Kurz zubní instrumentářky v Praze

janina_8
20. lis 2017

Je tu prosím někdo kdo si dělal minulý rok nebo dělá rekvalifikační kurz zubní instrumentářka? Jsem z Prahy a žádný takový kurz jsem tu nenašla, jedině v Ostravě. Dělal se ještě v Hradci Králové a Plzni. Myslím že v Hradci nemají už akreditaci. Mohl by mě někdo nasměrovat na aktuální informace kde by se tento kurz v okolí Prahy konal?

jaracis
18. únor 2018

@janina_8 Dobrý den, také mám zájem o kurz zubní instrumentářky, ale sehlnala jsem jen Ostravu-jsem z Roudnice, jezdila bych z Prahy, tak někoho sháním,kdo by jezdil taky.

monnnov
19. črc 2018

@jaracis Dobrý den, já mám také zájem o kurz. Jsem z Prahy-Zličín. Zkontaktujeme se? Jsem na instagramu jako i.m.monika nebo na Facebooku:
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000037...

sonaxoxo
26. čer 2019

@janina_8 ahojky, mohu se prosím zeptat jak si dopadla s kurzem? Chtěla bych si udělat kurz, ale teď je to bída. Jedine teď Ostrava, ale to mám přes půlku ČR.. Ale berou už od září. Jinak teď neberou nikde.. Ach jooo. Prostě chybí ta Praha noo.

janina_8
autor
3. črc 2019

našla jsem kurz jen v ostravě takže zatím nic

sonaxoxo
3. črc 2019

@janina_8 takze jeste ten kurz nemas?ja myslela ze uz jooo,kdyz jsi psala uz v roce 2017.. jj jen ta Ostrava..tak jsem se rozhodla ze to zkusim tam a dam si hezky cestu do Prahy a pak Pendolinem smer Ostrava,kde jsem nikdy nebyla(super),..no bude to pro me dlouhych 9 mes.🙏🤔v zari nastup🙏

janina_8
autor
9. črc 2019

já jezdit do ostravy nemohu kvuli rodine

sonaxoxo
9. črc 2019

@janina_8 chapu.u me je to a bude to problematicky taky kvuli rodine.no bude to zajimavych 9 mesicu..mej se a diky😃

macinkacinka
19. srp 2019

ahoj, ráda bych si udělala kurz zubní instrumentářky. Jsem registrovaný zdravotník . Kdo máte zkušenosti s kurezm či rekvalifikací? Prosím bližší info. Moc děkuji. Popřípadě mě najdete na messengeru či instagramu jako Anitram Ávonafetš. Děkuji