Holubi a balkón. Řešil někdo nepořádek?

veroniquecz
24. dub 2022

Holky řešil jste někdo nepořádek od holubů? Jsme poslední panelák a v jednom rodinem domě co na nás navazuje si pán pořídil holuby, bordel strasnej 🤬 máme bodce, ale moc to nepomáhá. Nějaké tipy jak za prvé oddělat ty vykaly a za druhé jak jim zabránit k nám létat? Na zasklení bohužel aktuálně nejsou finance 😓

elesse
24. dub 2022

Nejakou dobu jsme meli sit. Pak jsme je vyhaneli a uz neletaji

makovice88
24. dub 2022

@veroniquecz Mamka mela silene zaneradeny balkon od holubu, je v nejvyssim patre panelaku. Pak si poridila takoveho plastoveho cerneho ptaka. Pridela se na zabradli. Od te doby ma klid. 👍

anakolut
24. dub 2022

@veroniquecz Jedine síť, pokud nejsou finance na zasklení. Nejlépe se mi to cistilo silnymi přípravky na vodní kámen a spachtli.

lachipie
24. dub 2022

Nám pomohla jedině síť. Měli jsme tam i toho ptáka, ale brzy zjistili, že to je jen atrapa a klidně si sedali a srali i na něj. Co jsme zasíťovali, přestěhovali se na balkon vedle. K velké radosti naší sousedky.

ahyt
24. dub 2022

@veroniquecz japonska sit,neni skoro videt.NIC JINEHO NEPOMUZE.Ani CD,zadnej unelej ptak,zvonecky,vytirani savem,octem atd..

zelenaesmolda
25. dub 2022

Ja nevim co se to deje ale letos mame sileny problem,neustale nam na balkon litaji holubi,nedelam pomalu nic jineho nez litam a plasim je.Nikdy predtim jsem tohle nezazila

elesse
25. dub 2022

No když je nejhůř, pustím na balkon na chvíli psa. To si taky pamatují velmi dobře