky rozbreci ☹

gepe
27. únor 2014

@amallie snad se v tom jeste vyznam, trochu uz jsem z toho byla zmatena 🙂 tak zda muze nemuze obsadit stejnou pozici na dpc, nevim, muzu se porozhlednout. Jinak mrkni
http://www.podnikatel.cz/clanky/chcete-nekoho-p...

amallie
1. bře 2014

@gepe dekuju 😉 uvidíme, dam vedet jak jsem dopadla