IKEA. Co tam máte rádi?

marimanta
28. kvě 2022

Po sto letech se chystám na nákup do IKEA.
Dejte tipy, co odtamtud máte za vychytávky, co máte rády (rádi?), pro děti, pro vás... 🙂 Díky.

sigyn
28. kvě 2022

Posledni dobou je IKEA bída. Polovinu věci nemají, nové kolekce jsou ošklivé anebo hodně drahé. Kvalita sla hodne dolů. Jeste 2 roky zpatky jsme vzdycky neco vybrali. Ted uz dlouho nic.

me_druhe_ja
28. kvě 2022

Malm komody. 🙂

nijij
28. kvě 2022

Jídlo 😂 dětské věci ať už nádobí, nočníky, takové mini ručníky, skladovací pytle...
Nesnáším oddělení svíček... Ten smrad je hrozný
Za dostupnost až tak nemůžou, teď se čeká všude na všechno. My čekali 12tydnu na ložnici plus k tomu dalších 8 týdnů na poličky do skříně

plamenek
28. kvě 2022

Já tam kupuju ručníky, osušky, předložky do koupelny, čajové svíčky. Posledně jsem koupila poprvé i pokojové květiny - lopatkovec a tu malou horskou palmu - překvapilo mě, jak krásně rostou a daří se jim, vyjdou levněji než v květinářství. Sestřence jsem kupovala pro malou tu deku pro mimča, dětské kelímky, misky a lžičky. Syn si tam rád kupuje tu velkou sadu fixů, má z tama stojan na mobil i na tablet. A jinak komodu, poličky i psací stůl má taky z Ikea.

verunnaj
28. kvě 2022

Veliká role papíru na kreslení

zelenaesmolda
28. kvě 2022

@marimanta
ja tam rada kupuju doplnky do kuchyne (naberacky,varecky,sita atd),mame od tama talire.Povleceni maji taky fajn,i prosteradla.
Jinak se mi z nabytku libi rada Hemnes.

martiniquest
28. kvě 2022

Ja tam mam rada povleceni a napinaci prostěradla. Pak taky ramecky na forky, fixy pro deti, dekorativni povlaky na polstare...

daisymaminka
28. kvě 2022

Kupuji:
* doplňky do kuchyně,
* útěrky,
* wc štětky,
* dózy na potraviny,
* svíčky,
* doplňky pro děti - vanička, nočník, fixy, lžičky...

Posledně jsem tam vzala i takovou z nouze ctnost sadu hrnců, ale jsem spoko.

Nemám zkušenost s žádným nábytkem z IKEI.

nazka
28. kvě 2022

@marimanta fixy 🙂

nebetka
29. kvě 2022

Váleček na čištění oblečení, dětskou kuchyňku a věci do ní, nočník a dětské příbory.

nebetka
29. kvě 2022

Štětce a plastové i papírové krabice.