Jogurtovač. Máte zkušenost?

snehulka19
16. dub 2021

Dámy ktora má Skusenosti z jogurtovacom ? Mozete mi aj napisat postup 😁rozmyslam nad kupou ,dakujem 🙂

gryfis
16. dub 2021

za me lepsi nechat v kastrolu a dat do duchen, nebo celkove udelat v kastrolu a rozlit si do kelímků, používala jsem avent kelímky a dala k topení, nebo do tech duchen.. jogurtovac musi byt zaply v elektrine..

snehulka19
autor
16. dub 2021

@gryfis dakujem 🙂

gramar
16. dub 2021

@snehulka19 Jogurtovač jsme zrušili, je to krám na málo jogurtů 😂 Teď dělám jogurty buď v troubě, nebo výše zmiňované peřiny/topení efekt stejný více jogurtů...

daasqua
16. dub 2021

Máme od Gorenje, spokojenost. Do kalíšků dám lžičku jogurtu, doleji čerstvým mlékem a do 12 hod hotovo. Baví to tedy hlavně manžela 😀 Ale jde to samozřejmě i svépomocí, pod peřinu apod.

gryfis
16. dub 2021

@gramar přesně...

snehulka19
autor
17. dub 2021

@daasqua a mlieko Moze bít aj krabicové? Či čerstvé? 🙂

lovemusicsun
17. dub 2021

Mám jogurtovač asi půl roku a používám často. Chvíli trvalo než jsem vychytala konzistenci a jak nám jogurt nejvíc chutná. Mám na 8 kelímků, holky jí jogurt každý den. Je fajn ho mít, ušetří peníze, já jsem s ním spokojená.

gramar
17. dub 2021

@snehulka19 Může být i krabicové, jen se v návaznosti na to trochu mění chuť (porovnání krabice vs. kráva) 😎

daasqua
17. dub 2021

@snehulka19 Funguje to i s krabicovým, ale doporučují čerstvé (my tedy používáme čerstvé plnotučné). Chuť to pak má hlavně podle druhu jogurtu (asi má každý jiné ty bakterie), takže vybírat jogurt i podle toho.

tamarakralova
17. dub 2021

@snehulka19 Mám ho a používám ráda. Z litru mléka a jedné hollandie mám cca 6jogurtů. Je to snadné, drží si to teplotu samo, takže vím že se při postupu nic nepokazí a nezkysne to 🙂 Mám od Ety, nějaký levný, protože jsem nevěděla, zda mě to chytně a vlastně ho mám už skoro 10let :D

snehulka19
autor
18. dub 2021

Dakujem holky 😊 za rady ,moc stě mi pomohli😊

lovemusicsun
18. dub 2021

@snehulka19 Jinak mě se osvěčilo mlíko s tím jogurtem předehřát (na cca 40 stupňů) před tím, než to hodím do jogurtovače. Jogurt je pak hustší a lepší. Ale nemusí se to dělat, vyjde i bez toho.