Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zvýšení základu - pomůže mi to? Neschopenka, MD

delfinova_v
16. led 2015

Ahojky holky,
prosím o reakce k dotazu:
Jsem zaměstnaná 4 roky u jednoho zaměstnavatele. Bohužel mám po dohodě napsaný velmi nízký hrubý příjem - 10.000 CZK/měs. Zajímá mně, jestli mi v aktuální situaci pomůže, pokud požádám zaměstnavatele o zvýšení základu, což mám přislíbeno.
Aktuálně jsem 8tt, termín mi vychází na 29.8.2015. nástup na MD mám cca 7/2015. Takže období pro výpočet MD je 7.2014-7.2015. Od 8.1. jsem na rizokovce, takže pracovní neschopnost. Když požádám zaměstnavatele, aby mi zvýšil hrubou mzdu k 12.2014 pomůže mi to k něčemu? Jde mi o to, že teď bych měla 7-11.2014 10.000,- , od 12.2014 by mi zvedl dle dohody, abych se na MD vyrovnala aktuálnímu přijmu. Započítává se do tohoto i doba PN (cca 1.2015-7.2015)? Nebo už mi to nepomůže? Jedině v čem vidím plus je, že bude větší nemocenská, ale to se stejně asi bere nějak průměrem, a ne z aktuálního platu za měsíc, že jo...
Snad jste mě pochopili... Díky všem za rady....🙂

xpila
16. led 2015

@delfinova_v A ten zbylý příjem máš teda na ruku? Nebo ho máš na výplatní pásce třeba jako prémie?
Co znamená k 12.2014? Od 1. 12. 2014? Do výpočtu PPM se neschopenka nepočítá, jen to, co jsi reálně za posledních 12 měsíců odpracovala a z toho průměr. Neschopenka je také průměr za posledních 12 měsíců, takže by ti to pomohlo o pár korun.

delfinova_v
autor
16. led 2015

@xpila
Děkujji ti za reakci! 🙂
Zbytek mám na ruku no...nikde neni oficiálně přiznáno...ani dohledatelné....
Aktuálně ještě nemá uzavřený výplaty za 12.2014, takže by mi za prosinec napsal cca 30 000. Takže bych měla 7-11.2014 těch 10000, a 12.2014 a dál 30000,-
Já myslela že se to počítá průměrem za 12 měsiců, i to co mám napsáno v době PN....
Takže se mi MD bude počítat jen z těch 10000 i kdybych se na hlavu stavěla.... :´(

xpila
16. led 2015

@delfinova_v Tak ono se to počítá z reálného příjmu právě proto, že ve smlouvě můžeš mít 10 tisíc, ale každý měsíc k tomu další věci jako osobní ohodnocení, prémie apod.

delfinova_v
autor
16. led 2015

To bohužel nikde psané nemám...... :-/
No zkusím s ním dořešit, jestli oficiálně nejdou přiznat "premie" zpětně.... O tom reálném příjmu jsem se nikde nedočetla... Děkuji Ti ! 🙂
@xpila

xpila
16. led 2015

@delfinova_v Přesná definice je tato:
Výše PPM činí 70% redukovaného denního vyměřovacího základu za kalendářní den.
Denní vyměřovací základ se u PPM zjistí tak, že se započitatelný příjem zúčtovaný v rozhodném období (zpravidla období 12 kalendářních měsíců před kalendářním měsícem, ve kterém zaměstnankyně nastoupila na mateřskou dovolenou) dělí počtem „započitatelných“ kalendářních dnů připadajících na toto rozhodné období. Takto stanovený průměrný denní příjem podléhá redukci, která se u PPM provede tak, že částka do první redukční hranice se počítá 100%, z částky nad první redukční hranici do druhé redukční hranice se počítá 60%, z částky nad druhou redukční hranici do třetí redukční hranice se počítá 30% a k částce nad třetí redukční hranici se nepřihlíží.

