Zkrácený úvazek 32,5 h. v Penny (nebo jiném obchodě). Jak dávají směny a kolik hodin denně?

3. čer 2022

Ahoj holky mám dotaz na ty kteří máte nebo jste měli zkušenosti se zkráceným úvazkem v Penny jak dávají tak směny a kolik hodin denně? Vím,že dělají víkendy i svátky,ale zajímá mě cca.ty hodiny denně kolik a od kolika do kolika cca? Paní co mi volala říkala,že ranní dělají od 5 h.rano a odpolední je do 21 h.v pondělí jdu na pohovor přímo na pobočku tak chci jen vědět cca do předu jak to je kdyžtak . děkuji 😊

lidka41
3. čer 2022

Jestli mas malé ditko, tak úplně na houby. Slibovali mi směny 6,5 hodky, jak budu já moct, ale výsledek úplně mimo. Ranní od 5 do 14 a odpolko od 13 do 21-22, s tím, ze před akci tam mohu být i déle, pokud se nestíhá.

nat
3. čer 2022

Tak do Penny vůbec,slibovaly zkrácený úvazek,směny abych zvládala děti,a realita? Samé odpolední,přesčasy,plat mizerný za to,a ještě fůru keců ke Vsemu

autor
3. čer 2022

@lidka41 a kolik dní v týdnu jsi dělala tedy když ranní byla 8 h.? A odpolední taky 8 h.?právě jsem myslela,že těch 32,5 h.tydne je denně 6,5 h. Takže kecaji🤔

autor
3. čer 2022

@nat tak to je tedy šílený 😔 takže i když je to zkrácený úvazek na 32,5 h.tydne není to tak ...to je na prd úplně kvůli tomu jsem tam psala,že nechci dělat 8 hodinovky😐

miki19
3. čer 2022

Já dělala 6dní v kuse a jeden den volna...volný víkend? Ten jsem neměla skoro rok. A hodiny nepravidelné-jeden den 8 , další 10...jeden den jsem tam skejsla i 13 hodin!! Navíc jsem nevěděla jakou šichtu budu mít další týden, takže plánování na prd..už do marketu nechci..a samá buzerace.

autor
3. čer 2022

@miki19 šílený teda😐

zelenaesmolda
3. čer 2022

Celkove je to v tomhle odvetvi s malyma detma naprd protoze vesmes musis delat vsechny smeny a nikoho nezajima,ze mas dite.Navic je to dost fyzicky narocne protoze delas vsechno.Pokud nemusis vylozene do prace kvuli penezum tak mas lepsi jit jako brigadnik,mas vetsi flexibilitu ve smenach a hledat si mezitim neco jineho.

nat
3. čer 2022

BOHUZEL NEDODRZELY CO SLIBILY A PRESNE CLOVEK SEL NA NEJAKOU DOMLUVU A NIKDY TO TAK NEBYLO A JAK JE PSANO VYSE NIKDY TO NEBYLO PRESNE NA HODINY,A UZ PROTO BYCH RADEJI SNAD UKLIZELA A ALE VIDELA DETI NEZ TOHLE...

veruuu_kubesovic
3. čer 2022

Tam bych nešla ani omylem...
S detma absolutně nereálné! Kámoška tam dělala před mateřskou a prostě úplně nepochopitelné jak s ní vy******** 🤦‍♀️🤔

superkousky
4. čer 2022

U nás holky normálně makaly 9 i víc hodin, akorát měly méně směn. Já byla raději na DPČ, protože se lépe vyjednávají podmínky. Zase na druhou stranu, pokud není práce, tak jsi doma zadarmo.

lidka41
4. čer 2022

A to ještě zauceni v Hořicích první tyden, kdy na směnu od peti rano jsem to měla 45 minut dojíždění autem. Směna 9 hodin a jen sliby, nenastoupila jsem ani omylem.

ab3185
4. čer 2022

Já jsem v Kauflandu na pokladně, úvazek 6,5h, už 13 let. Směny různé: 7-14, 8-15, 9-16, 10-17, 11-18, 12-19, 13-20, 14-21, 15-22, 15:15-22-20. Většinou tedy ty první dvě nebo poslední tři. Mezisměny jsou jen tak 1-2x do měsíce. Když člověk potřebuje, tak se domluví jak může, já jsem třeba kvůli malýmu chodila 3 roky ve všední dny jen ranní a o víkendu odpolední. Zaručený je 1 celý víkend v měsíci volný, ale většinou mám ještě jeden víkendový den volno navíc. Svátky jsou placený jednou tolik, v prosinci si člověk může vybrat, jestli půjde na Štědrý den nebo na Silvestra, jedno z toho povinně. Já chodím na Silvestra, ten mi vadí méně, ale někdo to má opačně a jde radši na Štědrý den.

