Životopis. Píše se do něj mateřská?

makelka
10. lis 2008

Potřebuji akutní radu.

Do strukturovaného životopisu, píše se i mateřská, tudíž, co jsem dělala po skončení prac. poměru dosud? NEbo nepíše .... 😖

babalala
10. lis 2008

Já bych to tam napsala - jinak si můžou myslet, žes dělala kdovíco.. od nezaměstnanosti až po výkon trestu.. 😉

Jak dopadl potah? 😕

makelka
autor
10. lis 2008

Díky 😉 Už jsem to tam nakonec vepsala 🙂
Potah OK 🙂

elitera
11. lis 2008

makelko, docela by mě zajímalo, co ti na to řeknou potenciální zaměstnavatelé (vzhledem k tomu, jak se mluví o diskriminaci žen s dětmi), jeslti si vzpomeneš, budu ráda, když to sem pak napíšeš 🙂

emjee
11. lis 2008

osobne by som to tam asi napisala, aj ked je to dvojsecna zbran
totiz sa mi stalo, ze sa ma na viacerych pohovoroch pytali, co som robila od ukoncenia poslednej brigady do nastupu na full-time poziciu (cca. rok), pritom v zivotpise bolo jasne napisane, ze v tom case som prave koncila skolu, takze to bolo podla mna dost jasne, co som asi robila 😀

cirrusa
11. lis 2008

Já jako personalista doporučuji napsat a kdyžtak dolů vepsat poznámku, že v případě nemoci je o dítě postaráno (má dítě hlídání zajištěno apod.)...Cokoliv co tam není a dodatečně se vyšťourá, může být bráno, že to bylo zatajováno, že je někde problém apod. 😉 Hodně štěstí při hledání práce

julik5
24. únor 2011

ahoj, potrebovala bych poradit, jsem po RD a prac pomer byl ukoncen z duvodu nadbytecnosti, byla jsem zamestnana od roku 1998 do 2010. Ale z toho jsem byla 6 let na RD. Chci se jen zeptat jestli to mam psat do zivotopisu nebo ne, ze jsem po RD. Jestli staci napsat jen posledni zamestnavatel. Prece jen je pak mensi sance, ze se vubec k nejakemu pohovoru dostanu. Diky

akdar1
29. bře 2013

@julik5 Já mám napsáno poslední zaměstnání...od roku toho a toho (neukončeno, jako že trvá) - do motivačního dopisu jsem napsala důvod změny bydliště - a nad tím údaj o rodičovské... Jako stejně se přijde na to, že děti jsou na světě a rodičovská se započítává do let praxe...