Tak on ti zaměstnavatel pak vyplňuje papír na PPM a zasílá ho sociálce, takže by to ani nesedělo, kdyby on např. odváděl pojištění z 10 tisíc, které máš ve smlouvě, a najednou by ti tam napsal něco jiného...

delfinova_v
autor
16. led 2015

@xpila
Chmmm,..... To jsem ale slyšet nechtěla....:-/ Takže se můžu jít kluzat, nebo obarvit čokoládou, a jít na socku.... :-/

jamia
16. led 2015

@delfinova_v Ničím se barvit nemusíš, pokud ti PPM vychází méně než snad 7800 měsíčně, což ve tvém případě bude, tak si můžeš zažádat o dorovnání do té výše.

delfinova_v
autor
16. led 2015

@jamia Aha, a to normálně maminkám uznávají? Bohužel mě překvapuje v našem státě, že bílej člověk vůbec neco dostane .... Žádat budu předpokládám na OSSZ, ale určitě do toho budou brát i příjem přítele/případně za pár měsiců manžela, ne?
Ale každopádně moc děkuji za rekci 🙂

jamia
16. led 2015

@delfinova_v Sorry, ta částka je 7600 Kč a to dorovnání nespadne z nebe, nýbrž ti ukousnou z té částky 220 000, kterou pak budeš čerpat formou rodičovského příspěvku. Takže budeš od porodu dítěte brát vlastně PPM i rodičovský příspěvek zároveň. Žádá se o to na Úřadu práce. Příjmy partnera v tomto případě nejsou rozhodující, ty se berou v potaz jen u dalších dávek - příspěvek na bydlení, porodné, atd.

delfinova_v
autor
16. led 2015

Jasně. Takže jak říkám, nic není zadarmo 😀
Každopádně moc díky za info, i když pevně doufám, že toho nebudu muset využít, a něco se s tou situací udělá...
Přeju Vám všem holky krásný víkend! 🙂

j.a.n.i
16. led 2015

@delfinova_v Ty dlouhodobě okrádáš stát na daních, sociálním a zdravotním a ještě máš tu drzost mít tu připomínky, že bílej nic nedostane... prostě budeš mít malou nemocenskou i mateřskou a dobře ti tak, měla sis šetřit to cos díky tomu podvodu ušetřila na odvodech.

lilli121
16. led 2015

Pokud jsi v prosinci ještě pracovala a zaměstnavatel by ti v prosinci mzdu oficiálně-papírově zvýšil (nebo nezvýšil, ale dal např. odměnu), ale tím pádem by musel za tebe odvést i ZP a SP z té vyšší částky. Tak myslím, že by to pomohlo - i u nemocenské i mateřské.

delfinova_v
autor
16. led 2015

@j.a.n.i
Promiň, já okrádám ? a co mám asi s tím člověkem udělat, když mi řekl, že mi víc nenapíše, že by za mě víc platil? Mám se postavit na hlavu ? Tohle asi uplně není muj problém, ne ?
Tvoje uvažování mi celkem nejde do hlavy....

delfinova_v
autor
16. led 2015

@lilli121 Ano, přesně tak to bylo myšleno. Samozřejmě, že by mu náležel vyšší odvod... Díky, přeji ti hezký den 🙂

j.a.n.i
16. led 2015

@delfinova_v Jasně a teď najednou, když by se to tobě hodilo, tak by to najednou ofiko platil, jo...

delfinova_v
autor
16. led 2015

Ano, tak to bylo domluveno. Už při nástupu. A neboj se, není to můj strejda, nebo známej známýho... Normální oficiální pracovní poměr bez protekcí. A upřímně - v dnešní době to dělá hromada soukromníků... Ale to asi nemá cenu ti to vysvětlovat...

j.a.n.i
16. led 2015

@delfinova_v Takže si o tom věděla a souhlasila si s tím, tedy tvůj problém...

mandala
16. led 2015

@j.a.n.i Dojímá mě, kolik je tu ,,poctivých,, lidí, kteří mají problém, že někdo okrádá stát, já mám celý život pocit, že stát okrádá mě! 😕

eileenk
16. led 2015

@j.a.n.i Obávám se, že není úplně na místě zakladatelku diskuze osočovat z okrádání na daních atd., dnešní odvody zaměstnavatelů za zaměstnance jsou nastaveny tak tvrdě, že se těm firmám člověk snad ani nemůže divit... třeba takhle ušetřili na dalšího zaměstnance, na kterého by jinak neměli. A tazatelka jistě byla ráda, že má vůbec práci, lepší než být bez práce!
@delfinova_v
@xpila Díky za přesnou definici, dosud v tom taky tápu. Jak to prosím je, když plánovaný den nástupu na PPM mám 28.2., tedy poslední den února, bude se mi únor ještě počítat? Ptám se hlavně proto, že únorová výplata je vždy za rok nejnižší, tak bych měla radši jako poslední v průměru lednovou...