autor
4. čer 2022

@ab3185 moc ti děkuji za tvou obsáhlou odpověď😊přesně tohle jsem chtěla cca vědět jak to chodí abych měla představu 😊tak ještě uvidím co mi řeknou na pohovoru právě potřebuji práci konci mi rodičák a pak tu jsou fabriky ranní a odpolední a nebo právě Penny tak přemýšlím co bude lepší výběr...zkusím a uvidím no co z toho bude.

fouskovi
4. čer 2022

Klidně se ptejte 8 let jsem dělala v Penny a s malými dětmi vůbec nedoporučuji

fouskovi
4. čer 2022

@ab3185 tak mě by absolutně nevyhovovali ani v Kauflandu směny kvůli dětem

autor
4. čer 2022

@fouskovi jaké jste měla směny? Od kolika do kolika? Třeba kolik ranních a odpoledních za týden? A kolik dní v týdnu jste byla v práci děkuji😊 mám práve syna 3 roky co půjde do školky a já scháním práci s tou je to tady úplně na prd😐

fouskovi
4. čer 2022

To se zaprvé divím že by vás chtěli vzít za me to fungovalo že takhle s malými dětmi jsme nepřijímali a co se týče směn tam to bylo už horší nikdy se neplnilo to co mělo být , my třeba měli ranní od 4 hodin jedná pokladní plus vedení a druhá pokladní přišla na 5 a byli tam do jedné až druhé podle potřeby, odpolední od jedné nebo druhé a okolo 21 se šlo domů když se nechystali akce tak se to dokázalo protáhnout i klidně do 23 a pak byla Mezi směna od 10 do 17-18 hodin , plus inventura a stalo se že byl jeden den volno v týdnu a jednou za 14 dní i volný víkend pro pokladní

autor
4. čer 2022

@fouskovi děkuju no to se mi právě paní ptala jestli mám děti tak jsem jí řekla,že ano a že mi bude teď končit rodičák proto scháním i zkrácený úvazek a říkala,že v pohodě jen tedy,že ranní je od 5 h.a odpolední do 21 h.jestli mi to nevadí.no tak se nechám překvapit co mi řeknou a jak to případně bude probíhat ...pokud bych tedy nastoupila

ab3185
4. čer 2022

@fouskovi Počkej, jak nevyhovovali? Mám tam vypsané všechny možné směny jaké na 6,5 hodiny jdou, s tím že se člověk může dohodnout jaké potřebuje.

atraps
4. čer 2022

a lidl u vas je?

miki19
4. čer 2022

@atraps lidl je to samé, co jsem psala výše..tím by si autorka nepomohla..pracovala jsem tam rok a stačí mi to do konce života...už nikdy!!

fouskovi
5. čer 2022

@ab3185 já musím ráno děti dovézt do školky a školy a zase vyzvednout takže ani jedna směna není ideální

ab3185
5. čer 2022

@fouskovi To jsem taky dělala. Jak by tedy vypadala tvoje ideální směna?

zelenaesmolda
5. čer 2022

@atraps
v Lidlu musis delat i nocni,to si nepomuzes.

fouskovi
5. čer 2022

@ab3185 jenže podle těch tvých rozepsanych služeb by my nevyhovovala ani jedna

michaela666
5. čer 2022

Než zkrácený úvazek je pro tebe výhodnější brigádnická smlouva. Teda aspoň v Tescu to tak bylo. Minimálně domluva směn je vstřícnější. Většinou volají a ptají se kdy můžeš, na zkrácený úvazek ti směny naflákají jak potřebují oni a je jim jedno jestli máš nebo nemáš hlídání.
Maminky chodí třeba od 7 do 13 ( podle domluvy i do 12) nebo od 14 do 19 hodiny. Blbé je, že máš poloviční fond hodin, které můžeš udělat.

atraps
5. čer 2022

@zelenaesmolda zrejme mam stesti na nas lidl... maminkam se vychazi vstric... ja pracuji 30 h./po 10,5 h.smeny... vikendy mam volne... ale mam k tomu duvod teda

zelenaesmolda
5. čer 2022

@atraps
tak to ma asi kazda matka ne?jenom by me zajimalo jak to vnimaji ostatni kolegove tohle nefer jednani

atraps
5. čer 2022

@zelenaesmolda ... je to o dohode s tvym nadrizenym... a kolektivne? mamicek je nas tam hodne...., je to o dohode.... ak tam sedi debil, tak se nedomluvis...

atraps
5. čer 2022

@zelenaesmolda nefer jednani? promin, nerozumim