Krásný domov - architekt. Máte dobré zkušenosti, ideálně někde na Moravě?

gingermom
5. kvě 2022

Děvčata, potřebovala bych poradit.
Věc se má tak, že bychom už rádi dořešili interiér našeho domu a nežili v provizóriu. Celkově je náš dům neobvykle členěný a nevíme co s ním, plácáme se v tom, jeden návrh střídá druhý a nic není ono. Proto jsme se dnes s manželem rozhodli využít služeb architekta/designera. Ale netušíme kterého oslovit. 🙏🙏🙏
Máte někdo dobré zkušenosti? Ideálně někde na Moravě. Děkuju!

hojda
5. kvě 2022

modrastrecha.cz tam myslím i nějaká architektka je mezi diskutujícími.

levandule_k
6. kvě 2022

Já bych se poptala na facebooku na architekta, designéra v nějaké skupině o bydlení (třeba Scandi a boho styl), jestli nemá někdo zkušenost s dobrým designérem.

Jinak je dobré si napřed pokecat a říct, jakou máte představu, co se vám líbí, jak žijete, aby mohl přizpůsobit bydlení vašemu životnímu stylu.

lv
6. kvě 2022

Holky a rámcově cena, jak se to pohybuje (to jsem videla 13tis + 10% z realizace) ? Je mi jasný, že návrh s výkresy nábytku na míru jinak, než určitý nápad, jak co rozmístit.. Byt by potřeboval učesat, vybavit, dotáhnout..

lida9
6. kvě 2022

projdi si google, skoro vsichni Arch. maji webovky, projdi si je a vyber toho, jehoz navrhy se ti libi, ne kazdy ti muze sedet... nevim co vse si pod navrhem predstavujes, ale cena 13tis je v soucasne dobe uz naprosto mimo...

9radka9
6. kvě 2022

@gingermom moje známá dělá v ateliéru Pospolu Olomouc, jsou zatím levné, udělaj i online, když budete chtít tak je můžete poptat

lv
6. kvě 2022

@lida9 13tis mistnost, jsem chtěla napsat