Zkušenost s USBORNE?

aimininka
21. čer 2019

Mate někdo zkušenost s privydelkem u anglických knih USBORNE? Zaujalo mě to,ale nevim,v cen je háček.Dekuji

maxpex
22. čer 2019

@aimininka osobně nevím, ale prodává je moje kolegyně, která vyučuje angličtinu. Řekla bych, že vzhledem k tomu, že dává neustále na svůj profil nové a nové, tak ji to asi docela šlape.

aimininka
autor
22. čer 2019

Děkuji za reakci. Už 2x na mě vyskočili,že hledají organizátory, a zaujalo mě to. Už jsem psala pro víc informací, tak snad se někdo ozve.

knizkajana
Autor odpověď smazal
Zobraz
knizkajana
Autor odpověď smazal
Zobraz
knizkajana
16. srp 2019

@aimininka knížky z nakladatelství Usborne prodávám zatím rok a půl, pokud vás něco zajímá, klidně napište. Jana

g_m
16. srp 2019

Mě to ze začátku zaujalo taky, ale mrkněte za jaké ceny byste to prodávala Vy a pak za jaké ceny to jde koupit na megaknihy.cz. Podobně to nabízel i Svojtka, ale problém stejný. Prostě to jde na netu koupit daleko levněji a to i poštovným. A třeba Usborne tu teď dost frčí a měla bych strach, že bude na každém patníku 5 mamin s knížkama... ☹

elencze
9. pro 2020

@knizkajana dobrý den, stále se tomu věnujete? nemůžu aktuálně nikde najít žádné webovky k tomu.

knizkajana
9. pro 2020

@elencze ano, stále s Usborne spolupracuju. Můžete mě kontaktovat přes fb moje stránka je Anglické knížky pro radost a vzdělávání. Nebo na mejl janaknizkova@centrum.cz