Zaměstnanec na RD, firma v likvidaci a těhotenství

novgan
25. říj 2017

Ahojte. Potrebuji poradit. Jsem ted na rodicaku od roku 2015 a v prosinci 2017 mi konci a od ledna 2018 materska. Snad teda. Muj zamestnavatel je trosku orisek. Nevim kdo to je. Pracovala jsem v male pobocce francouzske firmy v geografii a ejhle jednatel ceske pobocky,tudiz muj sef odstoupil,zamestnanci( bylo nas dohromady 5) odesli a ja papirove zustala. Od lonskeho roku,za me nikdo neodvadi povinne zalezisti jako evidencky atd. Dnes jsem zjistila ze firma je v likvidaci od zari 2017.V zari jsem byla na ossz resit navazujici materskou a odchazela jsem ze diky navaznosti to pujde i bez papiru od zamestnavatele. To ale nikdo netusil ze firma uz v likvidaci je. Co ted? Nechat byt a cekat co bude nebo se spojit s likvidatorem ktety to ma na starosti nebo zase letet na ossz jak to teda vypada??? Vubec netusim co delat. Co jsem vycetla,tak bych i v pripade vypovedi mela byt v ochranne lhute 6ti mesicu kdy musim na materskou nastoupit,coz by melo vyjit, teda pokud ta materska opravdu vyjde. Nerada bych o ty penize prisla.
Nema nekdo zkusenost nebo neni zde pracovnice ossz?
Budu rada za kazde info a byt v klidu a nestresovat se :(