j.a.n.i
17. led 2015

@eileenk A proč to není na místě, dělá to, tak proč bych to nemohla říct. nevím tedy kolik skutečně dostává bokem, ale v příspěvku chtěla řešit navýšení na 30000,- a i kdybych počítala, že bokem bere 5000,- tak to šidí na odvodech každý měsíc o cca 1500,- a tedy dělá-li to 4 roky, tak to máme přes 70 tis... a bude tu mít připomínky, že bílej nic nedostane...

somalicats
17. led 2015

@j.a.n.i Předpokládám, žes dělala nebo děláš mzdovou účetní (díky tomu, jak tu radíš), takže víš, jaké jsou odvody za zaměstnance, že to jaksi není jen strženo z jeho hrubé mzdy, ale že taktéž něco odvádí zaměstnavatel a nejsou to zrovna malé částky. Hlavně tam, kde je přetlak o práci, jsou tyhle praktiky poměrně časté a zaměstnanec nemá absolutně šanci se bránit - vlastně jo, má, může si stěžovat, a dopadne to tak, že o práci přijde. Znám dost lidí, kteří měli na výběr - vzít práci za těchto podmínek, nebo žádnou práci nemít. A to je sakra rozdíl. Navíc ti, co znám, do toho šli s tím, že věděli, že reálně za ně jdou nízké odvody, čili v případě nemoci nejen nízká nemocenská, ale při odchodu do důchodu nízký důchod. Jenže ve chvíli, kdy potřebuješ platit nájem/hypotéku, potřebuješ nakrmit sebe a děti, vezmeš za vděk čímkoli. Takže já bych v tomhle zrovna na zakladatelku nenadávala, protože pokud skutečně byla v situaci, kdy měla na výběr mezi prací a pracákem, a nešlo o předem dohodnutý podvod, tak s tím dopředu těžko mohla něco dělat.

delfinova_v
autor
18. led 2015

@somalicats
Díky za rekci. Ano, bohužel jsem měla na výběr, pracák, nebo vařit kafe... Byla jsem čerstvě po škole, takže praxw žádná. Byla jsem ráda za to, že se někdo vůbec "obětoval" mě přijmout. A upřímně, v 19ti letech v těchhle vecech člověk fakt chodit neumí, takže jsem prostě vzala co mi přišlo pod nos...
Ale to je vlastně fuk, asi nemá cenu se ru rozepisovat o svým příběhu, protože lidi, kteří chtějí si vždy něco najdou....🙂
Holky děkuji za rady, teď se můžu jen modlit, aby rizikovka po prvním trimestru odešla, a já byla normiálně těhotná, se vším tak jak má být a mohla se vrátit do práce.......🙂

Moc díky, a všem přeji krásný rok 2015 ! 🙂

zmrz_lina
18. led 2015

@somalicats já si myslím, že @j.a.n.i nešlo o to, že to tak je, ale o to, že když na něco takového přistoupím, tak musím počítat s tím, že to má svá negativa (jak sama píšeš - nízká nemocenská, mateřská apod.). A když dojde na tyhle situace, tak nenadávat na systém a nestěžovat si, že za to může to, že není černá 😉

somalicats
18. led 2015

@zmrz_lina No, systém je bohužel nastaven tak, že náklady na zaměstnance jsou hodně vysoké a řada zaměstnavatelů se pak uchyluje k těmto praktikám. Já se jich v tom rozhodně zastávat nechci, nerada bych, aby to tak vyznělo. Ve finále jsou na tom ale někteří nepracující jedinci paradoxně líp, než člověk, který je zaměstnán, a pak se nedivím, že ti nízkopříjmoví zaměstnanci nadávají na systém.
Jinak souhlas, když do toho člověk vleze, měl by se zajímat, k čemu to v budoucnu povede.

Sem začni psát odpověď...

Odešli