Dům 4kk s malou zahradou a 3 děti. Jak to máte vy?

1. pro 2020

Zdravím,
zajímá mě, jak žijete s více dětmi? My máme domeček 4kk, dvě děti, takže každý mají svůj pokojík a k tomu malou zahradu/dvorek - 500 m2. Jsme spokojeni, přijde mi to akorát. Ale bojím se, že pro tři děti už to není moc. Že prostě bude muset jedno z dětí svůj pokojíček ještě "přenechat" dalšímu sourozenci a že z toho moc nadšení nebudou a prostě už bude všem tak nějak těsněji.
Máte to někdo prosím podobně?

rnika
1. pro 2020

Zatím máme vlastně dům 3+1 ... ( děti máme 4, 3 jsou spolu v pokoji a nejmladší zatím u nás v ložnici, my ale plánujeme dělat příští a přespříští rok patro, které zatím není hotové).
Myslím si, že do puberty chtějí děti většinou být v pokojíčku spolu, to až pozdjěi budou chtít soukromí. Ale já třeba vyrostla ve společném pokoji s bráchou a taky žiju 😂
Zahradu máme podobně velkou, já osobně bych brala o fousek větší, ale i tak už je tu pěkné místo, aby se děti vyřádili...

sigyn
1. pro 2020

Máme podobné rozměry a tři děti si tu moc nedovedu představit. Jako šlo by to, ale myslím, že v pubertě by tu bylo hodně dusno. A to navíc máme ještě pidi pokoje. Navíc mě vždycky mrzelo, že jsem neměla vlastní pokoj a štve mě to do teď. 😅

areh
1. pro 2020

Známí bydleli v bytě 3+1,62 m2. Měli 5 dětí. Všechno je jen o přístupu. Máte výhodu zahrady. Co udělat jeden pokojíček spací a druhý hrací,aby na tom byly všechny děti stejně?

konidana
1. pro 2020

jsme v bytě 2kk ve čtyrech - se dvěma dětmi. S (pre)pubertákama to je už docela o život, ale jde všecko😉