Žádost o neplacené volno po skončení tříleté RD

shariii
3. únor 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda jste některá žádala zaměstanavatele o "prodloužení tříletého rodičáku" respektive o neplacené volno po skončení tříleté rodičovské dovolené? Můžete poradit jak taková žádost vypadá?
Mě rodičák skončí v prosinci tohoto roku, pak bych měla nastoupit do práce, jenže nemám školku ani hlídání pro dceru, takže se chci pokusit požádat o neplacené volno do září 2011, kdy se už snad dceru podaří do školky umístit...

j.a.n.i
3. únor 2010

Žádám o neplacené volno od ... do... z důvodu ...., co víc tam psát, ne 🙂

editah222
3. únor 2010

Shariii - Jani má pravdu, prostě jen jednoduše napsat o co a proč žádáš a od kdy do kdy. Přeju ti, aby ti žádost o neplacené volno vyšla.

anta
7. bře 2010

Ahoj holčiny, řeším ten samý problém, synátor se mi narodil 27.6.2008 a příští rok by měl nastoupit do školky a já mám nastoupit do práce 28.6.2011, jenže ouha! Školky mi ho na prázdniny mi ho nebudou chtít vzít s tím (osobně jsem ve školkách situaci konzultovala), že nástupní termín je v září,do soukromé školky se nám ho dávat na ty dva měsíce nechce, to si ani nemůžeme dovolit, a hlídání nepřipadá vůbec v úvahu, takže je to problém. Chci tudíž požádat svého zaměstnavatele zítra zatím telefonicky, zda můžu takovou to žádost napsat. No jsem zvědavá, zda mi vyjde vstříc, obzvlášť, když je to vlastně o rok dřív, tak by mohl 😉 Držte mi palečky 😉 Jak vidím, tak by to jít jinak mělo, když bude mít zaměstnavatel tu vůli 😎

anta
8. bře 2010

Tak jsem tam volala a bylo mi řečeno, že by tom neměl být problém, žádost budu posílat příští rok v lednu s předstihem, ať mám klid 😉 Stejně je to šílený, školku si člověk platí a nefunguje to, jak by mělo 😝 😝

hojda
4. únor 2015

@j.a.n.i Musí se ještě někde něco nahlašovat, když nastoupím na to neplacené volno? V práci ho mám potvrzené. Děkuji

j.a.n.i
4. únor 2015

@hojda Ne, vše hlásí zaměstnavatel.

hojda
4. únor 2015

@j.a.n.i Děkuju, tak můžu klidně spát, zítra bych normálně nastupovala do práce 🙂 , ale prodloužila jsem si ještě neplacené volno, kvůli malé, které poslední dobou dost marodí.