Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vystaví mi doktorka PN? Stresy v práci, bolest podbřišku

klara2016
5. únor 2016

Ahoj chci se zeptat zda mi doktorka vystavi nemocenskou kdyz mam v praci stresy a poboliva me podbrisek?

willaardonn
5. únor 2016

ahoj, asi zalezi na doktorce, jestli to vezme jako padny duvod. Ja jsem na neschopence prave kvuli tomu - v praci jsem to pred Vanoci nezvladala takovym zpusobem, ze jsem vzdycky pul dne probrecela pred pocitacem (stacil jeden spatny e-mail a byla jsem uplne nepouzitelna). Kazde rano jsem tam sla s takovou uzkosti v hrudniku, bala jsem se, co me tam zase ceka, ze jsem to uz nevydrzela a jedno rano jsem sla k doktorce, ktera me vypsala hned, jak jsem zacala mluvit (a brecet), co se deje. Dosud si jenom vzpomenu na to obdobi a je mi uplne spatne z toho.
Jinak me take pobolivalo v podbrisku na zacatku (nekdy jsem se az bala, jak to bylo intenzivni), ale bylo to z toho, jak se mi zvetsovala deloha.

bajana
5. únor 2016

Toto nie je dovod na nemocensku...ale system sa veselo zneuziva, tak preco nie? Vacsina lekarov s tym problem nema...

luckylee
5. únor 2016

System se zneuziva kdyz nekdo nepracuje a bere jen davky atd.Clovek co maka a odvadi dane a predevsim si plati pojisteni snad narok na nemocenskou ma.Jasne,ze zakona tak uplne ne ale nekdy neni zbyti.Ale kecy ze zenska ktera ma uz par let odpracovano ale kdyz ji je zle treba psychicky a chce byt radsi v klidu doma kvuli miminka zneuziva system mi opravdou hnou zluci.Zkus to,ja si to nakonec vybrecela taky.V me praci zakonik nefungoval a nebylo to s kym resit.Nez bych se dorvala nekam na inspektorat nebo soud tak bych mela po porodu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli